Kredyt na mieszkanie. Kredyty hipoteczne - mieszkaniowe

Brak środków na mieszkanie, wkład własny? Potrzebny kredyt mieszkaniowy w ramach programu MDM - Mieszkanie dla Młodych? Porównując ofertę kredytową wielu banków pod kątem m.in. oprocentowania, warunków wcześniejszej spłaty, prowizji i kosztów dodatkowych, bez trudu znajdą Państwo najlepszą ofertę. Wybierając kredyt na mieszkanie z naszej oferty, warto pomyśleć także o sfinansowaniu jego aranżacji i wyposażenia wnętrza.

kredyt na mieszkanieNowe mieszkanie © Sergey Peterman – FotoliaOferta kredytów mieszkaniowych na rynku jest bardzo szeroka, dlatego zapewniamy duży wybór oraz bezpłatną pomoc niezależnych doradców finansowych. Sprawdzą oni Twoją zdolność kredytową, ofertę kilkunastu banków i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie, uwzględniając Twoje możliwości i potrzeby.

Tani kredyt mieszkaniowy, hipoteczny, budowlany - finansowanie do 95 % wartości nieruchomości, okres kredytowania do 35 lat, możliwość wcześniejszej spłaty, prowizja od 0%, dopłaty w programie MdM Mieszkanie dla Młodych.

Mieszkanie dla Młodych to rządowy program, który umożliwia ludziom do 35 roku życia zakup pierwszego własnego mieszkania. W serwisie umieszczony został kalkulator, który pozwala na obliczenie wysokości rat kredytu.

Najtańsze kredyty na mieszkanie

Kredyt mieszkaniowy: 300 000 zł na 30 lat:

  1. Deutsche Bank Polska Kredyt mieszkaniowy rata: 1 355,52 zł
  2. PKO Bank Polski Własny Kąt rata: 1 358,88 zł
  3. BZ WBK Kredyt mieszkaniowy rata: 1 372,38 zł

Teraz wybierz najtańszy kredyt na mieszkanie w Polsce

Mamy sprawdzone kredyty na mieszkanie. Wszystkim naszym klientom oferujemy zróżnicowane kredyty mieszkaniowe na zakup swojego pierwszego M.

Tutaj znajdziesz pełne zestawienie

Kredyt na mieszkanie i jego aranżację nawet w jeden dzień.