mBank - Kredyt Gotówkowy - eKonto

Spis treści

mBank oferuje wiele atrakcyjnych kont i kredytów z możliwością dopasowania indywidualnego programu kredytowego, dostosowanego do Twoich potrzeb. Szybka promocyjna oferta kredytu gotówkowego, hipotecznego, karty kredytowej, kredytu odnawialnego i kredytu samochodowego online bez zbędnych formalności to zawsze atrakcyjne warunki kredytowania dla klientów indywidualnych. W mBanku warto sprawdzić ofertę promocyjną na kredyty, pożyczki i eKonta.

mbank kredyt gotówkowy

Początkowo mBank był bankiem depozytowym drugiego wyboru, oferującym podstawowe usługi bankowe - darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący z najwyższym na rynku oprocentowaniem oraz bezpłatną kartę debetową.

Wraz z upływem czasu, model biznesowy mBanku ewoluował – oferta była stopniowo poszerzana o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Wciąż jednak są wierni swojej Misji i Tożsamości. Obecnie są liderem bankowości elektronicznej i mobilnej dla Klientów indywidualnych oraz mikro-firm, zajmując znaczącą pozycję w polskim sektorze finansowym. Ofertę uzupełnia platforma e-commerce oraz pierwszy w Polsce niezależny, wirtualny operator komórkowy – mBank mobile. Już dziś rachunek eKonto posiada najszerszą na naszym rynku funkcjonalność.

Kredyt gotówkowy w mBanku do 150 tysięcy złotych

Gotówka nawet w 15 minut

  • kwota już od 500 nawet do 150 tys. PLN
  • umowę zawierasz przez internet bez wychodzenia z domu
  • dogodny okres kredytowania: od 3 do 96 miesięcy
  • atrakcyjne oprocentowanie kredytu
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu
  • atrakcyjne ubezpieczenie spłaty kredytu
  • stały dostęp do informacji o kredycie przez Internet lub mLinię

Jak uzyskać kredyt gotówkowy w mBanku?

Składasz prosty wniosek przez internet. Otrzymujesz e-maila z mBanku z wstępną decyzją kredytową. Jeśli będą wymagane dokumenty dochodowe, wystarczy, że wyślesz je w postaci PDF odpowiadając na e-maila z mBanku. Po otrzymaniu od mBanku ostatecznej decyzji kredytowej, zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu (1 PLN) w celu zawarcia elektronicznie umowy kredytowej. Gotówkę otrzymujesz prosto na Twoje konto osobiste.

Darmowe konto osobiste eKonto mBanku w promocji

Darmowe konto osobiste eKonto mBanku zapewnia szybki i wygodny dostęp do zgromadzonych pieniędzy (bezpłatne wypłaty od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet), a także wiele dodatkowych korzyści. 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet, 0 zł za BLIK, 0 zł za kartę debetową, a teraz także do 650 zł zwrotu za zakupy, przy spełnieniu kilku prostych warunków.

Wystartuj z biznesem z kontem mBiznes mBanku

Uruchamiając bezpłatny rachunek firmowy mBanku już pierwszego dnia zyskuje się możliwość wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego w wysokości 10 000 zł. W przypadku konta mBiznes nie pobierane są opłaty za dokonywane przez Internet przelewy do ZUS i US.

Rachunek firmowy mBiznes Konto Standard to gwarancja 0 zł za najważniejsze usługi w koncie firmowym przez 24 miesiące! 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za internetowe przelewy krajowe w PLN (Eliksir), 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A., 0 zł za wpłaty w 2250 wpłatomatach mBanku i Euronetu oraz 0 zł za kartę debetową. Dodatkowo bank wypłaca 100 zł zwrotu za pierwszy przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.