Kredyty dla Przedsiębiorców. Kredyty dla Firm

Jeśli szukasz funduszy na rozwój firmy, u nas znajdziesz różnego rodzaje pożyczki dla przedsiębiorców oraz kredyty dla firm – gotówkowe, obrotowe, inwestycyjne i w rachunku firmowym oraz odnawialne linie kredytowe dla firm. Spośród szerokiej gamy kredytów biznesowych, najczęściej wybieranym sposobem na finansowanie firmy jest kredyt dla firm. Zobacz aktualne oferty finansowania dla przedsiębiorców i weź najlepszy kredyt dla swojej firmy.

Kredyty dla firm, pożyczki dla przedsiębiorców – oferty finansowania dla firm 2022. Kredyt dla firmy to najodpowiedniejszy rodzaj sfinansowania zakupu towaru, sprzętu, rozbudowy lub innych kosztów działalności. Kredyty na działalność gospodarczą ma kilka cech, które wyróżniają go spośród wielu tradycyjnych kredytów bankowych. Uproszczone formalności, bez zaświadczeń z ZUS i US, bez zabezpieczeń, a nawet bez dokumentów finansowych. Dostępne są różnorodne kwoty i terminy spłaty. Kredyt dla przedsiębiorców może być odpowiedzią na potrzeby Twojej firmy. Pożyczkę dla firm możesz przeznaczyć nawet na spłatę zobowiązań.

Kredyty dla firm oraz pożyczki dla firm bez ZUS i US

Kredyt dla firm, pożyczki dla firm bez ZUS i US, odnawialne linie finansowania dla firm oraz pożyczki pozabankowe dla firm. Oferujemy szeroki wachlarz produktów kredytowych bankowych i pozabankowych dla firm, które umożliwią sfinansowanie zarówno bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, jak i dużych inwestycji. Kredyty dla firm z segmentu mikro, małych i średnich firm, a także większych przedsiębiorstw. Szybkie pożyczki dla firm prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia.

Kredyty: finansowanie Małych i Średnich Przedsiębiorstw (sektor MŚP)

 • Do 1 mln zł bez zabezpieczenia.
 • Do 450 000 zł szybki kredyt dla przedsiębiorców – Nest Bank, BIZnest kredyt dla firm nawet do 450 000 zł.
 • Do 500 000 zł bez zdolności kredytowej.
 • Do 500 000 zł kredyt z poręczeniem Jeremie nawet dla firm z krótkim stażem.
 • Do 350 000 zł finansowania bez ZUS-u od pierwszego dnia prowadzenia działalności – kredyt dla firm na start.
 • Do 300 000 zł na podstawie przychodu.
 • Do 300 000 zł kredyt dla firm online bez zaświadczeń z ZUS i US i bez konieczności wizyty w oddziale banku.
 • Limit kredytowy do 150 000 zł bez zobowiązań i ukrytych opłat, bez zaświadczeń i przy minimum formalności, a decyzja podejmowana jest nawet w 24 godziny – pożyczka dla firm online.
 • Do 50 000 zł bez ZUS i US.
 • Limit w rachunku do 500 000 zł bez zaświadczeń z ZUS i US – kredyt dla firm online.
 • Kredyt dla firm nawet do 3 mln złotych – finansowanie działalności bieżącej, również z gwarancjami de minimis – kredyt firmowy Alior Bank.
 • Do 20 000 zł pozabankowa pożyczki dla firm – pożyczka dla biznesu.
 • Leasing bez BIK, bez ZUS i US od pierwszego dnia działalności.
 • Kredyt dla firm od 30 000 zł do 600 000 zł – indywidualna działalność gospodarcza, spółka jawna, cywilna lub partnerska – kredyt dla firm online.
 • Odnawialna linia finansowa dla firm od 1000 do 100 000 zł – linia finansowa dla firm online.
 • Kredyt dla przedsiębiorców: szybki dostęp do gotówki do 400 000 zł bez zabezpieczeń i bez zaświadczeń z ZUS-u i US.

