Open Finance - Kredyty hipoteczne

Spis treści

Open Finance jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię doradztwa finansowego. Celem Open Finance jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Zawsze zapewniają klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych.

Marka Open Finance posiada liczne oddziały w całej Polsce. Zespół ekspertów liczy ponad 800 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta kredytów hipotecznych. Tutaj otrzymasz kredyt hipoteczny na dobrych warunkach.

doradcy finansowi

Doradcy Finansowi Open Finance

Przed Tobą duże możliwości uzyskania kredytu na zakup mieszkania i duże oszczędności na kosztach kredytu hipotecznego. Potwornie korzystne propozycje 12 kredytów hipotecznych, spośród których wspólnie z doradcą Open Finanse wybierzesz tę jedną najlepszą.

Doradcy Finansowi Open Finance osobom inwestującym pomagają

 • określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe,
 • wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy,
 • przygotować strategię inwestowania,
 • w łatwy sposób inwestować w fundusze inwestycyjne.

Doradcy Finansowi Open Finance osobom szukającym kredytu pomagają

 • wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków,
 • określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia,
 • wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach,
 • wypełnić wymagane dokumenty,
 • sfinalizować podpisanie umowy z bankiem,
 • zamienić dotychczasowy kredyt na tańszy - w innym banku,
 • połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

Doradcy Finansowi Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych. Mają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych. Kredyt hipoteczny w Open Finance. Do jego największych zalet można zaliczyć: porównanie ofert 12 banków, co pozwala na wybranie optymalnej oferty kredytowej, niskie raty i atrakcyjne oprocentowanie oraz pomoc w załatwieniu formalności. Aby umówić się na spotkanie z doradcą w jednym z oddziałów Open Finance, wypełnij prosty formularz, złóż wniosek.

Porównanie kredytów - policz ratę kredytu w 12 bankach

Kredyt mieszkaniowy — wirtualne spotkania z ekspertem podczas pandemii. Zgodnie z zasadami „Zostań w domu”, oferujemy swoim klientom wirtualne spotkania, tj. telefoniczną rozmowę bądź rozmowę przez Skype. Wypełnij wniosek Open Finance i porozmawiaj o kredycie hipotecznym. Ekspert z Open Finance przedstawi Ci oferty banków, a Ty wybierzesz swój kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu.