Inteligo - Konto Osobiste - Bankowe

Spis treści

Oczywiście najlepiej jest wybrać takie konto, które będzie gwarantowało nam to, czego oczekujemy. Atutami przy wyborze konta osobistego może być brak opłat za prowadzenie rachunku, kartę i przelewy krajowe zewnętrzne oraz przelewy wewnętrzne przez internet, a także brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, obsługa przez www, serwis mobilny, telefon, SMS, kredyt w koncie z niższym oprocentowaniem, atrakcyjne zniżki oraz inne unikalne rozwiązania np. bezpłatny pakiet funkcjonalnych ubezpieczeń.

konto osobiste za 0 zł

Pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertą każdego z banków osobiście, pozbieranie wszystkich informacji oraz ich porównanie. Następnie można skorzystać oczywiście z porównywarki kont osobistych. To właśnie ona w sposób najszybszy będzie w stanie pokazać nam wszystkim wszystkie informacje, które znać powinniśmy na temat wszystkich kont. Można również oczywiście skorzystać z równego rodzaju rankingów kont zamieszczonych w internecie. W dzisiejszych czasach można w bardzo łatwy i szybki sposób znaleźć możliwość porównania i sposób dowiedzenia się, co jest najlepsze lub najodpowiedniejsze.

Jak wybrać konto osobiste, darmowe, internetowe?

Wszystkie oferty zawsze powinny być rozpatrywane pod kątem naszych osobistych potrzeb. Przy zakładaniu konta nie wiemy jeszcze dokładnie, z czego będziemy korzystać a z czego nie. Oczywiście z czasem będzie można dołożyć do pakietu rzeczy, które będą dla nas niezbędne. Reszta jest już uzależniona jedynie od naszych potrzeb oraz oczekiwań. Można znaleźć w tej chwili oprocentowany ROR, przykładowo Alior Bank oferuje nam takowy.

Jednak najbardziej popularne jest w dalszym ciągu oszczędzanie na kontach oszczędnościowych. Bardzo często tak się robi dla bezpieczeństwa, ponieważ z ROR-u środku mogą bardzo szybko zniknąć i zamiast zaoszczędzić, tylko się straci. Jednak każdy z nas będzie dobierał dla siebie odpowiednio konto. Warto o tym wszystkim pamiętać, aby nie zawieść się na niektórych ofertach. Najważniejsze jest spełnienie własnych oczekiwań, niesugerowanie się niczyją opinią. Koniecznie trzeba o tym pamiętać, wybierając konto bankowe dla siebie.

Konto Direct w ING Banku

Konto Direct to wielofunkcyjne i nowoczesne konto internetowe z bankowością mobilną. Dla klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. W Koncie Direct większość operacji możesz robić samodzielnie przez Internet i telefon i dlatego kosztuje to 0 zł:

  • 0 zł za prowadzenie konta (z wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku),
  • 0 zł za kartę do konta,
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN przez telefon2 i internet (z wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET),
  • 0 zł za usługę Cashback,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju,
  • 0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki kartą i pierwszą wypłatę BLIKIEM z pozostałych bankomatów w kraju.

Porównaj oferty kont osobistych i wybierz najlepsze dla siebie. Stale aktualizowane zestawienie kont osobistych. Załóż darmowe konto osobiste przez Internet. Korzystaj z wygody i płać rachunki przez Internet. Najlepsze bezpłatne internetowe konta bankowe. Wybierz konto osobiste najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Konta osobiste, darmowe, internetowe — porównanie kont