Możesz skorzystać z pożyczki na działalność gospodarczą w każdej potrzebie:

 • Aktywa: towar, narzędzia i urządzenia, pojazdy, komputery.
 • Ulepszenia: ogólne modernizacje, rozbudowy, punkt sprzedaży, sezonowe modernizacje.
 • Z dnia na dzień na koszty: wynagrodzeń, podatki, rachunki do zapłacenia, wynajem lub reklama.
 • Długi: możliwość przeznaczenia pozyskanych środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Szybki kredyt dla firm – kredyt dla firm w rachunku bieżącym lub standardowy szybki kredyt dla firm przez Internet, lub w oddziale stacjonarnym banku zapewni Twojej firmie dodatkowe środki na rozwój i większą elastyczność w zarządzaniu firmy. Dostęp do szybkiej i bezpiecznej pożyczki dla firm online masz na wyciągnięcie ręki – pożyczka dla firm online znajduje się w poniższym zestawieniu. To furtka do dodatkowych pieniędzy i nowych możliwości.

Pożyczka dla firm online z nową przyśpieszoną procedurą weryfikacji i z minimum formalności. Pożyczka dla firm online to doskonały sposób na zdobycie pieniędzy. Szybki kredyt dla firm online lub pożyczka dla firm online – mocna oferta praktycznych szybkich kredytów dla firm.

Jak szybko można uzyskać kredyt dla firmy?

W zależności od oferty kredytu lub pożyczki dla firm umowa może być zawarta wyłącznie w oddziale banku, przez Internet i telefon (kredyt firmowy na selfie) lub zdalnie, albo jedynie drogą internetową (kredyt dla firm online). Teoretycznie najbezpieczniej i najszybciej można wziąć kredyt dla firm, wybierając ofertę, gdzie formalności można załatwić zdalnie – bez wizyty w banku (kredyt dla firm przez Internet). Dotyczy to również innych produktów dla firm, które zapewniają finansowanie, np. Faktoring online.

Pożyczki i kredyty dla firm na przejrzystych zasadach. Pomagamy w rozwoju przedsiębiorcom, szukającym najlepszego bankowego kredytu dla firm jak i tym wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają alternatywnych dróg finansowania dla swojej firmy. Aplikacja o kredyt przez Internet zajmuje tylko kilka minut. Jeśli Twoja firma otrzyma pozytywną decyzję kredytową, fundusze mogą być przesłane na konto bankowego w zaledwie 1 dzień roboczy. Weź kredyt dla firm, z którym sfinansujesz, co tylko potrzebujesz!

Kredyty dla firm – finansowanie na dowolny cel na prostych zasadach

Kredyt inwestycyjny dla firm – podstawowe informacje, które warto znać

Prowadząc firmę, naszym głównym celem jest jej rozwój i zysk. Aby nie pozostać w tyle za konkurencją, należy być na bieżąco z nowymi trendami czy zmianami technologicznymi. To zawsze wiąże się z wielkimi kosztami, ale właśnie z myślą o nich powstał produkt bankowy, który znacząco pomaga w takich sytuacjach przedsiębiorcom. To kredyt inwestycyjny dla firm. Jesteś ciekaw, na co można przeznaczyć uzyskane w ten sposób środki? Jakie należy spełnić wymagania, żeby otrzymać kredyt dla firm? Czy nowe firmy mogą się ubiegać o kredyt dla firm?

Niezwykle ciężko jest rozwijać firmę za pomocą własnych środków, a nawet wypracowanego zysku. Z pewnością będzie to proces niezwykle powolny. Dlatego warto rozważyć zewnętrzne finansowanie, które umożliwia nam oferowanie najlepszych produktów lub usług na rynku.

Kredyt inwestycyjny dla firm – na co można go przeznaczyć?

Już z samej nazwy możemy wywnioskować, na co będziemy mogli wydać otrzymane pieniądze. Przede wszystkim będą to inwestycje firmy. A zaliczyć do nich możemy:

 • cele rozwojowe – zazwyczaj mowa tu o zakupie nieruchomości. Mamy wiele możliwości, gdyż możemy nabyć lokal lub budynek, który np. aktualnie wynajmujemy. Równie dobrze możemy zdecydować się na budowę lub rozbudowę nieruchomości firmy (mamy tu na myśli hale magazynowe, ale także zakup licencji, nowych technologii czy całych linii technologicznych);
 • cele o charakterze odtworzeniowym – w tym przypadku możemy zdecydować się na wymianę pojazdów w firmie, sprzętu firmowego, urządzeń czy maszyn. Środki możemy przekazać także na remont lub modernizację nieruchomości firmy;
 • inne cele – np. zakup działki.

