ING Bank Śląski - Kredyt Mieszkaniowy - Hipoteczny

Spis treści

Kredyt gotówkowy ING w ofercie specjalnej w Getmoney na radosne plany dla całej rodziny - lato 2020, wakacje i wczasy - tania oferta pożyczki na wakacje 2020 i wczasy w kraju w górach, nad morzem, na Mazurach lub za granicą. Tani kredyt gotówkowy w ING na remont mieszkania lub domu. Tani kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim od 1000 do 3500 zł na oświadczenie lub do 160 000 zł bez zabezpieczeń. Niskie oprocentowanie i dogodny okres kredytowania od 3 do 96 miesięcy - kredyt gotówkowy ING Bank Śląski - oferta promocyjna pożyczki ING. Niższe oprocentowanie dla pożyczek powyżej 20 tys. do 100 tys. zł. Weź kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim i wybierz się na Wakacje 2020 All Inclusive w najniższej cenie na LATO 2020 szukając oferty w biurach podróży Last Minute. Najtańszy kredyt na wakacje - specjalna oferta pożyczki przez Internet na urlop.

ING Bank Śląski postawił na nowoczesną ofertę kredytów, pożyczek, lokat oraz kont osobistych i oszczędnościowych w bankowości internetowej dostosowanej do potrzeb coraz to bardziej wymagających klientów i dobrze zrobił. Świadczy o tym liczba klientów, która coraz chętniej przenosi konta osobiste do ING i czynnie korzysta z produktów i usług bankowych.

Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ING Bank Śląski, pożyczki, konto osobiste

Pożyczka online na dowolny cel kiedy i gdzie chcesz

Superszybka pożyczka gotówkowa dostępna w czasie 1 wizyty, pod warunkiem, że Klient będzie posiadał dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz, że nie będzie konieczna dodatkowa analiza kredytowa. Szybka gotówka w ING Banku Śląskim to nawet 160 000 złotych pożyczki gotówkowej na okres spłaty - 8 lat (96 miesięcy). Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel i co ważne, ING Bank Śląski nie wymaga poręczycieli. Ponadto kredytobiorca ma możliwość swobodnego wyboru dnia spłaty raty oraz może skorzystać z programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka. Szybka i atrakcyjna pożyczka gotówkowa od ręki‎.

Cz warto założyć konto w ING Bank Śląski?

Konto Direct z Moim ING to nowa, osobista bankowość, która ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Klienta. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

Konto Direct dla Firmy oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, a także dostęp do doradców w ponad 400 oddziałach w Polsce.

Pożyczka gotówkowa online na realizację Twoich planów

Kredyt gotówkowy w ING nieźle brzmi! Jak powinien wyglądać profil klienta ubiegającego się o kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski? Rozbudowane warunki jakie należy spełnić, żeby otrzymać kredyt gotówkowy w ING - podstawowe kryteria, wymagania (wiek, dochód, zatrudnienie) - oferta pożyczki ING Bank Śląski.

 • Kwota kredytu gotówkowego w ING: od 1000 do 3500 zł (na oświadczenie) lub do 160 000 zł (bez zabezpieczeń)
 • Okres kredytowania: od 3 do 96 miesięcy
 • Oprocentowanie: od 7,49 do 8,99% w zależności od kwoty, okresu, zakupu ubezpieczenia
 • Kredyt gotówkowy w ING dla osób od 18 lat
 • Wymagany min. dochód: 800 zł
 • Wymagane zatrudnienie: umowa o prace, zlecenie, dzieło
 • Wymagany czas trwania zatrudnienia dla poszczególnych form umowy: w zależności od źródła dochodu
 • Kredyt gotówkowy - dochody z pracy za granicą - umowa zagraniczna: możliwe otrzymanie kredytu gotówkowego w oddziale ING
 • Akceptowane zawody specjalne np.: Marynarz, ksiądz, kontrakt wojskowy
 • Korzyści oferty kredytu gotówkowego w ING: 0% prowizji dla pożyczki powyżej 20 000 zł - 100 000 zł

Skorzystaj z ofert promocyjnych i zyskaj.


Konto osobiste ING Bank

Wielofunkcyjne i nowoczesne konto internetowe dla klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. Z kontem Klient otrzymuje nowoczesną kartę płatnicza, którą można płacić również przez Internet. Nowoczesna bankowość internetowa ING BankOnLine, to dostęp do pieniędzy kiedy chcesz przez komputer, smartfon, tablet, telefon. Aplikacja mobilna ING BankMobile dla iPhone i Android umożliwiająca dostęp do pieniędzy w Twoim smartfonie, do pobraniu tuż po otwarciu nowoczesnego konta osobistego ING.

