Kredyt gotówkowy 2022 - oferty kredytów gotówkowych

Nikt nie zna Twojego budżetu lepiej od Ciebie. Dlatego banki stworzyły kredyt gotówkowy na dowolny cel, o którego parametrach decydujesz Ty. Bo dobry kredyt gotówkowy to taki, który bierze pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i dostosowuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Potrzebujesz gotówki "na już"? Potrzebujesz kredytu gotówkowego? Sięgnij po najtańszy kredyt gotówkowy w 2022 roku i zrealizuj swoje potrzeby i marzenia już dziś. Nie odkładaj ich na później.

kredyt gotówkowy

Wybierz kredyt gotówkowy spośród 10 banków! Zaoszczędź swój czas, korzystając z naszego rankingu kredytów gotówkowych i dopasuj kredyt gotówkowy do swoich potrzeb. Zdobądź obiektywne informacje o kredytach gotówkowych w 10 bankach od 1000 zł do nawet 300 000 zł na dowolny cel. Okres kredytowania od 2 do 120 miesięcy — spłata kredytu gotówkowego do 10 lat.

Kredyt gotówkowy to zwykle odpowiedź na Twoje doraźne potrzeby finansowe. W 2022 roku wniosek o kredyt gotówkowy online jest szybko zatwierdzany, a banki na ogół mają bezproblemowy proces składania wniosków o kredyt gotówkowy. Licząc na realne wsparcie finansowe, zawsze porównuj warunki różnych pożyczek i kredytów gotówkowych i wybierz tę ofertę, która najbardziej Ci odpowiada.

Zwykle pożyczkobiorcy decydują się na dłuższe okresy spłaty, aby płacić mniejsze raty. Jednak im dłuższy okres spłaty kredytu gotówkowego, tym większe odsetki trzeba zapłacić w banku. Zawsze wybieraj okres spłaty kredytu gotówkowego, który najlepiej odpowiada Twojej miesięcznej zdolności spłaty.

Kredyt gotówkowy z szybką wstępną decyzją kredytową

 • Od 1000 zł do 300 000 zł na dowolny cel.
 • Wniosek bez wychodzenia z domu.
 • Wstępna decyzja online.
 • W promocji kredyt gotówkowy dla nowych Klientów z niższym oprocentowaniem.

Szybkie przypomnienie korzyści, które daje kredyt gotówkowy

 1. Elastyczna spłata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości — od 2 do 120 miesięcy.
 2. Czas do namysłu — aż 21 dni na odstąpienie od umowy kredytu gotówkowego bez ponoszenia kosztów.
 3. Jasno i bez "kruczków" — prócz umowy kredytowej, najważniejsze informacje o kredycie gotówkowych na jednej stronie.
 4. Spokój i bezpieczeństwo — możesz ubezpieczyć się od zdarzeń, które w przyszłości mogą uniemożliwić Ci spłatę kredytu gotówkowego, np. od utraty pracy.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel to nie tylko indywidualne podejście do Klienta, ale także wiele innych korzyści. Kredyt gotówkowy to prosta odpowiedź banków na Twoją potrzebę pozyskania dodatkowych środków — od 1000 zł do nawet 300 000 zł. Wybierając kredyt gotówkowy na dowolny cel z okresem spłaty od 2 do 120 miesięcy, otrzymujesz możliwość odstąpienia od umowy kredytowej w ciągu aż 21 dni, bez ponoszenia kosztów. Zazwyczaj bank wstępną decyzję kredytową wydaje już podczas pierwszej rozmowy, natomiast kredyt gotówkowych można otrzymać nawet w 1 dzień od podpisania umowy o kredyt.

“W specjalnej ofercie pożyczka gotówkowa do 200 000 zł do 10 lat — pożyczka internetowa Alior Bank — tania pożyczka internetowa np. na 20 000 zł rozłożona na 36 miesięcznych rat płatnych 15. dnia miesiąca, 36 rat po 637,72 zł (szacunkowa rata). Można zaoszczędzić kilkaset złotych na kosztach pożyczki” - poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę pożyczki Alior Bank.

