Pożyczki gotówkowe. Pożyczki gotówkowe przez Internet - pożyczki

Pożyczki gotówkowe do 200 000 zł – dziesiątki pożyczek w niskich ratach! Tani kredyt gotówkowy online lub szybka pożyczka online. Pomysły na pożyczkę gotówkową bez wychodzenia z domu. Pożyczki gotówkowe online i inne kredyty gotówkowe popularne na dowolny cel. Także oferty na remont mieszkania, wesele, zakup samochodu i wakacje. Sprawdź naszą ofertę pożyczek gotówkowych oraz dowiedz się na temat warunków i jak uzyskać kredyt gotówkowy przez Internet?

pożyczki gotówkowe

Życie potrafi zaskakiwać, choć nie zawsze pozytywnie. Czasami zaskakuje problemami finansowymi. Wtedy jedynym słusznym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki gotówkowej. Warto więc poznać ciekawe oferty, które są najbardziej korzystne. Pamiętajcie przy tym, aby zwracać uwagę na parametry techniczne, które dotyczą nie tylko oprocentowania, ale i RRSO, co w realny sposób wpływa na wysokość raty. Jednocześnie trzeba pamiętać, aby wybierać instytucje bankowe, a nie parabankowe, które co do zasady oferują zdecydowanie gorsze warunki. Jednocześnie prowadząc firmę, także można skorzystać z całkiem korzystnych ofert. Pożyczki gotówkowe na rok 2022 to szeroki wybór ofert i co ciekawe w przypadku wielu z nich formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, co pozwoli na znaczącą oszczędność czasu.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy przez Internet?

Jeszcze kilka lat temu, aby uzyskać kredyt, trzeba było udać się do placówki bankowej, posiadać zaświadczenie o dochodach i świadectwo pracy. Także rozpatrywanie wniosków nie było szybkie, przez co niejednokrotnie na decyzję czekało się nawet tydzień. Na szczęście aktualnie sytuacja znacząco się zmieniła i kredyt można uzyskać, korzystając z Internetu. Przestrzegamy Was jednak, aby załatwiając formalności korzystać tylko z bezpiecznej sieci, a więc swojego Wi-Fi, a jeżeli formalności załatwiacie przez smartfona, to należy włączyć przesył danych.

Wiele banków umożliwia klientom wnioskowanie online. Dzięki temu bez wychodzenia z domu możecie porównać parametry poszczególnych pożyczek, sprawdzić oprocentowanie, dowiecie się także, jaka jest wysokość raty i rzecz jasna, jaką kwotę całkowitą musicie spłacić. Dobrym wyborem są kalkulatory kredytów gotówkowych online. Wpisujecie, jaką kwotę potrzebujecie, jaki okres spłaty Was interesuje i na tej podstawie pokazuje się Wam oferta, która dostosowana jest do Waszych potrzeb. Jeżeli znajdziecie taką ofertę, już możecie przejść do wnioskowania. Pamiętajcie, że korzystając z kredytu online, zazwyczaj najszybciej można otrzymać gotówkę na konto.

Gwiazdy rankingów kredytów gotówkowych w 2022 roku

Alior Bank kredyt online do 200 tys. zł, PKO BP pożyczka online oraz Santander Consumer Bank kredyt gotówkowy online do 30 tys. zł to najchętniej wybierane oferty w 2022 roku wśród klientów indywidualnych, szukających w bankach pożyczki online z możliwością wzięcia bez wychodzenia z domu, natomiast Getin Bank kredyt gotówkowy bez prowizji, Bank Pekao pożyczka gotówkowa na dowolny cel oraz BNP Paribas kredyt gotówkowy ze stałym niskim oprocentowaniem to najpopularniejsze oferty bankowe wśród osób, które wnioskowały o kredyt gotówkowy w 2022 roku.

