Santander Consumer Bank - Kredyt Samochodowy

W Santander Consumer Bank można otrzymać kredyt gotówkowy, kredyt ratalny, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt mieszkaniowy lub kartę kredytową na korzystnych warunkach. Mistrzowski Kredyt Gotówkowy Santander Consumer Bank jest idealnym rozwiązaniem dla każdego! Santander Consumer Bank dopasuje kwotę kredytu do Twoich potrzeb, dostosuje wysokość rat. Kredyt można wziąć bez poręczycieli i bez zbędnych formalności, a gotówkę otrzymać podczas jednej wizyty w oddziale.

kredyty santander consumer bank

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Banku to topowy produkt. Nie wymaga wielu formalności i można go otrzymać nawet w kilka godzin. Przy pomocy kredytu gotówkowego można sfinansować właściwie wszystko: remont mieszkania, wesele, Pierwsza Komunia Święta, nowy rower, laptop, telewizor, podróże dalekie i bliskie, a nawet wyjazd na wakacje. Za pomocą kredytu gotówkowego, marzenia mogą się spełnić naprawdę szybko.

Kredyty samochodowe - auto na raty

Niektórych planów nie warto odkładać na później. Zwłaszcza tych, dotyczących kupna samochodu, którym wygodnie i bezpiecznie można podróżować z całą rodziną. W związku z tym Santander Consumer Bank przygotował korzystny kredyt samochodowy, który pomoże Ci z łatwością zrealizować marzenie o samochodzie. W Santander Consumer Banku znajdziesz atrakcyjnie oprocentowany kredyt na samochód nowy lub używany. Zrealizuj swój plan z kredytem samochodowym Santander Consumer Bank i ciesz się życiem.

Kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku to więcej korzyści, niż myślisz:

 • minimum formalności,
 • bez poręczycieli
 • szybka decyzja o przyznaniu kredytu
 • prosty sposób dokumentowania tożsamości oraz źródła dochodów
 • możliwość łączenia różnych źródeł dochodów, w tym współmałżonka.

TurboKARTA Santander Consumer Bank

Wśród głównych zalet TurboKARTY znajdują się:

 • stały dostęp do pieniędzy
 • tańsze zakupy i paliwo nawet do 30 zł co miesiąc
 • szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe
 • bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance
 • możliwość korzystania z z karty za darmo
 • wiele możliwości spłaty karty
 • możliwość spłaty w ratach.

Wymagane dokumenty i zaświadczenia

Osoby starające się o kredyt w Santander Consumer Banku muszą przedstawić jeden dokument potwierdzający tożsamość - dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach z tytułu zatrudnienia na umowę o pracę, umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa agencyjna, kontrakt menedżerski), renty/emerytury, prowadzenia działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.

Kredyt gotówkowy – pieniądze nawet w 1 dzień

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank: propozycja dotyczy Mistrzowskiego kredytu gotówkowego z wnioskowaną kwotą od 6000 zł do 35 000 zł, z maksymalnym okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy i dostępna jest dla Nowych Klientów Santander Consumer Banku rozumianych jako pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączyła żadna umowa pożyczki, kredytu gotówkowego, pożyczki lub kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A.

Kredyt gotówkowy online Santander Consumer Bank w 24h

Klienci banków stawiają na kredyty gotówkowe online. Nowy kredyt gotówkowy Santander Consumer Banku pokazany. Kredyt gotówkowy online Santander Consumer Bank kredyt do 30 000 zł w 4 prostych krokach. Jak zapewnia Santander Consumer Bank – biorąc kredyt gotówkowy online, Klient otrzyma pieniądze nawet w 24h. Sprawdź najnowszy kredyt gotówkowy online proponowany przez Santander Consumer Bank – kredyt gotówkowy online do 30000 zł w niższej cenie dla wszystkich.

