Kredyt gotówkowy 2022 - oferty kredytów gotówkowych

Nikt nie zna Twojego budżetu lepiej od Ciebie. Dlatego banki stworzyły kredyt gotówkowy na dowolny cel, o którego parametrach decydujesz Ty. Bo dobry kredyt gotówkowy to taki, który bierze pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i dostosowuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Potrzebujesz gotówki "na już"? Potrzebujesz kredytu gotówkowego? Sięgnij po najtańszy kredyt gotówkowy w 2022 roku i zrealizuj swoje potrzeby i marzenia już dziś. Nie odkładaj ich na później.

Wybierz kredyt gotówkowy spośród 10 banków! Zaoszczędź swój czas, korzystając z naszego rankingu kredytów gotówkowych i dopasuj kredyt gotówkowy do swoich potrzeb. Zdobądź obiektywne informacje o kredytach gotówkowych w 10 bankach od 1000 zł do nawet 300 000 zł na dowolny cel. Okres kredytowania od 2 do 120 miesięcy – spłata kredytu gotówkowego do 10 lat.

Kredyt gotówkowy to zwykle odpowiedź na Twoje doraźne potrzeby finansowe. W 2022 roku wniosek o kredyt gotówkowy online jest szybko zatwierdzany, a banki na ogół mają bezproblemowy proces składania wniosków o kredyt gotówkowy. Licząc na realne wsparcie finansowe, zawsze porównuj warunki różnych pożyczek i kredytów gotówkowych i wybierz tę ofertę, która najbardziej Ci odpowiada.

Zwykle pożyczkobiorcy decydują się na dłuższe okresy spłaty, aby płacić mniejsze raty. Jednak im dłuższy okres spłaty kredytu gotówkowego, tym większe odsetki trzeba zapłacić w banku. Zawsze wybieraj okres spłaty kredytu gotówkowego, który najlepiej odpowiada Twojej miesięcznej zdolności spłaty.

Kredyt gotówkowy z szybką wstępną decyzją kredytową

 • Od 1000 zł do 300 000 zł na dowolny cel.
 • Wniosek bez wychodzenia z domu.
 • Wstępna decyzja online.
 • W promocji kredyt gotówkowy dla nowych Klientów z niższym oprocentowaniem.

Szybkie przypomnienie korzyści, które daje kredyt gotówkowy

 1. Elastyczna spłata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości – od 2 do 120 miesięcy.
 2. Czas do namysłu – aż 21 dni na odstąpienie od umowy kredytu gotówkowego bez ponoszenia kosztów.
 3. Jasno i bez "kruczków" – prócz umowy kredytowej, najważniejsze informacje o kredycie gotówkowych na jednej stronie.
 4. Spokój i bezpieczeństwo – możesz ubezpieczyć się od zdarzeń, które w przyszłości mogą uniemożliwić Ci spłatę kredytu gotówkowego, np. od utraty pracy.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel to nie tylko indywidualne podejście do Klienta, ale także wiele innych korzyści. Kredyt gotówkowy to prosta odpowiedź banków na Twoją potrzebę pozyskania dodatkowych środków – od 1000 zł do nawet 300 000 zł. Wybierając kredyt gotówkowy na dowolny cel z okresem spłaty od 2 do 120 miesięcy, otrzymujesz możliwość odstąpienia od umowy kredytowej w ciągu aż 21 dni, bez ponoszenia kosztów. Zazwyczaj bank wstępną decyzję kredytową wydaje już podczas pierwszej rozmowy, natomiast kredyt gotówkowych można otrzymać nawet w 1 dzień od podpisania umowy o kredyt.

“W specjalnej ofercie pożyczka gotówkowa do 200 000 zł do 10 lat – pożyczka internetowa Alior Bank – tania pożyczka internetowa np. na 20 000 zł rozłożona na 36 miesięcznych rat płatnych 15. dnia miesiąca, 36 rat po 637,72 zł (szacunkowa rata). Można zaoszczędzić kilkaset złotych na kosztach pożyczki” - poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę pożyczki Alior Bank.