Firmy pożyczkowe najczęściej wybierane przez klientów wnioskujących o pożyczki online na raty to marki Smartney, Provident i Wonga. Wśród pożyczek gotówkowych przez Internet do 10 tys. zł z minimum formalności liderzy to; TAKTO, Hapi Pożyczki oraz SuperGrosz. Najczęściej wybieraną pożyczką gotówkowa w niewielkie kwocie jest Pożyczka Zaratka Kasa Stefczyka do 4000 zł z prowizją 0% oraz ratą w wysokości 25 zł za każdy pożyczony 1000 zł.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Kredyt na dowolny cel to kredyt, który możecie wydać na wybraną przez Was rzecz, np. zakup mebli, ale też na zaległe rachunki. W tym przypadku bank nie będzie dociekał, na co potrzebne są Wam pieniądze. Oczywiście dostępne są także konkretne pożyczki gotówkowe online np. na zakup samochodu i wtedy rzeczywiście trzeba udowodnić, iż właśnie na taki cel będzie ona spożytkowana. Jeżeli zastanawiacie się jak złożyć wniosek o kredyt, to macie kilka możliwości. Oczywiście pamiętajcie, iż nie każdy bank oferuje takie same możliwości.

W wielu przypadkach np. Bank Citi Handlowy oferuje możliwość wzięcia pożyczki online. Pożyczka gotówkowa online udzielana jest także przez Alior Bank czy mBank. Wtedy też wszystkie formalności możecie załatwić przez Internet. Na każdym etapie możecie się wycofać. Jednocześnie taka pożyczka nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Można także udać się do placówki bankowej i skorzystać z pomocy doradcy, który pomoże wybrać najbardziej korzystną ofertę, a także wypełnić wniosek. Można również wypełnić wniosek korzystając z rankingu i następnie skorzystać z pomocy eksperta.

W niektórych przypadkach dostępny jest także kredyt przez telefon. Jednak sytuacja wygląda tak, że po rozmowie z konsultantem zostanie Wam przedstawiona określona oferta i następnie, aby z niej korzystać, musicie skorzystać z placówki bankowej lub przyjąć konsultanta w domu. Zawsze podczas weryfikacji sprawdza się historię kredytową klienta, która znajduje się choćby w rejestrach biura informacji kredytowej. Znajdują się tam informacje dotyczące ewentualnych długów bądź ich braku, a także terminowości spłat i przeglądając biuro informacji kredytowej, bank podejmuje decyzję. Trzeba zdawać sobie sprawę, że tylko mając czystą historię kredytową, można uzyskać kredyt gotówkowy.

Czy można uzyskać kredyt tylko na dowód?

Pożyczka gotówkowa przez Internet może być udzielona tylko na dowód. Jednak takie sytuacje dotyczą tylko i wyłącznie stałych klientów danej instytucji. Zatem jeżeli jest się klientem od dłuższego czasu i posiada się rachunek osobisty, to można skorzystać z uproszczonej procedury. Jest to pożyczka na dowolny cel bez zaświadczeń, która nazywana jest często pożyczką na dowód czy na PESEL. W tym przypadku klient musi tylko i wyłącznie potwierdzić swoją tożsamość, następnie wypełnić oświadczenie o miesięcznych dochodach, a także wskazać, jakie wydatki w ciągu miesiąca ponosi jego gospodarstwo domowe.

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń udzielana jest zazwyczaj w mniejszych kwotach. Dodatkowo istnieje również możliwość uzyskania jej bez posiadania stałej umowy o pracę. W tym przypadku decyzję podejmuje sam bank i jeżeli taka osoba posiada miesięczne, regularne wpływy, to otrzymanie jej nie jest trudne.

Pożyczka gotówkowa na dowolny cel udzielana jest także na PIT, choć w tym przypadku należy zdawać sobie sprawę, że jest to produkt sezonowy, a więc zazwyczaj banki oferują go wtedy, gdy podatnicy składają roczne zeznania podatkowe. Aby ją otrzymać, wystarczy tylko okazać dowód osobisty oraz PIT-11. Taką pożyczkę przez Internet oferuje np. Bank Pekao czy Citi Handlowy, a nawet Alior Bank. Nie trzeba tutaj posiadać żadnego skanu czy deklaracji o zarobkach.

Pożyczka gotówkowa bez prowizji, kredyty dla zadłużonych, kredyty dla prowadzących działalność gospodarczą

Szybka pożyczka gotówkowa jest oferowana przez wiele instytucji bankowych i wtedy wszystkie formalności można załatwić w kilka minut. Brak prowizji nie jest żadnym chwytem marketingowym, lecz realnym faktem, który sprawia, iż pożyczkobiorca może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Taką opcję oferuje choćby mBank, Bank Millenium, czy ING. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę, iż możliwość uzyskania gotówki na preferencyjnych warunkach wiąże się też z dosyć surowymi wymaganiami stawianymi przez instytucje bankowe.