Najtańszy kredyt gotówkowy wybierz z nami

Kredyt gotówkowy 2022 → Sprawdź oferty kredytu gotówkowego 10 banków. Zobacz ranking kredytów gotówkowych 2022 i weź w promocji najtańszy kredyt gotówkowy online bez poręczycieli i zbędnych formalności, dopasowany do Twoich potrzeb. Najtańszy kredyt gotówkowy z niskim RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) odpowiadający Twoim potrzebom i założeniom.

Rekordowo niskie stopy procentowe, to dla wielu Polaków posiadających stałe dochody powód, by wziąć kredyt gotówkowy i zrealizować swoje plany i spełnić marzenia. Prześwietlamy propozycje banków — oferty kredytów gotówkowych oraz standardowych i internetowych pożyczek gotówkowych, oraz kredytów celowych (kredyt na fotowoltaikę, kredyt na ocieplenie domu, kredyt gotówkowy na auto), aby znaleźć produkty bankowe, które śmiało możemy polecić, także kredyty bez zaświadczeń, zabezpieczeń i na oświadczenie.

Wiele podmiotów finansowych oferuje obecnie kredyty gotówkowe na miejscu w oddziale banku lub natychmiastowe kredyty gotówkowe online, w przypadku których, można podejść w dowolnym czasie do bankomatu i wypłacić gotówkę. Chociaż to może być dobra opcja w nagłych wypadkach, kredyty gotówkowe natychmiastowe są zazwyczaj obarczone dodatkowymi kosztami. Jeśli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online, sprawdź informacje o warunkach, zobacz, ile wynosi aktualna stopa procentowa i zwróć uwagę, czy w porównaniu do podobnej oferty pożyczek internetowych nie jest zawyżona.

Dla kogo przeznaczony jest kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to dobry wybór dla osób, którym zależy na relatywnie wyższej kwocie kredytu, niż oferują firmy pożyczkowe. Na kwocie kredytu gotówkowego, która pozwoli przeprowadzić zaplanowany remont w mieszkaniu (kredyt gotówkowy na remont) lub skorzystać z wyprzedaży, wyjechać na wakacje (kredyt na wakacje) albo kupić auto (kredyt gotówkowy na zakup samochodu), ponieważ klienci banków mogą pożyczyć do 300 000 zł, a przez internet (kredyt gotówkowy online) nawet do 200 000 zł.

Czy można wziąć kredyt bez kontaktu z pracownikiem banku?

Bez konieczności kontaktu z pracownikiem Banku PKO można wziąć kredyt gotówkowy w kwocie do 4500 zł — pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski. Jeśli zdecydujesz się na wzięcie pożyczki gotówkowej online w PKO Bank Polskim, nie musisz mieć konta w PKO BP. Co ważne, system bankowy sam potwierdzi Twoje dane, jeśli zrobisz przelew na 1 zł z własnego konta osobistego, z którego czynnie korzystasz. Umowę o kredyt gotówkowy w kwocie do 4500 zł podpiszesz online — bez konieczności kontaktu z pracownikiem banku. Pożyczkę gotówkową w PKO BP może otrzymać każdy klient posiadający zdolność kredytową. Pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski z RRSO 7,45%. Polecamy, naprawdę warto!

Uwaga! Z preferencyjnych warunków cenowych mogą więc skorzystać nowi klienci (nie posiadający jakichkolwiek czynnych produktów i umów z Bankiem PKO BP), którzy w okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej (formularz: pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO Bank Polski).

Oferta dotycząca pożyczki gotówkowej ekspresowej na wyżej wymienionych warunkach dotyczy oferty specjalnej, podobnie jak kredyt gotówkowy z prowizją 0% czy kredyt gotówkowy online z prowizją 0%, kredyt gotówkowy z prowizją za zero, kredyt gotówkowy bez prowizji oferowany przez niektóre wyżej wymienione banki (oferta specjalna; promocyjny kredyt gotówkowy). Jakie jeszcze argumenty przemawiają za wzięciem kredytu gotówkowego?

Niskie oprocentowanie kredytu gotówkowego, które w niektórych bankach wynosi zaledwie 5,80%, a w zależności od Twojej indywidualnej sytuacji bank może zaproponować Ci prowizję w przedziale od 0% do 10%. Do tego gwarancja stałego oprocentowania kredytu gotówkowego oraz możliwość dopasowania okresu kredytowania od 2 do 120 miesięcy. Stała miesięczna niska rata. Te atuty przemawiają za tym, aby właśnie teraz wziąć kredyt gotówkowy.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania kredytu gotówkowego?

