Inteligo - Konto Osobiste - Bankowe

Spis treści

Konta osobiste, darmowe, internetowe - porównanie kont

Oczywiście najlepiej jest wybrać takie konto, które będzie gwarantowało nam to czego oczekujemy. Atutami przy wyborze konta osobistego może być brak opłat za prowadzenie rachunku, kartę i przelewy krajowe zewnętrzne oraz przelewy wewnętrzne przez internet, a także brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, obsługa przez www, serwis mobilny, telefon, SMS, kredyt w koncie z niższym oprocentowaniem, atrakcyjne zniżki oraz inne unikalne rozwiązania np. bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń.

Jak wybrać konto osobiste, darmowe, internetowe?

konto osobiste za 0 zł

Pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertą każdego z banków osobiście, pozbieranie wszystkich informacji oraz ich porównanie. Następnie można skorzystać oczywiście z porównywarki kont osobistych. To właśnie ona w sposób najszybszy będzie w stanie pokazać nam wszystkim wszystkie informacje, które znać powinniśmy na temat wszystkich kont. Można również oczywiście skorzystać z równego rodzaju rankingów kont zamieszczonych w internecie. W dzisiejszych czasach można w bardzo łatwy i szybki sposób znaleźć możliwość porównania i sposób dowiedzenia się, co jest najlepsze lub najodpowiedniejsze.

Wszystkie oferty zawsze powinny być rozpatrywane pod kontem naszych osobistych potrzeb. Przy zakładaniu konta nie wiemy jeszcze dokładnie, z czego będziemy korzystać a z czego nie. Oczywiście z czasem będzie można dołożyć do pakietu rzeczy, które będą dla nas niezbędne. Reszta jest już uzależniona jedynie od naszych potrzeb oraz oczekiwań. Można znaleźć w tej chwili oprocentowany ROR, przykładowo Polbank oferuje nam takowy.

Jednak najbardziej popularne jest w dalszym ciągu oszczędzanie na kontach oszczędnościowych. Bardzo często tak się robi dla bezpieczeństwa, ponieważ z ROR-u środku mogą bardzo szybko zniknąć i zamiast zaoszczędzić, tylko się straci. Jednak każdy z nas będzie dobierał dla siebie odpowiednio konto. Warto o tym wszystkim pamiętać, aby nie zawieść się na niektórych ofertach. Najważniejsze jest spełnienie własnych oczekiwań, nie sugerowanie się niczyją opinią. Koniecznie trzeba o tym pamiętać wybierając konto bankowe dla siebie.

Konto Direct w ING Banku

Konto Direct to wielofunkcyjne i nowoczesne konto internetowe z bankowością mobilną. Dla klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. W Koncie Direct większość operacji możesz robić samodzielnie przez Internet i telefon i dlatego kosztuje to 0 zł:

  • 0 zł za prowadzenie konta (za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku),
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN przez telefon2 i internet (za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET),
  • 0 zł za usługę Cashback,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju,
  • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki kartą i pierwszą wypłatę BLIKIEM z pozostałych bankomatów w kraju.

Porównaj oferty kont osobistych i wybierz najlepsze dla siebie. Stale aktualizowane zestawienie kont osobistych. Załóż darmowe konto osobiste przez Internet. Korzystaj z wygody i płać rachunki przez Internet. Najlepsze bezpłatne internetowe konta bankowe. Wybierz konto osobiste najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Konta Osobiste, Konta Bankowe, Internetowe Konto Osobiste