Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Restrukturyzacja zadłużenia

Restrukturyzacja zadłużenia, długów, kredytów. Pomoc w spłacie kredytów, długów. Masz problemy ze spłatą zadłużenia w bankach lub instytucjach finansowych? Zmień warunki zaciągniętego kredytu. Restrukturyzacja długu, zmiany struktury zobowiązań, najczęściej przeterminowanych. Konsolidacja kredytów - które kredyty konsolidacyjne polecacie?
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zlecę poprowadzenie spraw zadłużeniowych

Zlecę poprowadzenie spraw zadłużeniowych 6 lata 5 miesiąc temu #115

• admin
  • ( Admin )
  • admin Avatar
  • Administrator
  • Coby się nie rozpisywać... Witajcie w dżungli :)
  • Oklaski: 1
piotr napisał:
Szukam pomocy w sprawie poprowadzenia moich spraw, zadłużeń w łącznej kwocie ok 90 - 100.000 zł z zajęciami komorniczymi z niespłaconych do końca kredytów oraz egzekucji innych kilku wierzycieli. Sytuacja jest wynikiem 3-letniej przerwy w zarobkowaniu z powodów rodzinno zdrowotnych. Otrzymywana emerytura w pełni zabezpieczyłaby spłatę skonsolidowanych zobowiązań i rozłożonych w spłacie w okresie max 6 lat. Podjąłem obecnie działalność gospodarczą równolegle do emerytury i dążę do uporządkowania sytuacji zadłużenia.

Jeśli popadłeś w problemy finansowe i nie radzisz sobie ze spłatą wszystkich kredytów? Odnosisz wrażenie, że firma windykacyjna stosuje nieuczciwe lub nielegalne praktyki? Odmówiono udzielenia Ci kredytu lub zaproponowano go na dużo mniej korzystnych warunkach niż się spodziewałeś?

Firma windykacyjna usiłuje wyegzekwować od Ciebie należność sprzed kilku, kilkunastu lat? Masz zaległości w ZUSie lub Urzędzie Skarbowym? A może ktoś usiłuje od Ciebie wyłudzić należność, która została już przez Ciebie spłacona?

Są firmy, które zajmują się takimi zagadnieniami jak:
  • umorzenie składek ZUS (tzw. abolicja ZUS)
  • antywindykacja,
  • czyszczenie rejestru BIK
  • oddłużanie
  • Mogę polecić: Krajowe Centrum Oddłużania, Kancelaria Prawna BIKBR.

Pracowni firmy skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin oraz, po ogólnym zapoznaniu się z Twoją sytuacją, przedstawi propozycję rozwiązania Twoich problemów. O ile będzie to w ogóle możliwe.
Jula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zlecę poprowadzenie spraw zadłużeniowych 6 lata 5 miesiąc temu #113

• piotr
  • ( Użytkownik )
  • piotr Avatar
  • Fresh Boarder
  • Tax Care
  • Oklaski: 0
Szukam pomocy w sprawie poprowadzenia moich spraw, zadłużeń w łącznej kwocie ok 90 - 100.000 zł z zajęciami komorniczymi z niespłaconych do końca kredytów oraz egzekucji innych kilku wierzycieli. Sytuacja jest wynikiem 3-letniej przerwy w zarobkowaniu z powodów rodzinno zdrowotnych. Otrzymywana emerytura w pełni zabezpieczyłaby spłatę skonsolidowanych zobowiązań i rozłożonych w spłacie w okresie max 6 lat. Podjąłem obecnie działalność gospodarczą równolegle do emerytury i dążę do uporządkowania sytuacji zadłużenia.
Agent Tax Care
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.525 seconds