Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Pożyczki Gotówkowe

Gdzie po pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń z ekspresowym przelewem na konto? Gzie po najtańsze pożyczki gotówkowe? W którym banku jest najniższe oprocentowanie? Które firmy pożyczkowe nie sprawdzają w BIK? Czy mogę wziąć pożyczkę bez umowy o pracę? Jaki wybrać pożyczkę gotówkową dla emeryta?
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pożyczka gotówkowa pozabankowa lub prywatna - 10 tyś. zł

Pożyczka gotówkowa pozabankowa lub prywatna - 10 tyś. zł 5 lata 1 miesiąc temu #175

• admin
  • ( Admin )
  • admin Avatar
  • Administrator
  • Coby się nie rozpisywać... Witajcie w dżungli :)
  • Oklaski: 1
Pożyczka pozabankowa do 10 tyś. zł z procedurą akceptacji natychmiastowej jest w ofercie kilku firm pożyczkowych. Tu możesz sprawdzić oferty i spróbować: www.get-money.pl/aktualności/finanse/pożyczka-online-–-szybka-pożyczka-przez-internet

Po wypełnieniu wniosku przez internet wydawana jest automatycznie decyzja (pozytywna lub negatywna). Informację, jak decyzja została podjęta względem Ciebie, otrzymasz na maila. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, przelew jzostanie automatycznie zrealizowany i pieniądze wpłyną na konto podane we wniosku.

Pamiętaj jednak, że jeśli masz już długi, pożyczka pozabankowa nie jest dobrym rozwiązaniem.
Jula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pożyczka gotówkowa pozabankowa lub prywatna - 10 tyś. zł 5 lata 1 miesiąc temu #172

Witam!

Błagam Państwa o pomoc. Potrzebuję bardzo pilnie pożyczyć 10 000,00 zł na okres 2 miesięcy. Może być pożyczka ze spłatą jednorazową, może też to być pożyczka gotówkowa rozłożone na raty, jak Państwo chcecie. Jest to sprawa bardzo wielkiej wagi, można powiedzieć życia.

Sprzedaję działkę budowlaną więc pieniądze będą, ale nie dziś tylko za 2 tygodnie. W banku nie mogę wziąć pożyczki, bo jestem w BIK mam złą historię kredytową. Szukam więc prywatnej firmy bądź osoby, która była by ws tanie udzielić mi pożyczki gotówkowej w kwocie 10 000 złotych. Przysięgam, że oddam na czas i z procentem jaki chcecie. Od Was zależy moje życie i kogoś. Już od kilku dni poszukuję kredytu, ale są tylko takie pożyczki pozabankowe na duży procent z przedpłatą z góry, na które też trzeba czekać, a ja nie mam czasu ani pieniędzy teraz by wpłacić 1000 złotych i czekać, czy pożyczka gotówkowa zostanie mi przyznana. Pracuję na czas nieokreślony i mam rentę na stałe. Miesięczny dochód netto 3 000,00 złotych. Błagam nie odmawiajcie. POMÓŻCIE. Jestem już wyczerpana psychicznie i fizycznie lataniem za pieniędzmi. Jeśli ktoś wie, gdzie taką pożyczkę mogłabym otrzymać, proszę zostawić tu wiadomość (telefon, e mail, adres firmy lub osoby, która by udzieliła mi pożyczki). Zrozpaczona i zdesperowana.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.431 seconds