Pożyczka gotówkowa na korzystnych warunkach bez prowizji wbrew pozorom będzie dotyczyć nie tylko niskich sum, lecz także tych wyższych. Po złożeniu wniosku bank dokładnie sprawdzi historię kredytową klienta. Będzie więc weryfikować jego zdolność kredytową. W tym przypadku pod uwagę bierze się zarówno dochody, jak i ponoszone wydatki. Sprawdzana jest też niejednokrotnie sytuacja rodzinna czy mieszkaniowa. Oczywiście klient ma wcześniej możliwość sprawdzenia, czy ma jakąkolwiek szansę na otrzymanie gotówki. Do tego celu może wykorzystać kalkulator online.

Wiele osób jest zadłużonych i niestety z roku na rok ta liczba rośnie. Otrzymanie kredytu w ich przypadku jest bardzo trudne. Dostępna jest opcja konsolidacji. W tym przypadku dochodzi do zaciągnięcia nowego zobowiązania, by móc pokryć nim zaległości czy inne kredyty. Jednocześnie bank nie będzie wypłacać tych pieniędzy na konto klienta, lecz od razu zostaną one zaksięgowane na poczet długów. Kredyt konsolidacyjny nie jest jednak tani. Jego całkowity koszt będzie wyższy niż koszt przeciętnego kredytu. Jednak takie rozwiązanie pozwoli wyjść z długów. Zyska się także możliwość spłaty jednej za to mniejszej raty przez dłuższy czas. Należy jeszcze wiedzieć, że ta opcja nie jest dostępna dla wszystkich. Dotyczy ona tylko osób, które nie mają bardzo dużych opóźnień w spłacaniu należności.

Wiele osób zastanawia się, czy mając komornika, ma szansę na otrzymanie kredytu. I tutaj odpowiedź jest przecząca, gdyż żaden bank nie udziela kredytów osobom, które mają zajęte konto przez komornika, gdyż nie mogą one swobodnie korzystać z dostępnych środków. Są ewentualnie opcje, a więc kredytu na weksel, gdzie jest on większą gwarancją, iż można odzyskać należności.

Prowadząc działalność gospodarczą, wiele osób potrzebuje dodatkowego wsparcia, choćby na rozwój. Zatem czy w ich przypadku istnieje możliwość otrzymania kredytu. Odpowiedź jest przecząca, gdyż kredyty gotówkowe dedykowane są osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej. Oczywiście jest możliwość otrzymania kredytu na start, który przyznawany jest, gdy ma się czystą historię kredytową i dopiero rozpoczyna działalność gospodarczą.

Przedsiębiorcy mogą występować także jako osoby prywatne i starać się o otrzymanie kredytu na potrzeby własne. Nieco inaczej wygląda sytuacja rolników, którzy traktowani są przez banki jako specjalna grupa. Wiele banków przygotowuje dla nich specjalne oferty kredytowe, jednak warunki, które muszą spełnić, są nieco inne, gdyż inaczej wygląda ich sytuacja. Nie przedstawiają oni klasycznych zaświadczeń, lecz informacje, jak wygląda ich sprzedaż, a także muszą przedstawić informacje o gospodarstwie rolnym, które prowadzą. Jeżeli rolnicy korzystają z różnych dofinansowań czy dopłat bezpośrednich, a nawet dopłat dla obszarów o niekorzystnych warunkach gospodarowania, to wtedy mogą uzyskać wyższą kwotę kredytu, gdyż te źródła finansowania traktowane są jako dodatkowe źródła dochodów.

Ranking pożyczek gotówkowych – dlaczego warto z niego skorzystać?

Internet daje duże możliwości i daje też możliwość korzystania z rankingów. Dzięki nim można znaleźć ofertę spełniającą oczekiwania i jest to łatwe i szybkie. Należy tylko uzupełnić, np. na suwaku interesujące Was parametry, następnie kliknąć szukaj i już można otrzymać różny wykaz ofert. Można znaleźć też ofertę dla określonych parametrów. Na pewno warto sprawdzać, jaka jest najniższa roczna stopa oprocentowania, a także jaka jest całkowita kwota do spłaty. Dzięki temu dowiecie się, który bank oferuje Wam najlepszą opcję.