Najtańszy kredyt gotówkowy wybierz z nami

Kredyt gotówkowy 2022 → Sprawdź oferty kredytu gotówkowego 10 banków. Zobacz ranking kredytów gotówkowych 2022 i weź w promocji najtańszy kredyt gotówkowy online bez poręczycieli i zbędnych formalności, dopasowany do Twoich potrzeb. Najtańszy kredyt gotówkowy z niskim RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) odpowiadający Twoim potrzebom i założeniom.

Nowa pożyczka gotówkowa PRZEkorzystna od Banku Pekao do 250 000 zł

Wybór pożyczki gotówkowej to nie lada wyzwanie. Wymaga nie tylko poświęcenia czasu, ale też pewnej wiedzy i doświadczenia. Grupa naszych ekspertów na get-money.pl po raz kolejny spędziła kilkadziesiąt godzin, zbierając opinie pożyczkobiorców, rozmawiając z klientami szukającymi najlepszego kredytu gotówkowego w 2022 roku oraz porównując i analizując najlepsze kredyty gotówkowe dostępne w 2022 roku.

Spośród kilkudziesięciu różnych kredytów gotówkowych wybraliśmy 10 kredytów gotówkowych, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Mamy nadzieję, że nasz zaktualizowany w czerwcu 2022 ranking kredytów gotówkowych ułatwi Ci podjęcie decyzji, jaki wziąć kredyt gotówkowy.

Są różne ciekawe oferty umożliwiające pożyczenie pieniędzy na korzystnych warunkach. Aktualnie, nowa pożyczka gotówkowa PRZEkorzystna do 250 000 zł, na okres do 36 miesięcy od Banku Pekao na małe i duże marzenia jest idealna dla każdego – zarówno dla singli, jak i większych rodzin! Pożyczka gotówkowa Bank Pekao posiada niskie oprocentowanie 8,49% i prowizję 0%. Dzięki temu raty pożyczki Banku Pekao są niskie a RRSO 9,90%. Nowa pożyczka gotówkowa PRZEkorzystna od Bank Pekao do 250 000 zł na get-money.pl oferowana jest na dowolny cel z dodatkową karencją w spłacie do 3 miesięcy. Pożyczkę gotówkową można wziąć zdalnie. Promocja pożyczki Bank Pekao trwa do 31.08.2022 r. dla nowych i obecnych Klientów banku. Jej ofertę znajdziesz w naszym rankingu kredytów gotówkowych 2022. Najlepsze kredyty gotówkowe (Top 10 ofert).

Pożyczka gotówkowa od Banku Pekao z niezmiennie stałą ratą i decyzją kredytową 7 dni w tygodniu, RRSO 9,90%. Pożyczka bez ukrytych opłat, do 250 tys.zł. Spełnij swoje marzenia! Uzyskaj szybką decyzję kredytową. Nawet do 250 tys. zł, RRSO 9,90%. Najkorzystniejsza oferta na wakacje 2022 – propozycja dla wszystkich z obsługą online lub w placówce Banku Pekao.

Kredyt gotówkowy z pewnością. Sprawdź! [kredyt z gwarancją stałej raty]

