Kredyt przez Internet bez zaświadczeń o dochodach

Kredyt gotówkowy przez Internet bez zaświadczeń o dochodach to forma kredytowania oparta na prostym założeniu: pożyczasz pieniądze online i nie tłumaczysz się na co. Jak się jednak okazuje, wcale nie tak łatwo jest znaleźć kredyt przez Internet bez zaświadczeń o dochodach. Na szczęście istnieją również pożyczki przez Internet bez zaświadczeń o dochodach, dzięki którym błyskawicznie uzupełnisz swoje zasoby finansowe. Obie te formy finansowania mogą skutecznie podreperować domowy budżet.

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, w jaki sposób sfinansować swoje marzenia, za co kupić samochód, meble sprzęt RTV, AGD lub zorganizować wymarzone wakacje albo przeprowadzić ciągle odkładany w czasie remont mieszkania. Kredyt przez internet bez zaświadczeń o dochodach to świetna opcja dla osób, które nie chcą wypełniać wielu dokumentów, ani przedstawiać zaświadczeń od pracodawcy natomiast pożyczka przez Internet bez zaświadczeń o dochodach to jedna z form zaciągania kredytu, najczęściej przez Internet z minimum formalności.

Oba produkty finansowe występują w kilku wariantach różniących się formą udzielania takiego zobowiązania, wysokością oraz okresem kredytowania i oczywiście kosztami. Poniżej porównasz oferty kredytów gotówkowych dostępne w polskich bankach oraz pożyczki przez Internet bez zaświadczeń o dochodach pod kątem kwot, wysokości raty i kosztów dodatkowych. Zawsze najnowsze oferty kredytów gotówkowych przez Internet i dane o oprocentowaniu oraz warunkach.

Tania pożyczka gotówkowa przez Internet

Wakacje, nowy sprzęt AGD, RTV, laptop, aparat fotograficzny, remont, nowe meble, samochód – dzięki pożyczce gotówkowej przez Internet możesz spełnić swoje marzenia. Teraz tania pożyczka gotówkowa przez Internet także na święta i uroczystości rodzinne.

 • Możesz pożyczyć od 1000 zł do 200 000 zł.
 • Pożyczka gotówkowa przez Internet na dowolny cel, w tym spłatę kredytów w innych bankach.
 • Pieniądze nawet tego samego dnia.
 • Brak obowiązkowych ubezpieczeń!

Pomożemy Ci dopasować wszystkie parametry: wysokość raty, okres spłaty, możliwość wakacji kredytowych czy wcześniejszej spłaty w możliwie najniższej cenie kredytu.

Pomożemy Ci w całym procesie starania o kredyt gotówkowy – od wypełnieniu wniosku kredytowego aż do wypłaty gotówki. Wypłata kredytu gotówkowego w ciągu jednego dnia roboczego. Weź pożyczkę gotówkową bez wychodzenia z domu – złóż wniosek.

Mobilna pożyczka przez Internet na topie

Pożyczka przez Internet bez zaświadczeń o dochodach z minimum formalności dokumentowych – w niektórych przypadkach do udzielenia pożyczki gotówkowej online wystarczy tylko przelew weryfikacyjny z posiadanego rachunku bankowego. Wstępną decyzję otrzymasz od ręki, a pieniądze nawet w tym samym dniu.

Dziś serwisy pożyczkowe są najpopularniejszą formą poszukiwania oferty pożyczki przez Internet bez zaświadczeń o dochodach. Sprawdź poniżej przygotowane oferty i dowiedz się, jakie masz możliwości pozyskania finansowania w tym zakresie.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o pożyczce gotówkowej przez Internet bez zaświadczeń o dochodach?

Pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny może wziąć każdy. Banki akceptują wiele źródeł dochodu, w tym również umowę zlecenie. Twój kredyt może się spłacać sam. Masz możliwość ustanowienia automatycznych spłat kredytu z rachunku osobistego. Dzięki temu nie musisz pamiętać o spłaceniu raty. Bank zrobi to za Ciebie!

Najtańszy kredyt przez Internet bez zaświadczeń o dochodach

Przedstawiamy najlepsze oferty kredytów gotówkowych oraz pożyczek gotówkowych przez Internet wg rankingu Getmoney. Sprawdź, który kredyt przez Internet bez zaświadczeń o dochodach wpisuje się w Twoje możliwości finansowe i dowiedz się, gdzie pożyczysz pieniądze najtaniej. Złożenie wniosku zajmuje jedynie kilka minut. Formularz wypełniasz online.