Wśród dobrych ofert można znaleźć pożyczki online na raty od mBanku, Banku Millenium czy PKO BP. Ranking pozwala więc na weryfikację, która oferta jest najbardziej korzystna i którą warto wybrać. Zawsze można też skorzystać z pomocy konsultanta kredytowego. Jeżeli więc zastanawiacie się, jak wybrać najlepszą opcję, to pamiętajcie, że cena ma duże znaczenie. Na koszt zobowiązania składa się oprocentowanie nominalne czy ewentualna prowizja, a także koszt ubezpieczenia. Dodatkowo można zostać obciążonym kosztami produktów dodatkowych, które sprzedawane są wraz z kredytem. Warto także dowiedzieć się, co kryje się pod RRSO. W tym przypadku należy wiedzieć, że ten wskaźnik uwzględnia wszystkie koszty w okresie 1 roku. Zatem RRSO nie można traktować tylko i wyłącznie jako jednego czynnika, który ma świadczyć o opłacalności, gdyż owszem ma on sens, ale tylko w sytuacji, gdy kredyt udzielany jest na rok. Zatem ranking jest bardzo wygodną formą szukania dodatkowej gotówki.

Pożyczka gotówkowa bez zastawu – co warto wiedzieć?

Szukając źródła finansowania w przypadku problemów np. związanych z dodatkowymi kosztami eksploatacji domu czy mieszkania, trzeba szukać takich rozwiązań, które są korzystne. Pożyczka gotówkowa bez zastawu to opcja, w której klient może otrzymać gotówkę bez konieczności zastawu mieszania czy też samochodu. Większość banków nie bierze żadnej formy zastawu, chyba że jest to kredyt hipoteczny, ale to nie ta sama forma co pożyczka gotówkowa pod zastaw, która często udzielana jest przez firmy parabankowe.

Najtańsza pożyczka gotówkowa – co składa się na koszty?

Najlepsza pożyczka gotówkowa to taka jest najmniejszym obciążeniem dla budżetu, a jednocześnie pozwala uzyskać finansowanie wybranych celów. Zatem biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, należy szukać takich rozwiązań, które sprawią, iż zapłacą oni za pożyczony kapitał jak najmniej. Atrakcyjna oferta sprawia, iż więcej osób będzie zainteresowanych wzięciem zobowiązania, ale też optymalnie niskie koszty spłaty sprawiają, iż takie źródła finansowania są łatwe w spłacaniu.

Oczywiście na koszt zobowiązania finansowego składa się wiele czynników. Przede wszystkim jest to kwota kredytu i tutaj zasada jest prosta: im wyższa kwota, tym wyższa rata. Dodatkowo dochodzą odsetki, które są ściśle powiązane z wysokością pożyczonego kapitału. Pożyczone fundusze są konkretnym produktem, a część z nich ma charakter promocyjny. Wybierając taką opcję, można zyskać tani produkt. Kolejnym ważnym aspektem, który wpływa na wysokość rat i całkowite koszty spłaty jest wysokość marży, którą można w niektórych przypadkach negocjować. Marża banku rzeczywiście w znaczący sposób wpływa na kwotę spłaty, ale i wysokość miesięcznych zobowiązań. Dodatkowo występują też tzw. inne opłaty. Np. jest to prowizja czy ubezpieczenia. Jednak trzeba pamiętać, że owe inne opłaty mogą obniżać marżę.

Czy można otrzymać pożyczkę gotówkową, nie posiadając pracy?

Teoretycznie taka opcja wydaje się nierealna. Jednak nie jest to do końca prawda. Otóż istnieje możliwość otrzymania finansowania wybranego celu pod warunkiem, że klient posiada źródła dochodu, które są akceptowane przez bank. Na pewno wynajmując mieszkanie i uzyskując dochody z tego tytułu, można bez problemu otrzymać gotówkę. Wiele osób zastanawia się, czym jest słynna pożyczka gotówkowa na 500+.

