Konta bankowe: Rodzaje, oferta kont osobistych w promocji - Konta bankowe osobiste, porównanie, oferty banków

Spis treści

Konta bankowe osobiste, porównanie, oferty banków

W Inteligo wystarczy raz w miesiącu dokonać transakcji kartą debetową na kwotę minimum 100 zł, aby uniknąć opłat za korzystanie z niej. Dla klientów indywidualnych bezpłatne stają się również krajowe przelewy i zlecenia stałe samodzielnie wykonywane przez Internet lub telefon.

PKO Bank Polski wprowadził pierwsze zmiany w ofercie Inteligo. Nowe warunki obowiązują wszystkich, którzy otworzą konto. Dynamiczny rozwój bankowości elektronicznej to jeden z kluczowych celów PKO Banku Polskiego określonych w strategii banku. Zgodnie z nią Internet staje się coraz ważniejszym kanałem dostępu do zróżnicowanych usług, a Inteligo to lider innowacji oferujący nowoczesne i efektywne rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów. Zmiany w ofercie wirtualnego banku to pierwsze atrakcyjne rozwiązania przewidziane w tym roku.

Ostatnie decyzje biznesowe są ważnym krokiem na drodze umacniania przez PKO Bank Polski pozycji lidera w bankowości internetowej. Jestem przekonany, że już wkrótce PKO BP się bankiem powszechnie kojarzonym nie tylko z bezpieczeństwem i stabilnością, ale również nowoczesnością, innowacyjnością, a pionierskie rozwiązania staną się powszechnie uznawanymi standardami rynkowymi.

Strategia PKO Banku Polskiego przewiduje dla Inteligo ważną rolę w akwizycji nowych klientów z segmentu detalicznego. Wirtualny bank jest platformą pozyskiwania depozytów oraz sprzedaży produktów kredytowych osobom już korzystającym z oferty banku.

Wysoki limit zadłużenia w koncie Inteligo, od razu na start!

Dla klientów zniesiono opłat za przelewy krajowe i zlecenia stałe wykonywane samodzielnie przez Internet i telefon oraz zniesienie opłaty za kartę debetową do konta - dokonanie w miesiącu kartą płatniczą transakcji na kwotę 100 zł wystarczy, aby nie płacić za jej użytkowanie. Klienci mogą wysyłać z rachunków prywatnych i firmowych pieniądze na cały świat.

W ramach konta Inteligo, PKO Bank Polski klientom Inteligo atrakcyjną ofertę oraz innowacyjne serwisy transakcyjne. Wirtualny bank jest wspierany przez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej zapewniające klientom wsparcie doświadczonych konsultantów oraz umożliwiające samodzielną i wygodną realizację transakcji.

W Inteligo otrzymasz kredyt gotówkowy online

Posiadacze tego konta osobistego mogą składać online – przez Internet wnioski o pożyczki gotówkowe. Dotychczas klienci tego banku mogli korzystać jedynie z debetu lub kredytu odnawialnego.

Pożyczka gotówkowa w koncie

Klienci mogą ją zaciągać na dowolny cel, a maksymalna kwota pożyczki bez zaświadczeń o dochodach to 20 tys. zł. Raty mogą być rozłożone do 96 miesięcy, przy czym oprocentowanie pożyczki jest bardzo atrakcyjne. O pożyczkę można wnioskować online bezpośrednio z poziomu systemu transakcyjnego lub zadzwonić na infolinię. O decyzji bank będzie informował klienta telefonicznie, natomiast uruchomienie środków zostanie zatwierdzone SMS-em z odpowiednią informacją.

Kredyt odnawialny w koncie Inteligo

Oprocentowanie kredytu odnawialnego jest atrakcyjne na tym polu. Kredyty mają trafić do stałych klientów, którzy nie powinni mieć problemów ze spłatą zobowiązań. Inteligo chce położyć tutaj nacisk jakość, a nie ilość. Jest to idealne uzupełnienie luki w dotychczasowej ofercie konta. Uzyskać pożyczkę w trybie online mogą też klienci mBanku. Ciekawostką jest natomiast możliwość rozpoczęcia spłaty pożyczki w koncie po trzech miesiącach od jej otrzymania, bez przedłużenia okresu kredytowania.