ING Bank Śląski - Kredyt Mieszkaniowy - Hipoteczny

Spis treści

Kredyt gotówkowy ING w ofercie specjalnej na radosne plany dla całej rodziny — lato 2021, wakacje i wczasy — tania oferta pożyczki na wakacje 2021 i wczasy w kraju w górach, nad morzem, na Mazurach lub za granicą. Tani kredyt gotówkowy w ING na remont mieszkania lub domu. Tani kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim od 1000 do 3500 zł na oświadczenie lub do 160 000 zł bez zabezpieczeń.

Niskie oprocentowanie i dogodny okres kredytowania od 3 do 96 miesięcy — kredyt gotówkowy ING Bank Śląski — oferta promocyjna pożyczki ING. Niższe oprocentowanie dla pożyczek powyżej 20 tys. do 100 tys. zł. Weź kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim i wybierz się na wakacje 2021 All Inclusive w najniższej cenie na lato 2021, szukając oferty w biurach podróży Last Minute. Najtańszy kredyt na wakacje — specjalna oferta pożyczki przez Internet na urlop.

ING Bank Śląski, pożyczki, konto osobiste

ING Bank Śląski postawił na nowoczesną ofertę kredytów, pożyczek, lokat oraz kont osobistych i oszczędnościowych w bankowości internetowej dostosowanej do potrzeb coraz to bardziej wymagających klientów i dobrze zrobił. Świadczy o tym liczba klientów, która coraz chętniej przenosi konta osobiste do ING i czynnie korzysta z produktów i usług bankowych.

Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pożyczka online na dowolny cel, kiedy i gdzie chcesz

Superszybka pożyczka gotówkowa dostępna w czasie 1 wizyty, pod warunkiem, że Klient będzie posiadał dokument tożsamości i dokument potwierdzający dochody oraz że nie będzie konieczna dodatkowa analiza kredytowa. Szybka gotówka w ING Banku Śląskim to nawet 160 000 złotych pożyczki gotówkowej na okres spłaty - 8 lat (96 miesięcy). Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel i co ważne, ING Bank Śląski nie wymaga poręczycieli. Ponadto kredytobiorca ma możliwość swobodnego wyboru dnia spłaty raty oraz może skorzystać z programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka. Szybka i atrakcyjna pożyczka gotówkowa od ręki‎.

Czy warto założyć konto w ING Bank Śląski?

Konto Direct z Moim ING to nowa, osobista bankowość, która ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Klienta. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy, gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie — równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

Konto Direct — najbardziej opłacalne konto osobiste, jeśli bankujesz głównie przez internet.

Konto Direct dla Firmy oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, a także dostęp do doradców w ponad 400 oddziałach w Polsce.

Pożyczka gotówkowa online na realizację Twoich planów

Kredyt gotówkowy w ING nieźle brzmi! Jak powinien wyglądać profil klienta ubiegającego się o kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski? Rozbudowane warunki, jakie należy spełnić, żeby otrzymać kredyt gotówkowy w ING — podstawowe kryteria, wymagania (wiek, dochód, zatrudnienie) - oferta pożyczki ING Bank Śląski.

  • Kwota kredytu gotówkowego w ING: od 1000 do 3500 zł (na oświadczenie) lub do 160 000 zł (bez zabezpieczeń).
  • Okres kredytowania: od 3 do 96 miesięcy.
  • Oprocentowanie: od 7,49 do 8,99% w zależności od kwoty, okresu, zakupu ubezpieczenia.
  • Kredyt gotówkowy w ING dla osób od 18 lat.
  • Wymagany m.in. dochód: 2500 zł.
  • Wymagane zatrudnienie: umowa o prace, zlecenie, dzieło.
  • Wymagany czas trwania zatrudnienia dla poszczególnych form umowy: w zależności od źródła dochodu.
  • Kredyt gotówkowy — dochody z pracy za granicą — umowa zagraniczna: możliwe otrzymanie kredytu.
  • Akceptowane zawody specjalne np.: Marynarz, ksiądz, kontrakt wojskowy.
  • Korzyści oferty kredytu gotówkowego w ING: 0% prowizji dla pożyczki powyżej 20 000 zł - 100 000 zł.

Doskonale wiemy, że znalezienie idealnej pożyczki gotówkowej wcale nie jest sprawą prostą. Abyś dotarł do najlepszej pożyczki gotówkowej, proponujemy ci skorzystania z naszej pomocy. Sprawdź, oferty pożyczek gotówkowych, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Skorzystaj z oferty promocyjnej pożyczki gotówkowej i zyskaj dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu i bez konieczności zakładania konta. Pożyczka gotówkowa online dla Twojej wygody do 150 000 zł na atrakcyjnych warunkach, bez wychodzenia z domu. Połączenie atrakcyjnych warunków cenowych z wygodnym procesem online. Wakacje, duży remont czy mała naprawa? Znajdź odpowiednią pożyczkę gotówkową!