Najnowszy kredyt gotówkowy Równoratka na 5, 10 i 15 tys. zł

Czas remontów oraz wakacyjnych wyjazdów przed nami. Aby ułatwić Wam proces planowania i finansowego przygotowania się na większe wydatki, przygotowaliśmy nowy kredyt gotówkowy Równoratka, który warto wziąć przed wyjazdem na urlop. Pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie! Kredyt gotówkowy Równoratka Santander Consumer Bank oferowany jest w trzech opcjach: na 5, 10 i 15 000 zł. Stałe, bezpieczne oprocentowanie przez okres 42 miesięcy. Za 10 000 zł pożyczki tylko 300 zł miesięcznie! Równoratka – kredyt gotówkowy na 5 000 zł, kredyt gotówkowy na 10 000 zł lub kredyt gotówkowy na 15 000 zł. Skorzystaj z promocji kredytu gotówkowego i zyskaj podwójnie.

Kredyt gotówkowy, samochodowy, konta, karty kredytowe – najlepsze produkty od Santander Consumer Bank

Potrzeba dodatkowej gotówki? Chęć wyjechania na wakacje, a może marzenie o nowym samochodzie? Z Santander Consumer Bank zrealizujesz wszystkie plany i marzenie. Dzięki bogatej ofercie różnych produktów finansowych każdy może znaleźć idealną opcję dla siebie, która umożliwi lepsze zarządzanie finansami lub zapewni dodatkowy zastrzyk gotówki. Konto osobiste, rachunek oszczędnościowy, karta kredytowa, kredyt samochodowy, czy też mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku to produkty niezwykle korzystne, łatwe do spłaty i udzielane na przejrzystych warunkach. Co warto wiedzieć o produktach od Santander Consumer Banku?

Co warto wiedzieć o mistrzowskim kredycie gotówkowym Santander Consumer Banku przed złożeniem wniosku?

Kredyt gotówkowy od Santander Consumer Banku charakteryzuje się:

 • wysoką maksymalną kwotą, nawet do 100 tysięcy złotych;
 • długim okresem spłaty – kredyt może być udzielony nawet na 96 miesięcy;
 • minimalnymi wymaganiami – wystarczy dokument tożsamości i zaświadczenie o dochodach;
 • łatwością uzyskania – o kredyt można wnioskować telefonicznie, online, a także w placówce banku;
 • pieniądze z kredytu można wydać na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank – na co można przeznaczyć pieniądze?

Pieniądze z kredytu gotówkowego w Santander Consumer Bank można przeznaczyć na dowolny cel. To oznacza, że można je wydać na realizację marzeń (np. zakup sprzętu sportowego, czy hobbistycznego, podróż życia itp.), sfinansowanie swoich planów (organizacja wesela, płatność za kolonie dzieci, remont mieszkania, czy zakup wyposażenia wnętrza), czy rozwiązanie nagłych problemów (np. leczenie, rehabilitacja, naprawa samochodu, spłata innej pożyczki). Jak więc widać nie ma znaczenia, na co potrzebujemy gotówki. Kredyt gotówkowy online w Santander Consumer Banku może pomóc w różnych sytuacjach i pomóc rozwiązać wiele kłopotów finansowych.

Czym wyróżnia się nowy kredyt gotówkowy online Santander Consumer Banku?

Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku pozwala na pozyskanie nawet 100 tysięcy złotych dla stałych klientów banku i 35 tysięcy złotych dla nowych klientów. Dużym udogodnieniem dla klientów jest również fakt, że wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, jest to wiec korzystny i wygodny kredyt gotówkowy online. Składając wniosek o kredyt online, pieniądze zostaną przelane na konto nawet w ciągu 24 godzin, a udając się do placówki banku, można otrzymać gotówkę od ręki. Jest to więc ogromna korzyść, jeśli zależy nam na czasie, a pieniędzy potrzebujemy „na już”. Dużym udogodnieniem jest także możliwość spłaty kredytu ze stałym procentowaniem, jeśli okres spłaty nie wynosi więcej niż 48 rat.

Kredyt gotówkowy online Santander Consumer Bank to wariant pożyczki korzystny dla wszystkich potrzebujących kwoty do 30 tys. zł bez obaw o szybkość wypłaty i wysokość rat.

Jak wziąć nowy kredyt gotówkowy online w Santander Consumer Banku?

Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer banku można otrzymać na 3 sposoby: telefonicznie, online lub w oddziale banku.