Odkryj kredyt przez Internet bez zaświadczeń o dochodach na nowo, teraz na dowolny cel bez konieczności kontaktu z pracownikiem banku – zdalne zawarcie umowy o kredyt gotówkowy. Kredyt przez Internet bez zaświadczeń o dochodach weźmiesz z minimum formalności dokumentowych poprzez urządzenia mobilne. Oferujemy najnowsze pożyczki gotówkowe przez Internet bez zaświadczeń o dochodach dostępne w zasięgu Twojego telefonu.

Gotówka na marzenia

Jeżeli potrzebujesz szybkiego niewielkiego zastrzyku gotówki 1 tys. zł - 10 tys. zł to kredyt przez Internet jest prostym i szybkim sposobem na zdobycie gotówki. Równie dobrym wyborem dla osób potrzebujących większej gotówki 10 000 zł - 200 000 zł, będzie kredyt przez Internet bądź pożyczka internetowa 24/7. Wnioskuj online o błyskawiczny kredyt gotówkowy na dowolny cel i spełnij swoje potrzeby.

Obudź swoje marzenia! Weź najtańszy kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu z niskim oprocentowaniem i zrealizuj to, co Ci w duszy gra. Pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut – przez Internet i bez zaświadczeń o dochodach. Zachęcamy do sprawdzenia oferty kredytów i pożyczek gotówkowych i skorzystania z oferty pożyczki bądź kredytu gotówkowego w wersji online.

Na czele rankingu najlepszych kredytów gotówkowych w Polsce, promocyjna Pożyczka Internetowa Alior Bank – tani kredyt gotówkowy w promocji w ofercie specjalnej z wypłatą gotówki nawet w 1 dzień. Nawet 200 tys. zł na dowolny cel z okresem kredytowania do 10 lat. Sprawdź propozycje kredytów i pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Dopasuj ofertę i kwotę pożyczki do swoich potrzeb. Złóż wniosek online: prosty proces aplikacji kredytowej. Proste i przejrzyste zasady, zero ukrytych kosztów.

Kredyt przez internet – no co zwrócić uwagę?

Na co zwrócić uwagę, starając się o kredyt przez internet? Rady, które zwiększą domowy budżet. Pamiętajmy, aby nie podejmować decyzji w pośpiechu i, zanim sfinalizujemy sprawę, sprawdźmy każdy szczegół. Poniżej kilka wskazówek:

 • Koszty kredytu ‒ obliczmy, jaki jest całkowity koszt kredytu, pod uwagę weźmy oprocentowanie, odsetki, prowizję, opłaty dodatkowe, ubezpieczenie.
 • Liczba i wysokość rat ‒ liczba i wysokość rat kredytu to ważna kwestia, przeanalizujmy dokładnie, jak wysoką kwotę jesteśmy w stanie spłacać przez najbliższe kilka lub kilkadziesiąt miesięcy.
 • Wcześniejsza spłata ﹘ niektóre z banków i instytucji pozabankowych umożliwiają wcześniejszą spłatę kredytu bez dodatkowych kosztów. Warto sprawdzić czy w przypadku interesującego nas banku istnieje taka możliwość.
 • Umowa kredytowa ‒ zanim cokolwiek zaakceptujemy, potwierdzimy, podpiszemy, dokładnie przeczytajmy każdy punkt. W trosce o własne bezpieczeństwo poświęćmy czas, by przeczytać wszystkie dokumenty.
 • Weryfikacja banku ‒ warto też poczytać opinie o danym banku.
 • Ubezpieczenie ‒ warto dokładnie przemyśleć czy w przypadku naszego kredytu konieczne jest ubezpieczenie. Przy niewielkich kwotach może okazać się ono zbędne.

Jak dostać kredyt przez internet?

Procedury związane z uzyskaniem kredytu przez internet nie są skomplikowane.

 1. Wniosek ‒ krok pierwszy to przygotowanie wniosku o kredyt. W czasie wypełniania wniosku potrzebny będzie dokument tożsamości, najlepiej dowód osobisty.
 2. Decyzja ‒ bank po zapoznaniu się z zawartymi we wniosku informacjami podejmie decyzję o przyznaniu kredytu i jego wysokości.
 3. Zawiadomienie o decyzji ‒ kredytobiorca otrzymuje powiadomienie e-mailowe bądź SMS-owe.
 4. Podpisanie umowy kredytowej ‒ w zależności od banku podpisanie umowy może odbywać się online, za pośrednictwem kuriera bądź w placówce.
 5. Przelew gotówki ‒ gdy już wszystkie kwestie zostaną dopięte na ostatni guzik, pozostaje już tylko czekać na przelew środków.