Wahasz się, który najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? Z pewnością zwróć uwagę, na kredyt od Credit Agricole z prowizją 0%, oprocentowaniem stałym 9% i RRSO 9,39%. Biorąc kredyt gotówkowy w Credit Agricole Bank Polska, zyskasz pewność, że Twoja rata kredytu gotówkowego nie wzrośnie, ponieważ Credit Agricole Bank Polska udziela gwarancji stałej raty. W zależności od banku klient może ubiegać się o kredyt gotówkowy w wysokości od 1000 złotych do nawet kilkuset tysięcy, np. 200 tys. zł. Każdy bank ma szereg wymagań, które trzeba spełnić, żeby otrzymać kredyt gotówkowy. To, ile można pożyczyć, zależy od wielu czynników, które zostaną sprawdzone przez pracownika Credit Agricole Bank Polska od razu po wypełnieniu wniosku o kredyt gotówkowy – znajdziesz go powyżej w rankingu kredytów gotówkowych na 2022 rok.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole Bank Polska to popularny produkt finansowy, który dość często jest wybierany przez Polaków. Jedną z podstawowych cech kredytu gotówkowego Credit Agricole Bank Polska jest brak zabezpieczeń, gwarancja stałej raty, a także to, że można go wykorzystać na dowolny cel, ponieważ nie jest to kredyt celowy, jak to jest np. w przypadku kredytu samochodowego. W związku z tym środki z kredytu gotówkowego od Credit Agricole Bank Polska można wykorzystać na remont, zakup samochodu czy wakacje i nie trzeba w żaden sposób dokumentować poniesionych wydatków.

Pożyczka 13-stka Kasa Stefczyka – 13 000 zł pożyczki na dowolny cel

Odpowiadamy na wiecznie nurtujące Was pytanie. Jaki wziąć kredyt gotówkowy w drugiej połowie 2022 roku? W rankingu kredytów gotówkowych na 2022 rok nie brakuje pozycji budżetowych, średniaków oraz flagowców. Tutaj znajdziesz szereg propozycji finansowych dopasowanych do Twojego stylu życia, oczekiwań i budżetu. Tym razem dobrze już znana Kasa Stefczyka oferuje nową pożyczkę gotówkową na 13 000 zł – Pożyczka 13-stka: 13 000 zł pożyczki na dowolny cel, wygodna niska rata 199 zł miesięcznie, brak zbędnych formalności, RRSO 14,12%. To zupełnie nowa propozycja pożyczki na 13 tys. zł wśród kategorii kredytów gotówkowych.

To w zasadzie jedna z najbardziej korzystnych pożyczek na 13 000 zł na rynku, jakie można aktualnie znaleźć w instytucjach finansowych. Będzie to świetna opcja dla wszystkich z Was, którzy szukają pożyczki na 13 000 zł z ratą miesięczną do 200 zł lub po prostu jakiejś naprawdę taniej pożyczki gotówkowej. Pożyczka 13-stka Kasa Stefczyka to oferta przeznaczona dla klientów mających więcej niż 30 lat, nieposiadających żadnych zaległości w BIK oraz posiadających pozytywną historię kredytową. Kasa Stefczyka oferuje znacznie więcej niż pożyczkę na 13 000 złotych, o czym można się przekonać, wypełniając wniosek Kasa Stefczyka, który znajdziesz w wyżej zamieszczonym rankingu kredytów gotówkowych w 2022 roku.

Kredyt gotówkowy a inflacja

Rosnące ceny wielu produktów w tym samochodów, materiałów budowlanych i wykończeniowych, na których możemy najwięcej zaoszczędzić, to dla wielu Polaków posiadających stałe dochody powód, by wziąć kredyt gotówkowy i zrealizować swoje plany i spełnić marzenia. Prześwietlamy propozycje banków – oferty kredytów gotówkowych oraz standardowych i internetowych pożyczek gotówkowych, oraz kredytów celowych (kredyt na fotowoltaikę, kredyt na ocieplenie domu, kredyt gotówkowy na auto), aby znaleźć produkty bankowe, które śmiało możemy polecić, także kredyty bez zaświadczeń, zabezpieczeń i na oświadczenie.

Wiele podmiotów finansowych oferuje obecnie kredyty gotówkowe na miejscu w oddziale banku lub natychmiastowe kredyty gotówkowe online, w przypadku których, można podejść w dowolnym czasie do bankomatu i wypłacić gotówkę. Chociaż to może być dobra opcja w nagłych wypadkach, kredyty gotówkowe natychmiastowe są zazwyczaj obarczone dodatkowymi kosztami. Jeśli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online, sprawdź informacje o warunkach, zobacz, ile wynosi aktualna stopa procentowa i zwróć uwagę, czy w porównaniu do podobnej oferty pożyczek internetowych nie jest zawyżona.

