Volkswagen Bank - e-direct - Plus Konto - Konto Biznes

Z oferty Volkswagen Banku przed wszystkim korzystają przedsiębiorcy, którzy potrzebują rachunku umożliwiającego bezpieczne i szybkie dokonywanie rozliczeń lub kredytu samochodowego dla firm zarówno na samochody nowe, jak i używane. Uzyskanie kredytu samochodowego dla firm w Volkswagen Banku jest dość proste, wystarczy odwiedzić dealera Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe, ŠKODY, Audi, SEAT-a lub Porsche, wybrać model samochodu i wypełnić ze sprzedawcą prosty wniosek kredytowy.

Volkswagen Bank Polska, Plus Konto Biznes, rachunek bieżący, e-direct, konto osobiste, konto dla firm, konto dla przedsiębiorców, kredyt samochodowy dla firm

Plus Konto Biznes w Volkswagen Banku to świetne, wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Zalety konta to: brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez Internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA oraz wypłaty z dowolnych bankomatów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii Volkswagen Bank gwarantuje klientom profesjonalną obsługę oraz najwyższy standard bezpieczeństwa transakcji.

Ile kosztuje nas rachunek firmowy?

Warto zwracać uwagę na wysokość opłat ponoszonych przy korzystaniu z podstawowych usług bankowych. Przemyślane decyzje w tej kwestii mogą bowiem przynieść wymierne oszczędności. Mimo serii podwyżek opłat bankowych w tym roku, wciąż można znaleźć o wiele tańsze, a nawet darmowe oferty. Brak opłat za konto! Bezpłatne prowadzenie konta, darmowe przelewy za rachunki we wszystkich bankach czy zlecenia stałe bez prowizji oferuje m.in. Volkswagen Bank. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Posiadacze konta firmowego nie płacą także za zdefiniowanie, modyfikacje i realizacje zleceń stałych oraz przelewy internetowe do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Bezpłatnie wydawane są również karty płatnicze do rachunków. Do każdego konta bezpłatnie wydawany jest również token, czyli urządzenie generujące jednorazowe kody uwierzytelniające transakcje internetowe.

Oferta skonstruowana została tak, by zaoferować klientom bezpłatną obsługę rachunku bankowego bez względu na: liczbę wykonywanych przelewów (zarówno na rachunki własne, jak i obce), liczbę wypłat z obcych bankomatów czy częstotliwość używania karty płatniczej. I tak dla przykładu klient wykonujący w miesiącu 15 rozmaitych przelewów, korzystający z 5 zleceń stałych, dokonujący w sklepach 10 płatności bezgotówkowych kartą VISA Electron i podejmujący 3-krotnie kwoty 500 zł z dowolnych bankomatów nie zapłaci za te operacje żadnej prowizji! W stosunku do średniego kosztu konta w Polsce wykazanego w przytoczonym powyżej raporcie to wymierna oszczędność - 300 zł rocznie.

Konto Internetowe w Volkswagen Banku się opłaca

Polacy wybierają banki internetowe, bo chcą ominąć biurokrację, kolejki w oddziale i skrócić do minimum formalności. Teraz jak widać na powyższym przykładzie, nie bez znaczenia jest także argument finansowy. Korzystając z prostego formularza w kilku kliknięciach, otworzyć można konto i oszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze.

Konto Osobiste e-direct - Konto Firmowe Plus Konto Biznes

Plus Konto Biznes to bezpłatne konto dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy formy prawnej prowadzonej działalności (także stowarzyszeń, organizacji, fundacji, parafii, spółdzielni jak i wspólnot mieszkaniowych).