Przekonaj się, jak działa ranking pożyczek na raty >> lub jeśli wolisz, przekonaj się, jak działają pożyczki online do 20 000 zł >>

Kredyt przez internet a bezpieczeństwo

Kredyty przez internet to duża wygoda, oszczędność czasu i energii. Pamiętajmy jednak, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa, przede wszystkim:

 • Pamiętajmy o weryfikacji adresu strony www danego banku. Należy sprawdzić, czy adres zaczyna się od protokołu https:// i, czy przy adresie znajduje się symbol zamkniętej kłódki.
 • Stosujmy się do instrukcji banku. Niczego nie ignorujmy.
 • Dokładnie sprawdźmy wszystkie dane, zanim cokolwiek zatwierdzimy, musimy mieć pewność, że wszystko się zgadza.
 • Nie kopiujmy numeru konta, ale wpiszmy ręcznie.

Pełna lista zmienionych ofert kredytów gotówkowych dostępna jest w Getmoney. Zawróć na dobry plan! Kredyt przez internet opłaca się bardziej niż myślisz.

Kredyt na wakacje – czy oferowany jest w banku, czy warto go zaciągnąć, jakie są alternatywy?

Kiedy zbliża się okres letni, większości z nas marzy o wyjeździe i odpoczynku. Plan jest prosty – chcemy miło spędzić czas, a po zakończonym urlopie zachować miłe wspomnienia. To, co nas powstrzymuje w realizacji tego pomysłu to brak finansów. Zastanawiamy się, skąd wziąć pieniądze? Czy dobrym rozwiązaniem może okazać się kredyt na wakacje? Czy to w ogóle się opłaca? A może do wyboru mamy inne opcje, które warto wziąć pod uwagę? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Dzięki nim z pewnością znajdziesz sposób na zrealizowanie swojego wakacyjnego wyjazdu.

Jednym z najgorszych okresów dla branży turystycznej była pandemia koronawirusa. Sytuacja ta zaczyna powoli się odradzać. Mimo to nadal dla większości z nas koszty związane nawet z kilkudniowym wyjazdem są bardzo wysokie. Dlatego też, zanim zaczniemy organizować urlop, warto wcześniej przemyśleć jak wypocząć w ciekawym miejscu i jednocześnie nie zrujnować swojego domowego budżetu.

Kredyt na wakacje – czy banki posiadają taki produkt w swojej ofercie?

Wierzyciele doskonale zdają sobie sprawę, iż jest spora grupa osób, które są skłonne zaciągnąć kredyt, by wyjechać na wakacje. Co więcej, wielu Polaków w ciągu roku wyjeżdża dwa razy na odpoczynek – to grupa licząca nieco ponad 50% naszych rodaków. Takie informacje są dostrzegane przez instytucje bankowe. Czy mają one jednak w swojej ofercie kredyt na wakacje?

Posiadają one rozwiązanie dla swoich klientów, a jest nim standardowy kredyt gotówkowy. I to właśnie pod taką nazwą powinniśmy szukać produktu, dzięki któremu nasze marzenia o wakacyjnym wyjeździe się urzeczywistnią.

Oferta bankowa w okresie wakacyjnym, czyli jak sfinansować wyjazd swoich marzeń?

Jak już zostało wspomniane – oferowany przez bank kredyt gotówkowy pozwala nam zaplanować wakacyjny wypoczynek. Jednocześnie warto dodać, że kredyt gotówkowy w tym okresie może się nieco różnić od standardowego produktu. Są to szczegóły, ale dzięki nim możemy łatwiej otrzymać dodatkowe pieniądze lub też uzyskać pomoc finansową na lepszych warunkach.

Wiele banków właśnie w tym okresie proponuje nam kredyt gotówkowy z niższym oprocentowaniem (na czas wakacji) czy też proponuje dodatkowe ubezpieczenie. Możemy także liczyć na łatwiejsze procedury, w tym złożenie wniosku o kredyt przez Internet. Na dodatkowe promocje mogą liczyć stali klienci.

Kredyt na wakacje – alternatywy

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda osoba, z różnych względów, będzie chciała zaciągnąć kredyt na wakacje. Dlatego też poniżej przedstawiamy wszystkie inne dostępne możliwości, jakie oferują banki. Oto one!

Kredyt gotówkowy na dowolny cel – zaletą tego zobowiązania jest fakt, iż otrzymane z tego tytułu pieniądze możemy wydać na dowolny cel. Może być to zatem kredyt na wakacje, ale równie dobrze pieniądze możemy wydać na sprzęt RTV. Banki na pewno nie będą od nas wymagały przedstawienia dowodu zakupu, na co dokładnie wydaliśmy gotówkę.