Dla kogo przeznaczony jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to dobry wybór dla osób, którym zależy na relatywnie wyższej kwocie kredytu, niż oferują firmy pożyczkowe. Na kwocie kredytu gotówkowego, która pozwoli przeprowadzić zaplanowany remont w mieszkaniu (kredyt gotówkowy na remont) lub skorzystać z wyprzedaży, wyjechać na wakacje (kredyt na wakacje) albo kupić auto (kredyt gotówkowy na zakup samochodu), ponieważ klienci banków mogą pożyczyć do 300 000 zł, a przez internet (kredyt gotówkowy online) nawet do 200 000 zł.

Czy można wziąć kredyt bez kontaktu z pracownikiem banku?

Bez konieczności kontaktu z pracownikiem Banku PKO można wziąć kredyt gotówkowy w kwocie do 5600 zł – pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski. Jeśli zdecydujesz się na wzięcie pożyczki gotówkowej online w PKO Bank Polskim, nie musisz mieć konta w PKO BP. Co ważne, system bankowy sam potwierdzi Twoje dane, jeśli zrobisz przelew na 1 zł z własnego konta osobistego, z którego czynnie korzystasz. Umowę o kredyt gotówkowy w kwocie do 5600 zł podpiszesz online – bez konieczności kontaktu z pracownikiem banku. Pożyczkę gotówkową w PKO BP może otrzymać każdy klient posiadający zdolność kredytową. Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski z RRSO 7,45%. Polecamy, naprawdę warto!

Uwaga! Z preferencyjnych warunków cenowych mogą więc skorzystać nowi klienci (nie posiadający jakichkolwiek czynnych produktów i umów z Bankiem PKO BP), którzy w okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej (formularz: pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski).

Oferta dotycząca pożyczki gotówkowej ekspresowej na wyżej wymienionych warunkach dotyczy oferty specjalnej, podobnie jak kredyt gotówkowy z prowizją 0% czy kredyt gotówkowy online z prowizją 0%, kredyt gotówkowy z prowizją za zero, kredyt gotówkowy bez prowizji oferowany przez niektóre wyżej wymienione banki (oferta specjalna; promocyjny kredyt gotówkowy). Jakie jeszcze argumenty przemawiają za wzięciem kredytu gotówkowego?

Niskie oprocentowanie kredytu gotówkowego, które w niektórych bankach wynosi zaledwie 5,80%, a w zależności od Twojej indywidualnej sytuacji bank może zaproponować Ci prowizję w przedziale od 0% do 10%. Do tego gwarancja stałego oprocentowania kredytu gotówkowego oraz możliwość dopasowania okresu kredytowania od 2 do 120 miesięcy. Stała miesięczna niska rata. Te atuty przemawiają za tym, aby właśnie teraz wziąć kredyt gotówkowy.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania kredytu gotówkowego?

Proces ubiegania się o kredyt gotówkowy nie jest skomplikowany. Banki umożliwiają wnioskowanie o kredyt gotówkowy na trzy sposoby: online, można też odwiedzić najbliższą placówkę banku i na miejscu złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub zadzwonić na infolinię banku i wspólnie z pracownikiem banku przez telefon wnioskować o kredyt gotówkowy. Do uzyskania kredytu gotówkowego koniecznie będą zatem dokument potwierdzający tożsamość, czyli dowód osobisty lub karta stałego pobytu oraz zaświadczenie o dochodach.

Banki akceptują następujące źródła dochodu:

 • umowa o pracę,
 • renta/emerytura,
 • działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne,
 • umowy cywilno-prawne.

W większości przypadków wystarczającym dokumentem osoby ubiegającego się o kredyt gotówkowy w banku, który potwierdza dochód, jest wyciąg bankowy z konta. Co ciekawe, niektóre banki, m.in. Santander Consumer Bank oferujący Mistrzowski kredyt gotówkowy do 35 000 zł dla nowych klientów i nawet do 65 000 zł dla stałych klientów Santander Consumer Banku, honorują również dochody uzyskiwane w obcych walutach m.in. w euro, funtach brytyjskich, dolarach czy frankach szwajcarskich.