Co ważne, warto wiedzieć, że jeśli wcześniej wykonaliśmy już powyższe inwestycje, to możemy ubiegać się o refinansowanie przez bank poniesionych przez nas nakładów. Dzięki temu pieniądze, które wydaliśmy, mogą do nas powrócić. Warto przemyśleć taką decyzję, gdyż pozwala ona na poprawienie płynności w naszej firmie lub wzmocnieniu kapitału obrotowego.

Kredyt inwestycyjny – czy należy posiadać wkład własny?

Starając się o tego rodzaju kredyt dla firm w banku, musimy być świadomości, że jednym z wymagań będzie wkład własny firmy w inwestycję. Zazwyczaj jest to ok. 20% całej inwestycji. Na tym jednak nie koniec, bo jeśli mowa tu o inwestycjach, które mają trwać przez pewien czas (np. budowa hali), to instytucje bankowe mogą kontrolować czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Stąd też wypełniając wniosek kredytowy o kredyt dla firmy, będziemy musieli uwzględnić w nim etapy inwestycji, które będą następnie sprawdzane. W jakim celu? Proces wygląda bardzo podobnie jak w przypadku kredytu hipotecznego. A zatem bank sprawdza, czy wykonaliśmy prace sfinansowane przez wcześniejszą transzę, by móc wypłacić nam kolejną. Ułatwieniem w większości instytucjach jest to, iż nie musimy potwierdzać tego fakturami i innymi dokumentami. Banki chcą mieć jedynie pewność, że wszelkie prace idą zgodnie z planem.

Kredyt inwestycyjny dla firm a okres spłaty

Cechą charakterystyczną i jednocześnie dużą zaletą tego produktu bankowego jest długi okres spłaty. To szczególnie ważne w przypadku prowadzenia firmy, gdyż raty nie będą stanowiły dla nas większego problemu. Dodajmy, że na spłatę zadłużenia mamy 10, a niekiedy nawet 20 lat. Prócz tego mamy możliwość na wcześniejszy zwrot pieniędzy. Jednakże takich decyzji nie należy podejmować pochopnie – nawet jeśli posiadamy w danym momencie wystarczające środki na spłatę kredytu firmowego. Dlaczego? By nie martwić się w przyszłości niespodziewanymi wydatkami, warto niekiedy oddawać zobowiązanie zgodnie z harmonogramem niżeli utrudnić jego terminową spłatę.

Kredyt inwestycyjny dla nowych firm – czy takie oferty są dostępne?

Prowadząc firmę, która ma niedługi staż, możemy mieć faktycznie problem z uzyskaniem jakiekolwiek pomocy finansowej, ale... Należy mieć świadomość, że każdy bank działa na innych zasadach. Zatem jeśli kredyt dla nowych firm będzie niedostępny w jednym banku, u konkurencji – jak najbardziej.

Głównie mowa tu o odpowiedniej długości historii działania przedsiębiorstwa. By ubiegać się o kredyt inwestycyjny dla firm, banki wymagają, by firma działała na rynku przez co najmniej 12-24 miesiące. Są jednak i takie instytucje finansowe, które większą wagę przywiązują do tego, jakie perspektywy posiada dana branża. Równie cenne może być wtedy zabezpieczenie spłaty zobowiązania. Stąd też poleca się, by na bieżąco sprawdzać oferty banków, które oferują kredyty dla nowych firm.

Niezależnie od tego, jak długi staż ma nasza firma, musimy wiedzieć, że w każdym przypadku zostanie sprawdzona jej zdolność kredytowa, a także czy na czas rozlicza się ona ze swoimi kontrahentami.

Kredyt dla firm to możliwość rozwoju

Kredyt inwestycyjny dla firm to przede wszystkim możliwość rozwoju. Dlatego też, jeśli stoimy przed wyzwaniami, w których to, co nas ogranicza to pieniądze – nie warto czekać, tylko ubiegać się o tego typu pomoc finansową w banku.

Praktycznie każda instytucja bankowa oferuje kredyt dla firm. Kwoty są na tyle wysokie, że bez większych przeszkód możemy sfinalizować niemalże każdą inwestycję. Do nas należy jedynie znalezienie najlepszej oferty. To szczególnie ważne, ponieważ wymagania w każdym banku mogą znacząco się różnić. Reasumując, zawsze warto wziąć pod uwagę kredyt inwestycyjny dla firm, gdyż to pozwoli nam wyprzedzić konkurencję i być cały czas na topie. To automatycznie przekłada się na szybszy rozwój firmy i realnie większe przychody.