Sama nazwa wskazuje, że otrzymując to świadczenie, można otrzymać kredytowanie, ale tak naprawdę prawda jest myląca, gdyż sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej. Otóż nadal trzeba posiadać źródło dochodu, gdyż banki nie traktują 500+ jako samodzielnego źródła dochodu, lecz raczej traktowane jest ono jako dodatek, który może wpłynąć na spłatę zadłużenia. Mniej restrykcyjne są w tej sprawie firmy parabankowe, które udzielają wsparcia online bądź też w domu klienta.

Pożyczka gotówkowa ranking najlepszych ofert 2022

Jest wiele banków, które oferują swoim klientom bardzo korzystne warunki. Korzystając z kalkulatora i wybierając kwotę 20 tys. na okres 4 lat, można znaleźć naprawdę ciekawe propozycje. Jedną z najlepszych ma PKO BP, gdzie rata będzie wynosiła 481 zł, przy RRSO wynoszącym 7,44%. Można zdecydować się także na ofertę banku Pekao. W tym przypadku RRSO wynosi 8,83%, a rata 493 zł. Warunki są zatem i w tym przypadku bardzo korzystne. Niskie RRSO posiada także Alior Bank i wynosi ono 9,4%, choć rata w tym przypadku nie jest dużo wyższa, bo dla tego przykładu wynosi 495 zł. Na uwagę zasługuje też Citi Handlowy, gdzie rata wynosi 505 zł, a RRSO 10,23%.

Jednocześnie pamiętajcie, iż ranking może zmienić się w zależności od kwoty, o jaką chcecie wnioskować i czasu spłaty. Jeżeli wnioskujecie o kwotę 10 tys. na okres 4 lat, to już ranking będzie prezentował się zupełnie inaczej. W tym przypadku najlepszą ofertę ma bank Pekao. Drugi w zestawieniu jest Alior Bank, a trzeci Citi Handlowy.

Czy warto decydować się na finansowanie samochodu przez kredytowanie?

Większość osób kupując samochód, decyduje się na wsparcie bankowe. Nie mając gotówki, trzeba szukać takich rozwiązań, które będą optymalne dla klienta. W teorii istnieje opcja leasingu. Jednak nie jest ona korzystna dla wszystkich i jednocześnie, aby samochód stał się Waszą własnością po upływie leasingu, należy go wykupić, co nie zawsze jest opłacalne.

Dlatego też spełniając oczekiwania klientów, banki przygotowały różne oferty kredytowania samochodu. Jednak tutaj należy zdawać sobie sprawę, że wybierając taką opcję, musicie ustalić konkretne zabezpieczenia. Musicie zapłacić np. dodatkowe ubezpieczenie. Dodatkowo trzeba ustanowić zabezpieczenie takie jak przewłaszczenie auta czy cesja praw z polisy ubezpieczeniowej na rzecz banku, a to oznacza, że oferta może nie być bardzo opłacalna. W takim przypadku lepszym wyborem wydaje się kredytowanie celowane. Można więc wybrać opcję na dowolny cel, a to pozwoli Wam zaoszczędzić więcej pieniędzy, ale i uniknąć dodatkowych formalności. Tutaj polecamy Wam sprawdzenie np. oferty Kasy Stefczyka, która jest szczególnie korzystna w przypadku wzięcia niższych kwot. Takie rozwiązanie jest więc korzystne, jeżeli chcecie zakupić starszy samochód.

Warto szukać takich ofert bankowych, które rzeczywiście spełniają Wasze oczekiwania. Pożyczka gotówkowa online w 2022 r. mimo inflacji i podniesienia stóp procentowych może być opłacalna. Dodatkowo pamiętajcie, że jeszcze przed finalizacją umowy trzeba ją bardzo skrupulatnie przeczytać i w razie jakichkolwiek wątpliwości nie należy jej podpisywać, lecz skonsultować się z doradcą, który je wyjaśni.

Nie można też zapominać, że kredytowanie jest udzielane tylko osobom, które mają czystą historię, gdyż tylko wtedy instytucje bankowe mają pewność, iż zostaną one spłacone. Nie można też zapominać, iż pożyczka gotówkowa online to dobry wybór dla osób, którym należy, by szybko uzyskać pieniądze, bez konieczności wychodzenia z domu.