Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Pożyczki na spłatę komornika

Potrzebuję pożyczki na spłatę komornika. Potrzebuje pilnie pieniędzy, kredytu aby spłacić długi, komornik i wyjść na prostą. Potrzebuję pilnej pożyczki prywatnej lub kredytu na spłatę komornika. Gdzie dostanę pożyczkę na spłatę komornika?
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pożyczka na spłatę długów pod zastaw domu

Pożyczka na spłatę długów pod zastaw domu 5 lata 9 miesiąc temu #177

• annacel
  • ( Użytkownik )
  • annacel Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
Witam,

Poszukuję osoby prywatnej lub firmy pożyczkowej która udzieli mi pożyczki pod zastaw domu wartości 700 000 złotych. Nieruchomość jest moją własnością, prowadzona jest księga wieczysta, nie ma żadnych zadłużeń na hipotece tego domu.

Pożyczka potrzebna mi jest na spłatę długów za prowadzoną działalność gospodarczą. 40 000 zł kapitału mam do spłaty, plus odsetki, plus odsetki karne, plus wezwania do zapłaty - razem teraz 55 000 zł potrzebuję. W banku nie dostanę kredytu ze względu na zaległości powstałe w trakcie prowadzenia hurtowni. Kredyt w banku spłacony, mam dokumenty na to.

Obecnie pracuję, zarabiam 3700 zł. Mój dom wartości 700 000 zł z 2008 roku znajdujący się w pod Warszawą, mogę dać pod zastaw pożyczki.

Zainteresowanych proszę o przedstawienie tutaj propozycji (najlepiej podanie kwoty pożyczki, terminu spłaty, kosztów).

W regulaminie forum jest napisane, że nie można podawać adresów stron, więc proszę przy propozycjach zostawić namiary (maila, telefon, adres) do siebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.527 seconds