Jak wziąć kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu?

Wystarczą tylko 3 kroki, aby otrzymać kredyt gotówkowy:

 • wypełnij i wyślij formularz kontaktowy – złóż wniosek o kredyt gotówkowy,
 • pracownik banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a po podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej ustali miejsce oraz czas dostarczenia dokumentacji kredytowej,
 • po dostarczeniu przesyłki przez kuriera, (który sprawdzi Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego) wypełnij, podpisz i odeślij dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami, określonymi w Liście Przewodnim,
 • w ciągu 24 godzin od wpłynięcia do banku kompletnej dokumentacji, po ich pozytywnej weryfikacji, pieniądze zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy.

Pożyczka gotówkowa online dla klientów Banku PKO BP dostępna jest z ekspresową wypłatą środków. Pożyczkę gotówkową online możesz otrzymać w 100% online w iPKO lub IKO. Wniosek o kredyt gotówkowy dostępny 24h/7 dni w tygodniu.

Kredyt na podstawie wpływów na konto – warunki uzyskania, maksymalna kwota, które banki go udzielają?

Wymagane przez banki formalności mogą być za każdym razem inne podczas ubiegania się o kredyt. Cały proces może się nieznacznie różnić. Warto mieć to na uwadze, tym bardziej że coraz częściej liczba potrzebnych dokumentów jest ograniczona do minimum. Przykładem takiego produktu jest kredyt na wyciąg z konta.

Posiadasz swój rachunek bankowy? W takim razie szybko i samodzielnie możesz wygenerować wyciąg z konta. Co to jest? To dokument, w którym ukazane są nasze obroty, a więc wszelkie wpływy i wydatki w określonym czasie. Starając się o kredyt na podstawie wpływów na konto, musimy pobrać ów dokument przedstawiający te dane z ostatnich 3 lub 6 miesięcy.

Kredyt na podstawie wpływów na konto – czy jest oferowany w bankach?

Tak. Coraz więcej banków wprowadza na stałe do swojej oferty kredyt na wyciąg z konta. Powodem jest duże zainteresowanie klientów, którzy zdają sobie sprawę, iż dzięki niemu kredytodawca jest w stanie szybko zweryfikować zdolność kredytową. To następnie przekłada się na równie szybką decyzję kredytową. Sam proces nie jest skomplikowany, nie wymaga od nas przesłania żadnych dodatkowych dokumentów i trwa dosłownie kilkanaście minut.

Dodajmy, że kredyty gotówkowe udzielane na podstawie wpływów na konto osobiste nie ograniczają się tylko i wyłącznie do niskich kwot. W zależności od tego, w jakim banku zamierzamy ubiegać się o taką pomoc finansową – możemy pożyczyć nawet kilkaset tysięcy złotych.

Czy oprócz wyciągu z konta musimy przesłać inne dokumenty?

Jak już zostało wspomniane, nie potrzebujemy dodatkowych dokumentów prócz wyciągu z konta bankowego, by starać się o kredyt gotówkowy na podstawie wyciągu z konta bankowego. Czy jednak tak jest zawsze? Pamiętajmy, że wiele zależy od wysokości danego finansowania, a przede wszystkim – od polityki danego banku.

Ponadto warto wiedzieć, że wypełniając wniosek o kredyt na wyciąg z konta, nie zawsze będziemy musieli generować i przesyłać ów dokument. Tak dzieje się w momencie, kiedy ubiegamy się o ową pomoc w banku, w którym posiadamy rachunek bankowy. Wtedy to kredytodawca jest w stanie samodzielnie sprawdzić, jak w danym okresie prezentują się nasze wpływy i wydatki.

Jaki kredyt jest dostępny na podstawie wpływów na konto?