ING Bank Śląski wydał ponad 100 tysięcy kart zbliżeniowych Maestro PayPass oferowanych do konta osobistego. Są one wygodnym i bezpiecznym sposobem na małe zakupy. Wystarczy zbliżyć kartę do czytnika przy kasie i gotowe.

W odróżnieniu od standardowych transakcji stykowych, transakcje zbliżeniowe nie wymagają włożenia karty z chipem do terminala lub przeciągnięcia paska magnetycznego. Nie wymagają też potwierdzenia transakcji kodem PIN czy podpisem. Wystarczy zbliżyć kartę do czytnika. W Polsce maksymalna kwota jednorazowej transakcji zbliżeniowej wynosi 50 zł.

Karta zbliżeniowa ING umożliwia dokonywanie transakcji w sklepach i punktach oznaczonych logo Maestro Paypass - są to m.in. śabka, Coffee Heaven oraz McDonalds. ING ma nadzieję, że stale rosnąca liczba kart zbliżeniowych, wydawanych przez nich oraz inne banki, zachęci kolejne punkty handlowe do przystąpienia do akceptowania transakcji zbliżeniowych, z korzyścią dla klienta i dla siebie.

Płacenie kartą zbliżeniową jest tak samo bezpieczne jak płacenie standardowymi kartami. W kartach zbliżeniowych zastosowano technologię bezpiecznego szyfrowania danych. Samo zbliżenie karty do terminala np. przejście z kartą obok czytnika nie spowoduje "dokonania" przypadkowej transakcji. Terminal jest aktywowany przez sprzedawcę - po wprowadzeniu kwoty płatności na terminalu pojawia się kwota do zapłaty i dopiero wtedy możliwe jest dokonanie transakcji. Po wymianie danych pomiędzy terminalem, a kartą połączenie zostaje zakończone. Ewentualna próba kolejnego obciążenia Klienta tą samą kwotą lub inną jest więc niemożliwa, gdyż takie działanie wymagałoby ponownego wprowadzenia kwoty i kolejnego kontaktu terminala z kartą.

Karta Maestro zbliżeniowa ING Banku Śląskiego posiada wszystkie obecne funkcjonalności debetowej karty płatniczej Maestro wydawanej do konta osobistego.

Konto z Lwem Direct

Konto internetowe - nowoczesne konto osobiste dla Klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. Konto z Lwem Direct to pełny dostęp do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i w razie potrzeby sieć oddziałów.

Konta Osobiste ING Bank Śląski


Kredyt Mieszkaniowy, Hipoteczny w ING

Chcesz kupić mieszkanie lub dom, ale brakuje Ci gotówki? Głowisz się skąd ją wziąć? Daj głowie odpocząć - ING ma dla Ciebie specjalną ofertę kredytową. Brak pieniędzy nie będzie już przeszkodą w realizacji Twoich planów. W ING otrzymasz najlepszy kredyt mieszkaniowy na rynku.

Kredyty hipoteczne i budowlano-hipoteczne są udzielane na:

 • zakup nowego mieszkania lub domu,
 • zakup używanego mieszkania lub domu,
 • budowę domu,
 • remont domu lub mieszkania,
 • zakup działki.

Kredyt hipoteczny udzielany jest w PLN.

 • Do wyboru 0% prowizji albo obniżona marża
 • Maksymalna wysokość kredytu standardowo nie może przekroczyć 80% wartości nieruchomości.
 • Okres kredytowania może wynosić nawet 40 lat.

Możesz wybrać spłatę w miesięcznych kwotach równych (tzw.annuitetowych) lub miesięcznych kwotach malejących.

Dojeżdżają, załatwiają, pomagają w wyborze najlepszej oferty.

ING oferuje bezpłatne konsultacje z doradcą kredytowym w wybranym przez Ciebie miejscu, na terenie całego kraju. Pomagają w wyborze najlepszej opcji kredytu oraz w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Oferty: "0% prowizji" oraz "Obniżona marża" skierowane są do osób, które posiadają lub założą konto osobiste w ING Banku Śląskim S.A przed podpisaniem umowy o kredyt oraz posiadają lub zadeklarują wpływy na ten rachunek w wysokości min. 2000 zł miesięcznie. Nie masz konta - otwórz je już teraz. Oferty "0% prowizji" i "obniżona marża" nie łączą się.

Najtańszy Kredyt Mieszkaniowy w ING Banku