Lokata - Lokaty - Fundusze inwestycyjne - Fundusz inwestycyjny

Jak oszczędzać, aby mieć jak największe zyski? Co zrobić, aby móc bezpiecznie pomnażać swoje pieniądze bez ryzyka? Jakie propozycje są obecnie najlepsze i z których warto skorzystać? Te pytania zadaje sobie każdy, kto chciałby zainwestować, jednak nie wie, na co się zdecydować, aby nie stracić.

lokaty bankowe

Do dyspozycji jest wiele różnych sposobów pomnażania swoich pieniędzy, począwszy od lokat bankowych, poprzez fundusze inwestycyjne, a skończywszy na lokatach strukturyzowanych. Każda z nich odznacza się innymi właściwościami – różni się oprocentowaniem, bezpieczeństwem, kosztami obsługi, wspominając tylko o najważniejszych kwestiach. Żeby znaleźć dla siebie najlepsze propozycje, trzeba im się dokładnie przyjrzeć oraz porównać je ze sobą.

Lokata bankowa - Skorzystaj z super oprocentowania‎

Lokata terminowa jest popularnym produktem oszczędnościowym. Charakteryzuje się z góry ustalonym terminem. Odsetki są naliczane według stałej lub zmiennej stopy procentowej i dopisywane do kwoty lokaty – najczęściej w ostatnim dniu trwania lokaty.

Lokaty bankowe - Inwestuj bezpiecznie i skutecznie

Lokaty są bezpiecznym produktem finansowym i do równowartości 100 tys. euro gwarantowane są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

Lokata bankowa będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem, jednak nie zawsze może dać najwyższe zyski. Banki oferują zróżnicowane oprocentowanie, kuszą możliwością zakończenia lokaty w każdym momencie bez utracenia odsetek, jednak poszukując czegoś, co może przynieść większy zwrot zainwestowanych pieniędzy, warto pomyśleć o funduszach inwestycyjnych.

To bardzo interesująca propozycja, jednak niesie ze sobą większe ryzyko, zwłaszcza w przypadku bardziej niebezpiecznych i agresywnych metod inwestowania. Obecnie na rynku jest jednak bardzo dużo różnego rodzaju funduszy inwestycyjnych, dlatego można dobrać je idealnie do swoich potrzeb.

Nowością na rynku i bardzo interesującym pomysłem na pomnożenie pieniędzy będą także lokaty strukturyzowane, które łączą w sobie bezpieczeństwo inwestowania z możliwością osiągania wysokich zysków. Część środków lokowana jest w papiery zapewniające stabilny zysk, inne z kolei w bardziej niebezpieczne inwestycje – giełdę, surowce, co w efekcie pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów, jednak nie są one zawsze gwarantowane.

Lokata bankowa bez konta i dodatkowych produktów

LOKATA HAPPY PLUS to oferta tylko dla nowych klientów Idea Banku, czyli klientów, którzy do momentu poprzedzającego złożenie dyspozycji założenia Lokaty Happy nigdy nie zawarli z Idea Bankiem umowy o ten produkt finansowy. Wysokie oprocentowanie lokaty to aż 3,00% w skali roku. Kwota lokaty od 10 000,01 zł do 100 000 zł. Krótki okres lokaty – tylko 3 miesiące. Bez zakładania konta i innych produktów bankowych. Lokatę HAPPY PLUS można założyć online.

Jeśli zatem chcesz zainwestować, ale nie wiesz, co wybrać, przyjrzyj się dobrze każdej propozycji, przeanalizuj je i zdecyduj się na taką, która będzie spełniała wszystkie twoje oczekiwania. Dzisiaj, gdy do dyspozycji jest Internet, wcale nie jest to trudne!

Lokaty bankowe. Załóż lokatę przez Internet!