 • Kredyt gotówkowy w Oddziale Banku – wymagany jest dokument potwierdzający tożsamość oraz zaświadczenie o dochodach. W banku pracownik poprowadzi klienta przez wszystkie formalności, a następnie przedstawi decyzję kredytową oraz warunki kredytu. Po ich zaakceptowaniu pieniądze można otrzymać od razu do ręki lub na konto.
 • Kredyt gotówkowy online – należy wypełnić wniosek na stronie internetowej, a następnie poczekać na kontakt ze strony banku. Pracownik przedstawi wszystkie szczegóły na temat kredytu oraz poprosi o wybranie formy dostarczenia dokumentów dotyczących kredytu. Umowę o kredyt można zaakceptować w aplikacji banku, pamiętając, aby wykonać również przelew weryfikacyjny. Umowa może zostać również dostarczona do domu przez kuriera.
 • Wniosek złożony telefoniczne – o kredyt można się ubiegać również na infolinii, wystarczy zadzwonić i porozmawiać z przedstawicielem banku, a poprowadzi on klienta przez cały proces.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby uzyskać kredyt gotówkowy online w Santander Consumer Banku?

Bank nie ma dużych wymagań co do dokumentów, a jedyne co jest potrzebne do uzyskania kredytu to:

 • dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty, dokument potwierdzający prawo obcokrajowca do osiedlenia się na stałe lub czasowo z długotrwałym terminem);
 • zaświadczenie o dochodach, przy czym bank honoruje różne waluty (PLN, EUR, GBP, USD, CZK i CHF).

Warto przy tym wiedzieć, że bank nie jest rygorystyczny, co do źródła dochodu i kredyt można otrzymać, uzyskując dochody z tytułu: umowy o pracę, świadczeń emerytalnych i rentowych, prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzenia gospodarstwa rolnego, umów cywilno-prawnych (np. umowa o dzieło) i innych źródeł. W razie wątpliwości najlepiej skontaktować się z bankiem, aby pracownik przekazał wszystkie informacje.

Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank – czy się opłaca?

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku to niezwykle atrakcyjne warunki kredytowania zakupu samochodu. Niskie oprocentowanie (RRSO 10,87%), przejrzyste warunki i dogodne warunki spłaty, sprawiają, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych metod finansowania zakupu auta. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że bank akceptuje różne źródła dochodu (w tym zarobki uzyskiwane za granicą).

Dodatkowo w przypadku niskiej zdolności kredytowej można łączyć dochody wielu osób, również niespokrewnionych ze sobą. To oznacza, że kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku można wziąć nie tylko ze współmałżonkiem, rodzicem, czy rodzeństwem, ale również z partnerem, czy przyjacielem. Jest to znaczne ułatwienie dla osób o niskich dochodach, czy słabej zdolności kredytowej, wynikającej np. z kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego, czy innych zobowiązań finansowych.

Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank – na co można przeznaczyć?

Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank to możliwość sfinansowania zakupu samochodu lub motocykla od innej osoby fizycznej, firmy, dealera samochodowego, czy komisu. Co ważne, kredyt samochodowy można przeznaczyć zarówno na nowe auto, jak i pojazd używany, a także na samochód elektryczny sprowadzany z zagranicy. Dzięki temu można sfinansować praktycznie każde auto, dobierając je do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Jak wygląda spłata kredytu samochodowego w Santander Consumer Banku?

Kwota kredytu samochodowego rozkładana jest na wygodne raty, których rodzaj zależy od wybranego rodzaju kredytu oraz decyzji klienta. Maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy (czyli 8 lat), co pozwala na uzyskanie niskiej raty miesięcznej, która nie obciąży nadmiernie domowego budżetu. W zależności od radu kredytu samochodowego (na nowy samochód, kredyt na auto używane, pożyczka na motocykl, czy kredyt na auto elektryczne), klient ma do wyboru różne rodzaje rat:

 • raty równe – wysokość wszystkich rat miesięcznych jest dokładnie taka sama, co ułatwia zaplanowanie domowego budżetu;
 • raty malejące – wysokość raty stopniowo się zmniejsza, jest to atrakcyjny sposób spłaty, gdyż znacząco obniża całkowity koszt kredytu;
 • raty balonowe – spotykane właściwie tylko przy kredytach samochodowych. Obowiązuje przy nich wkład własny, ale charakteryzują się bardzo niskimi ratami miesięcznymi. Jednak wiąże się to z wysoką, ostatnią ratą tzw. ratą wykupową, która może wynosić nawet 50% wartości pojazdu. Wszystko jednak zależy od indywidualnych ustaleń z bankiem.

