Inteligo - Konto Osobiste - Bankowe

Spis treści

Konta osobiste, darmowe, internetowe - porównanie kont

Oczywiście najlepiej jest wybrać takie konto, które będzie gwarantowało nam to czego oczekujemy. Atutami przy wyborze konta osobistego może być brak opłat za prowadzenie rachunku, kartę i przelewy krajowe zewnętrzne oraz przelewy wewnętrzne przez internet, a także brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, obsługa przez www, serwis mobilny, telefon, SMS, kredyt w koncie z niższym oprocentowaniem, atrakcyjne zniżki oraz inne unikalne rozwiązania np. bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń.

Jak wybrać konto osobiste, darmowe, internetowe?

konto osobiste za 0 zł

Pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertą każdego z banków osobiście, pozbieranie wszystkich informacji oraz ich porównanie. Następnie można skorzystać oczywiście z porównywarki kont osobistych. To właśnie ona w sposób najszybszy będzie w stanie pokazać nam wszystkim wszystkie informacje, które znać powinniśmy na temat wszystkich kont. Można również oczywiście skorzystać z równego rodzaju rankingów kont zamieszczonych w internecie. W dzisiejszych czasach można w bardzo łatwy i szybki sposób znaleźć możliwość porównania i sposób dowiedzenia się, co jest najlepsze lub najodpowiedniejsze.

Wszystkie oferty zawsze powinny być rozpatrywane pod kontem naszych osobistych potrzeb. Przy zakładaniu konta nie wiemy jeszcze dokładnie, z czego będziemy korzystać a z czego nie. Oczywiście z czasem będzie można dołożyć do pakietu rzeczy, które będą dla nas niezbędne. Reszta jest już uzależniona jedynie od naszych potrzeb oraz oczekiwań. Można znaleźć w tej chwili oprocentowany ROR, przykładowo Polbank oferuje nam takowy.

Jednak najbardziej popularne jest w dalszym ciągu oszczędzanie na kontach oszczędnościowych. Bardzo często tak się robi dla bezpieczeństwa, ponieważ z ROR-u środku mogą bardzo szybko zniknąć i zamiast zaoszczędzić, tylko się straci. Jednak każdy z nas będzie dobierał dla siebie odpowiednio konto. Warto o tym wszystkim pamiętać, aby nie zawieść się na niektórych ofertach. Najważniejsze jest spełnienie własnych oczekiwań, nie sugerowanie się niczyją opinią. Koniecznie trzeba o tym pamiętać wybierając konto bankowe dla siebie.

Konto Direct w ING Banku

Konto Direct to wielofunkcyjne i nowoczesne konto internetowe z bankowością mobilną. Dla klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. W Koncie Direct większość operacji możesz robić samodzielnie przez Internet i telefon i dlatego kosztuje to 0 zł:

  • 0 zł za prowadzenie konta (za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku),
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN przez telefon2 i internet (za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET),
  • 0 zł za usługę Cashback,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju,
  • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki kartą i pierwszą wypłatę BLIKIEM z pozostałych bankomatów w kraju.

Porównaj oferty kont osobistych i wybierz najlepsze dla siebie. Stale aktualizowane zestawienie kont osobistych. Załóż darmowe konto osobiste przez Internet. Korzystaj z wygody i płać rachunki przez Internet. Najlepsze bezpłatne internetowe konta bankowe. Wybierz konto osobiste najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Konta Osobiste, Konta Bankowe, Internetowe Konto Osobiste


Konta bankowe osobiste, porównanie, oferty banków

W Inteligo wystarczy raz w miesiącu dokonać transakcji kartą debetową na kwotę minimum 100 zł, aby uniknąć opłat za korzystanie z niej. Dla klientów indywidualnych bezpłatne stają się również krajowe przelewy i zlecenia stałe samodzielnie wykonywane przez Internet lub telefon.

PKO Bank Polski wprowadził pierwsze zmiany w ofercie Inteligo. Nowe warunki obowiązują wszystkich, którzy otworzą konto. Dynamiczny rozwój bankowości elektronicznej to jeden z kluczowych celów PKO Banku Polskiego określonych w strategii banku. Zgodnie z nią Internet staje się coraz ważniejszym kanałem dostępu do zróżnicowanych usług, a Inteligo to lider innowacji oferujący nowoczesne i efektywne rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów. Zmiany w ofercie wirtualnego banku to pierwsze atrakcyjne rozwiązania przewidziane w tym roku.

Ostatnie decyzje biznesowe są ważnym krokiem na drodze umacniania przez PKO Bank Polski pozycji lidera w bankowości internetowej. Jestem przekonany, że już wkrótce PKO BP się bankiem powszechnie kojarzonym nie tylko z bezpieczeństwem i stabilnością, ale również nowoczesnością, innowacyjnością, a pionierskie rozwiązania staną się powszechnie uznawanymi standardami rynkowymi.

Strategia PKO Banku Polskiego przewiduje dla Inteligo ważną rolę w akwizycji nowych klientów z segmentu detalicznego. Wirtualny bank jest platformą pozyskiwania depozytów oraz sprzedaży produktów kredytowych osobom już korzystającym z oferty banku.

W Inteligo otrzymasz - kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach

Wysoki limit zadłużenia w koncie Inteligo, od razu na start!

Dla klientów zniesiono opłat za przelewy krajowe i zlecenia stałe wykonywane samodzielnie przez Internet i telefon oraz zniesienie opłaty za do kartę debetową do konta - dokonanie w miesiącu kartą płatniczą transakcji na kwotę 100 zł wystarczy, aby nie płacić za jej użytkowanie. Klienci mogą wysyłać z rachunków prywatnych i firmowych pieniądze na cały świat.

W ramach konta Inteligo, PKO Bank Polski klientom Inteligo atrakcyjną ofertę oraz innowacyjne serwisy transakcyjne. Wirtualny bank jest wspierany przez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej zapewniające klientom wsparcie doświadczonych konsultantów oraz umożliwiające samodzielną i wygodną realizację transakcji.

W Inteligo otrzymasz kredyt gotówkowy online

Posiadacze tego konta osobistego mogą składać online - przez Internet wnioski o pożyczki gotówkowe. Dotychczas klienci tego banku mogli korzystać jedynie z debetu lub kredytu odnawialnego.

Pożyczka gotówkowa w koncie

Klienci mogą ją zaciągać na dowolny cel, a maksymalna kwota pożyczki bez zaświadczeń o dochodach to 20 tys. zł. Raty mogą być rozłożone do 96 miesięcy, przy czym oprocentowanie pożyczki jest bardzo atrakcyjne. O pożyczkę można wnioskować online bezpośrednio z poziomu systemu transakcyjnego lub zadzwonić na infolinię. O decyzji bank będzie informował klienta telefonicznie, natomiast uruchomienie środków zostanie zatwierdzone SMS-em z odpowiednią informacją.

Kredyt odnawialny w koncie Inteligo

Oprocentowanie kredytu odnawialnego jest atrakcyjne na tym polu. Kredyty mają trafić do stałych klientów, którzy nie powinni mieć problemów ze spłatą zobowiązań. Inteligo chce położyć tutaj nacisk jakość, a nie ilość. Jest to idealne uzupełnienie luki w dotychczasowej ofercie konta. Uzyskać pożyczkę w trybie online mogą też klienci mBanku. Ciekawostką jest natomiast możliwość rozpoczęcia spłaty pożyczki w koncie po trzech miesiącach od jej otrzymania, bez przedłużenia okresu kredytowania.

Najlepsze Konta Bankowe i Internetowe - Porównanie