Proces ubiegania się o kredyt gotówkowy nie jest skomplikowany. Banki umożliwiają wnioskowanie o kredyt gotówkowy na trzy sposoby: online, można też odwiedzić najbliższą placówkę banku i na miejscu złożyć wniosek o kredyt gotówkowy lub zadzwonić na infolinię banku i wspólnie z pracownikiem banku przez telefon wnioskować o kredyt gotówkowy. Do uzyskania kredytu gotówkowego koniecznie będą zatem dokument potwierdzający tożsamość, czyli dowód osobisty lub karta stałego pobytu oraz zaświadczenie o dochodach.

Banki akceptują następujące źródła dochodu:

 • umowa o pracę,
 • renta/emerytura,
 • działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne,
 • umowy cywilno-prawne.

W większości przypadków wystarczającym dokumentem osoby ubiegającego się o kredyt gotówkowy w banku, który potwierdza dochód, jest wyciąg bankowy z konta. Co ciekawe, niektóre banki, m.in. Santander Consumer Bank oferujący Mistrzowski kredyt gotówkowy do 35 000 zł dla nowych klientów i nawet do 65 000 zł dla stałych klientów Santander Consumer Banku, honorują również dochody uzyskiwane w obcych walutach m.in. w euro, funtach brytyjskich, dolarach czy frankach szwajcarskich.

Jak wziąć kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu?

Wystarczą tylko 3 kroki, aby otrzymać kredyt gotówkowy:

 • wypełnij i wyślij formularz kontaktowy — złóż wniosek o kredyt gotówkowy,
 • pracownik banku skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a po podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej ustali miejsce oraz czas dostarczenia dokumentacji kredytowej,
 • po dostarczeniu przesyłki przez kuriera, (który sprawdzi Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego) wypełnij, podpisz i odeślij dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami, określonymi w Liście Przewodnim,
 • w ciągu 24 godzin od wpłynięcia do banku kompletnej dokumentacji, po ich pozytywnej weryfikacji, pieniądze zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy.

Pożyczka gotówkowa online dla klientów Banku PKO BP dostępna jest z ekspresową wypłatą środków. Pożyczkę gotówkową online możesz otrzymać w 100% online w iPKO lub IKO. Wniosek o kredyt gotówkowy dostępny 24h/7 dni w tygodniu.

Kredyt gotówkowy – dodatkowe najważniejsze informacje

Wiedząc, jakie kredyty gotówkowe w 2022 roku oferowane są przez banki, powinieneś być w stanie wybrać kredyt gotówkowy najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Już dziś złóż wniosek o najbardziej atrakcyjny kredyt gotówkowy na dowolny cel lub o kredyt gotówkowy celowy — atrakcyjne warunki cenowe posiada m.in. kredyt gotówkowy bez prowizji (prowizja 0%). Jego warunki cenowe są obecnie jedynymi z lepszych na rynku.

Korzystając z propozycji wzięcia kredytu gotówkowego w jednym z proponowanych przez nas banków, nie ma konieczności wykupienia ubezpieczenia kredytu, ale dla zainteresowanych bank może zaproponować również kredyt z ubezpieczeniem.

Pamiętaj jednak, aby w banku pożyczyć tyle pieniędzy, ile rzeczywiście potrzebujesz. Zwróć też uwagę na RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) oraz na to, że im dłuższy okres kredytowania, tym niższe raty miesięczne kredytu gotówkowego, czyli mniejsze miesięczne obciążenie domowego budżetu, ale wyższy koszt kredytu gotówkowego. Jeżeli możesz sobie pozwolić na spłatę wyższej raty kredytu, to wybierz krótszy okres kredytowania.

Przekonaj się, jak działa ranking kredytów gotówkowych >>

Ze względu na bezpieczeństwo w dobie koronawirusa rekomendujemy złożenie wniosku o kredyt gotówkowy online i załatwianie wszelkich formalności związanych ze wzięciem kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu. Praktycznie wszystkie banki w czasie pandemii koronawirusa to umożliwiają i bez problemu możesz otrzymać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu – szybki kredyt gotówkowy przez internet.