Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Pożyczki Gotówkowe

Gdzie po pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń z ekspresowym przelewem na konto? Gzie po najtańsze pożyczki gotówkowe? W którym banku jest najniższe oprocentowanie? Które firmy pożyczkowe nie sprawdzają w BIK? Czy mogę wziąć pożyczkę bez umowy o pracę? Jaki wybrać pożyczkę gotówkową dla emeryta?
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pożyczka FENIKO w wysokości1000 zł na 4 miesiące

Pożyczka FENIKO w wysokości1000 zł na 4 miesiące 2 lata 11 miesiąc temu #249

• admin
  • ( Admin )
  • admin Avatar
  • Administrator
  • Coby się nie rozpisywać... Witajcie w dżungli :)
  • Oklaski: 1
Pożyczka Feniko od 300 do 1000 zł jest dobrą alternatywą gdy szukamy nie dużej pożyczki, a nie możemy jej uzyskać w banku. Maksymalny okres spłaty pożyczki gotówkowej Feniko to 4 miesiące (120 dni). Pożyczka gotówkowa Feniko udzielana jest jedynie na okres 4 miesięcy (120 dni).

W Feniko wszystkie formalności załatwiamy całkowicie przez Internet, a szanse na uzyskanie pożyczki mają również te osoby, które szukają pożyczki od 18 lat i nie mogę jej uzyskać w innych firmach pożyczkowych z powodu braku historii kredytowej. W Feniko będą mieli taką możliwość, a do tego przelew pożyczki nastąpi błyskawicznie bezpośrednio na rachunek bankowy.

FENIKO to nowa marka pożyczek pozabankowych na polskim rynku, umożliwiające uzyskanie pożyczki od 300 do 1000 zł z okresem spłaty w 4 miesięcznych ratach. Oferta pożyczek skierowana jest do osób które ukończyły 18 lat, posiadają dowód osobisty oraz aktywne konto bankowe.

W Feniko na 4 miesiące pożyczki dostępne są wyłącznie z jednym okresem spłat, którym jest okres 4 miesięcy czyli pożyczka jest spłacana w 4 miesięcznych ratach. Idealna propozycja dla osób, które potrzebują niewielkiej kwoty, a spłatę chcą rozłożyć na dłużej niż umożliwiają to firmy pożyczkowe udzielające chwilówek.

W celu uzyskania pożyczki pozabankowej z ratami miesięcznymi w firmie FENIKO należy wypełnić przez Internet wniosek Feniko.

Warunkiem udzielenia pożyczki gotówkowej Feniko jest pozytywny wynik oceny ryzyka kredytowego Pożyczkobiorcy.
Jula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.414 seconds