Kredyt gotówkowy na wyciąg z konta to produkt, który otrzymamy bez większych problemów. W swojej ofercie posiada go coraz więcej banków, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tam, gdzie posiadamy rachunek bankowy, będziemy mogli ubiegać się o taką pomoc finansową. Na co możemy wydać otrzymane pieniądze? Tak naprawdę na dowolny cel – może być to zatem zakup nowej pralki czy samochodu, ale również sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu lub remontu mieszkania.

A czy możliwy jest kredyt na dom na podstawie wpływów na konto? Staranie się o taki kredyt hipoteczny jest możliwe, ale... Wyciąg z konta nie będzie jedynym dokumentem, który będzie nam potrzebny. Stanowi on jedynie dodatek, gdyż pokaże jedynie naszą sytuację finansową. Dodatkowo warto wspomnieć, że w przypadku kredytu hipotecznego banki proszą nas o przesłanie wyciągu nawet z ostatnich 12 miesięcy.

Które banki oferują kredyt na wyciąg z konta?

Wiemy już, że coraz więcej instytucji bankowych posiada w swojej ofercie kredyt na wyciąg z konta. Mimo tego nadal znajdziemy kredytodawców, którzy nie oferują go nawet swoim klientom. Zatem gdzie powinniśmy szukać takiej pomocy finansowej? Oto najciekawsze oferty kredytów gotówkowych na wyciąg z konta:

 • PKO BP – limit kwotowy wynosi aż 200 000 złotych, a maksymalny okres kredytowania to 24 miesiące;
 • Credit Agricole Bank Polska – możemy ubiegać się o maksymalnie 150 000 złotych, a okres spłaty wynosi do 96 miesięcy;
 • Santander Consumer Bank – nieco mniej, ale nadal o sporą kwotę, bo aż o 100 000 złotych możemy starać się u tego kredytodawcy. Maksymalny czas spłaty to 60 miesięcy;
 • Bank BPS – maksymalna kwota kredytu na wyciąg wynosi 20 000 złotych. Pieniądze musimy oddać do 60 miesięcy;
 • Alior Bank – to możliwość pożyczenia do 10 000 złotych na maksymalnie 36 miesięcy;
 • Kasa Stefczyka – niewielka kwota pożyczki 4000 złotych z niską ratą miesięczną i doskonałymi warunkami.

Czy tylko te banki oferują kredyt na wyciąg z konta? Nie. Pozostałe instytucje mogą wymagać on nas tego dokumentu, ale uzupełniająco mogą nas poprosić o jeszcze dodatkowe zaświadczenia. Stąd też nie zostały wymienione. Należy mieć także na uwadze, że sytuacja jest tu niezwykle rozwojowa – banki, które miesiąc temu nie proponowały nam tego produktu, obecnie mogą mieć go już w swojej ofercie.

Kredyt na podstawie wpływów na konto – jakie warunki należy spełnić?

Mimo tego, że kredyt na wyciąg z konta daje nam możliwość ubiegania się o dodatkową gotówkę w ciągu kilkunastu minut i to bez zbędnych formalności, to nie oznacza, że każdy go otrzyma. Co prawda warunki, jakie należy spełnić, nie są zbyt wymagające, ale pojawiają się w każdym banku. Zazwyczaj jest to:

 • ukończenie 18. roku życia;
 • posiadanie własnego konta w banku;
 • stały i regularny dochód (niekiedy wystarczą zwykłe wpłaty na konto, nie zawsze muszą one wynikać z umowy o pracę);
 • odpowiednia zdolność kredytowa;
 • dobra historia kredytowa.

Jak ubiegać się o kredyt na podstawie wpływów na konto?