Jakie dokumenty należy złożyć, aby otrzymać kredyt samochodowy?

Wymagania do otrzymania kredytu samochodowego nie są wysokie, ale trzeba pamiętać, że bank sprawdzi zdolność kredytową wnioskodawcy. Z tego powodu do wniosku trzeba złożyć zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów. Niezbędny jest także dowód osobisty oraz dokumenty dotyczące kupowanego samochodu. Na tej podstawie zostanie oceniona zdolność kredytowa oraz wartość samochodu, a następnie pracownik przedstawi propozycję kredytu.

Chęć wzięcia kredytu samochodowego w Santander Consumer Bank należy zgłosić telefonicznie pracownikowi banku, który odpowie na wszystkie pytania i po analizie sytuacji wnioskodawcy przedstawi szczegółowe warunki kredytu. Warto pamiętać, że rozmowa i przedstawienie oferty do niczego nie zobowiązują, a kredyt uruchamiany jest dopiero po zaakceptowaniu warunków i podpisaniu umowy.

TurboKarta Santander Consumer Bank – jak działa?

TurboKarta od Santander Consumer Bank to karta kredytowa, która umożliwia wypłatę gotówki w bankomacie oraz wygodne płatności w różnych formach: w sklepach stacjonarnych, również zbliżeniowo oraz podczas zakupów przez Internet. Po wykonaniu płatności wystarczy sprawdzić zestawienie i termin spłaty, a następnie spłacić saldo zadłużenia w określonym terminie.

Terminowe spłaty gwarantują, że do kwoty zakupów nie zostaną doliczone żadne odsetki. Dzięki temu można korzystać z płatności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Okres bezodsetkowy trwa 24 dni i pełen miesiąc rozliczeniowy, który rozpoczyna się w dniu po wygenerowaniu zestawienia. Tak więc, na spłatę zakupów klient ma średnio aż 55 dni!

TurboKarta Santander Consumer Bank – korzyści

Główną zaletą karty kredytowej od Santander Consumer Bank są przejrzyste warunki, na jakich spłaca się wydane środki. Dodatkowo jest to jedna z najbezpieczniejszych form płatności. Wystarczy pamiętać, aby nie udostępniać nikomu danych z karty, aby można było z niej korzystać w bezpieczny sposób. Kolejną ogromną zaletą karty kredytowej jest fakt, że można nią płacić praktycznie w każdym miejscu zarówno stacjonarnie, jak i online. Karta kredytowa to też ogromna wygoda, zwłaszcza gdy brakuje nam środków na nieprzewidziany wydatek.

TurboKarta Santander Consumer Bank – rozłożenie płatności na raty

Santander Consumer Bank umożliwia swoim klientom rozłożenie na raty większych płatności. Jest to niezwykle przydatne, gdy czekają nas większe zakupy, umożliwiając urządzenie świąt, wyprawienie imprezy, zakup wyposażenia domu, czy nawet urlop. Jak to działa? Wystarczy zrobić zakupy lub wypłacić gotówkę, a następnie poprzez bankowość internetową stworzyć plan spłaty.

Kwota, którą chce się rozłożyć na raty, musi być wyższa niż 200 zł, a jednocześnie nie może wynosić więcej niż 90% przyznanego limitu na karcie kredytowej. Co ważne, klient sam ustala liczbę rat, w jakich chce spłacić zobowiązanie, a maksymalny okres spłaty może wynosić nawet 24 miesiące. Wszystkie informacje na temat zobowiązań, zestawienie operacji, plan spłaty itp. można sprawdzać na bieżąco w swojej bankowości internetowej.