Na tym nie koniec zalet kredytu gotówkowego na dowolny cel – wnioskując o taką pomoc finansową w okresie letnim, możemy liczyć na promocje. Stąd też warto brać tę opcję pod uwagę, gdyż może okazać się, że właśnie w tym czasie będzie to najtańszy kredyt na wakacje. Mimo tego warto zwrócić uwagę na pewne trudności, które mogą nas spotkać.

Wnioskując o kredyt gotówkowy na dowolny cel, musimy złożyć wniosek, a wraz z nim dołączyć zaświadczenie o zarobkach. Banki sprawdzają w ten sposób naszą zdolność kredytową. Z pewnością prześwietlona zostanie także nasza historia kredytowa w BIK. Ma ona duży wpływ na ostateczną decyzję. W przypadku pozytywnej – musimy liczyć się z dopełnieniem wielu formalności, co niestety jest czasochłonne. Jeśli zatem naszą uwagę przykuła oferta „last minute”, to może okazać się, kredyt gotówkowy na dowolny cel nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pożyczka gotówkowa na wakacje – o ile Twoja sytuacja nie pozwala na staranie się o kredyt w banku, to z pewnością powinieneś złożyć wniosek o pożyczkę w firmie pozabankowej. Szczególnie jest ona polecana osobom, które potrzebują pieniędzy „na już”.

Parabanki oferują nam pożyczki w kilkanaście minut. Nie musimy wychodzić z domu, gdyż cały proces odbywa się przez Internet. Minimum formalności i brak weryfikacji w BIK to kolejne mocne strony tej opcji. Przed złożeniem wniosku w danej firmie pozabankowej nie zapomnij, by wcześniej porównać oferty. Dowiesz się, jakie są realne koszty pożyczki na raty i tym samym sprawdzisz, czy będziesz w stanie je zaakceptować.

Karta kredytowa – kolejną alternatywą na szybką gotówkę jest karta kredytowa w ofercie wakacyjnej banków. Choć trzeba nadmienić, że obecnie oferują ją również inne instytucje. O ile będziemy dokonywać płatności bezgotówkowych i spłacać całość zadłużenia w danym terminie to możemy liczyć na bezkosztowe korzystanie z gotówki. Zanim otrzymamy kartę kredytową, musimy podpisać stosowną umowę.

Kredyt w rachunku osobistym – posiadasz rachunek bankowy? W takim razie możesz starać się o tzw. debet. Jednym z najważniejszych warunków do jego uzyskania są regularne wpływy z tytułu wynagrodzenia. Wtedy to banki zgadzają się na zadłużenie na naszym koncie. Chcesz uzyskać tego rodzaju kredyt? Warto byś dowiedział się, na jakiej zasadzie możesz ubiegać się o kredyt odnawialny, bo właśnie tak nazywa się ten produkt bankowy. Jego wysokość zazwyczaj wynosi od jednej do kilku naszych pensji.

Chwilówka – to jednocześnie najłatwiejsze i najdroższe rozwiązanie. Niekiedy jest jedyną możliwością dla osób zadłużonych. Co prawda kwoty, o jakie możemy się ubiegać, nie są wygórowane, a czas spłaty dość krótki. Warto jednak przypomnieć, że w przypadku tego produktu mamy do czynienia z promocją dla nowych klientów – to darmowa chwilówka całodobowa. To oznacza, że pieniądze możemy pożyczyć przez całą dobę i oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Rozwiązanie to wydaje się zatem idealnym na wakacyjny wyjazd nawet dla osób, które dotychczas na czas spłacały swoje zobowiązania, lecz teraz potrzebują szybko dodatkowej gotówki.

Czy warto ubiegać się o kredyt na wakacje?

Na to pytanie nigdzie nie znajdziemy jednoznacznej odpowiedzi. Jedno jest pewne – każdy z nas zasługuje na, choć kilkudniowy urlop. Na wolny czas, podczas którego odpoczniemy i zregenerujemy siły. Należy mieć jednak świadomość, że takie wyjazdy szybko mijają. A my, po zaciągnięciu kredytu, pozostajemy z długiem. Dlatego też taki sposób finansowania podróży jest polecany głównie osobom, które co prawda obecnie nie mogą pokryć całych kosztów związanych z takim pomysłem, ale bez większych problemów będą w stanie spłacić kredyt na wakacje.

Nie zapominajmy także o tym, by dopasować koszty naszej wakacyjnej wyprawy do naszych możliwości finansowych. To da nam gwarancję miłego spędzonego czasu bez problemów związanych z niespłaconym zobowiązaniem.