W większości bankach proces ten jest niemalże identyczny. Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym, to warto byś na samym początku przemyślał, jaką dokładnie kwotę potrzebujesz pożyczyć i na ile czasu. Wnioskując o wybrany kredyt gotówkowy z powyższego rankingu, możesz zacząć ubiegać się o kredyt na wyciąg. Po wybraniu odpowiedniej oferty kredytowej należy przystąpić do wypełnienia wniosku kredytowego. To właśnie w nim należy podać kwotę kredytu i czas kredytowania, a także załączyć wyciąg z konta, o ile jest to konieczne (wielu kredytodawców, u których posiadamy konto bankowe, nie wymaga od nas przesłania tego dokumentu, gdyż są oni w stanie sami sprawdzić nasze wpływy i wydatki).

Po wysłaniu wniosku o kredyt online pozostaje nam oczekiwać na decyzję kredytową – zazwyczaj trwa to kilka minut, gdyż wszystko odbywa się automatycznie. To spora zaleta, gdyż o taką pomoc finansową możemy starać się poza godzinami pracy banku, w którym mamy konto bankowe. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze powinniśmy mieć na koncie w przeciągu dosłownie kilku sekund.

Kredyt gotówkowy online na wyciąg z konta

Kredyt na wyciąg z konta oferuje obecnie co najmniej kilka banków. Ich propozycje mogą się różnić, a mowa tu głównie o maksymalnej kwocie, o jaką możemy się ubiegać. Mimo to jest to godna naszej uwagi alternatywa dla standardowych kredytów gotówkowych, które dotychczas zaciągaliśmy w placówce banku.

Kredyt przez Internet to przede wszystkim szybszy proces. Minimum formalności sprawia, że pieniądze na naszym koncie są do 24 godzin, choć w większości przypadków wystarczy jedynie kilka minut. Bez wątpienia jest to idealny produkt bankowy dla wszystkich posiadaczy kont bankowych, którzy posiadają stałe wpływy i to niekoniecznie z tytułu umowy o pracę. Dlatego też, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy „na już”, to warto byś zainteresował się ofertą pożyczki gotówkowej online.

Kredyt gotówkowy – dodatkowe najważniejsze informacje

Wiedząc, jakie kredyty gotówkowe w 2022 roku oferowane są przez banki, powinieneś być w stanie wybrać kredyt gotówkowy najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Już dziś złóż wniosek o najbardziej atrakcyjny kredyt gotówkowy na dowolny cel lub o kredyt gotówkowy celowy – atrakcyjne warunki cenowe posiada m.in. kredyt gotówkowy bez prowizji (prowizja 0%). Jego warunki cenowe są obecnie jedynymi z lepszych na rynku.

Korzystając z propozycji wzięcia kredytu gotówkowego w jednym z proponowanych przez nas banków, nie ma konieczności wykupienia ubezpieczenia kredytu, ale dla zainteresowanych bank może zaproponować również kredyt z ubezpieczeniem.

Pamiętaj jednak, aby w banku pożyczyć tyle pieniędzy, ile rzeczywiście potrzebujesz. Zwróć też uwagę na RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) oraz na to, że im dłuższy okres kredytowania, tym niższe raty miesięczne kredytu gotówkowego, czyli mniejsze miesięczne obciążenie domowego budżetu, ale wyższy koszt kredytu gotówkowego. Jeżeli możesz sobie pozwolić na spłatę wyższej raty kredytu, to wybierz krótszy okres kredytowania.

Przekonaj się, jak działa ranking kredytów gotówkowych >>

Ze względu na wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, rekomendujemy złożenie wniosku o kredyt gotówkowy online i załatwianie wszelkich formalności związanych ze wzięciem kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. Praktycznie wszystkie banki to umożliwiają i bez problemu możesz otrzymać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu – szybki kredyt gotówkowy przez internet nawet do 250 tys. zł w 30 sekund od momentu akceptacji umowy kredytowej.

Banki pracują pełną parą i w nadchodzących miesiącach 2022 r. na rynek trafią nowe kredyty gotówkowe. Będzie w czym wybierać, począwszy od kredytów online przez promocyjne pożyczki gotówkowe po kredyty gotówkowe premium. Ich przegląd znajdziecie w naszej galerii kredytów gotówkowych na 2022 rok. Wśród nich jest również promocyjny kredyt gotówkowy online.