Rachunek oszczędnościowy Santander Consumer Bank – warunki

Rachunek oszczędnościowych w Santander Consumer Banku to doskonały sposób na rozpoczęcie oszczędzania, aby odłożyć pieniądze na większy wydatek, czy zbudować tak ważną rezerwę finansową. To również doskonały sposób na odłożenie pieniędzy na przyszłość i przechowanie większej gotówki. Jakie są najważniejsze warunki rachunku oszczędnościowego w Santander Consumer Banku?

 • Brak minimalnej wpłaty;
 • wysokie oprocentowanie dla nowych środków do 200 tysięcy złotych, które wynosi 1,60%;
 • promocyjne oprocentowanie dla wszystkich zgromadzonych środków powyżej 200 tysięcy złotych na poziomie 0,50%;
 • możliwość wykonywania wpłat i wypłat w dowolnym momencie, bez utraty zgromadzonych odsetek i bez dodatkowych opłat;
 • brak opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego;
 • wygodna i prosta obsługa;
 • dostęp do zgromadzonych środków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu;
 • prosty sposób założenia rachunku oszczędnościowego.

Należy pamiętać, że obsługa rachunku oszczędnościowego następuje całkowicie przez Internet, co jest niezwykle wygodne i nie wymaga nieustannych wizyt w oddziale banku. Wypłaty z rachunku oszczędnościowego dokonuje się na rachunek bankowy, a więc niezbędne jest posiadanie konta osobistego w Santander Consumer Bank.

Rachunek oszczędnościowy Santander Consumer Bank – jak założyć?

Rachunek oszczędnościowy Santander Consumer Bank można założyć wygodnie przez Internet. Chcąc założyć rachunek oszczędnościowy, należy wejść na stronę internetową banku i wypełnić odpowiedni formularz. Niezbędny do tego będzie dowód osobisty i podstawowe dane personalne (imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL, adres, nr telefonu itp.), a czasem bank może dodatkowo poprosić o przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu.

Po wypełnieniu wniosku należy wykonać przelew weryfikacyjny, który potwierdzi dane wpisane w formularzu. To oznacza, że trzeba być właścicielem konta, z którego wykonuje się przelew, aby były widoczne wszystkie dane. Ważne jest również, aby nie wykonywać przelewu weryfikacyjnego z konta, które było zakładane w 100% przez Internet. Po wypełnieniu wszystkich danych i wykonaniu przelewu weryfikacyjnego zostaną przesłane dokumenty, a po ich zaakceptowaniu rachunek oszczędnościowy zostanie otwarty. Prosto, szybko i wygodnie!

Skąd czerpać informacje na temat produktów od Santander Consumer Banku?

Najlepiej wszystkie informacje czerpać ze sprawdzonych źródeł, czyli oczywiście ze strony banku. Dodatkowo najważniejsze wiadomości i całą ofertę banku przedstawiliśmy na górze strony. Dzięki temu można szybko sprawdzić najważniejsze informacje i wybrać produkt najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Wszystkie zawarte informacje w naszym zestawieniu są aktualne i biorą pod uwagę aktualne promocje. Dodatkowo można od razu wejść na odpowiednią stronę i zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi interesującej nas oferty.

Czy oferta Santander Consumer Banku pozwala na realizację wszystkich potrzeb i marzeń?

Oferta Santander Consumer Banku pozwala na realizację wszystkich potrzeb i marzeń. Konto osobiste ułatwia zarządzanie pieniędzmi. Rachunek oszczędnościowy pomaga odłożyć pieniądze na realizację marzeń, czy nieprzewidziane wydarzenia. Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku pozwala na wygodny zakup nowego lub używanego auta bądź motocykla. Natomiast mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Banku umożliwia pożyczenie nawet 100 tysięcy złotych do zrealizowania na dowolne cele.

Ciekawą opcją jest również karta kredytowa, która przyda się podczas zakupów, a przyznawana jest na niezwykle atrakcyjnych warunkach, umożliwiając zrealizowanie codziennych potrzeb i większych wydatków bez płacenia odsetek.