Idea Bank - Kredyt dla firm bez zaświadczeń

Idea Bank na dobry początek współpracy oferuje najlepsze konto firmowe z darmowym debetem do 5000 złotych, kredyt Fair do 50 000 złotych bez kosztów na starcie, najkorzystniejszy kredyt online dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, dla początkujących przedsiębiorców kredyt dla firm na start, atrakcyjny kredyt obrotowy i inwestycyjny, faktoring, wysoko oprocentowaną lokatę i kilka innych atrakcyjnych produktów bankowych dla firm. Nr 1 w Polsce. Masz Firmę? Szukasz niezawodnego kredytu? Usiłujesz rozbudować lub zmodernizować firmę? A może potrzebujesz pieniędzy na inne wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą? Już wiesz, gdzie powinieneś się zgłosić!

kredyty dla firm

Idea Bank S.A. to bank, który pomaga osobom przedsiębiorczym realizować ich marzenia o własnym biznesie. Idea Bank wspiera rozwój działalności małych podmiotów gospodarczych: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Polityka Idea Bank zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką wysoko wykwalifikowanych doradców.

Kredyty dla firm — poznaj kredyty dla firmy na inwestycje i rozwój

Idea Bank przygotował atrakcyjne kredyty dla firm. Każdy złożony wniosek rozpatrywany jest indywidualnie i jako priorytet analizowany jest szybko. Idea Bank elastycznie dopasowuje ofertę kredytową, precyzyjnie dobierając kredyt dla firmy w zależności od potrzeb i założeń przedsiębiorcy.

Najważniejsze informacje dotyczące kredytów w Idea Banku:

 • Oferta Idea Bank przeznaczona jest dla podmiotów gospodarczych (jdg, spółki, udziałowcy spółek),
 • Idea Bank w swojej ofercie ma kredyty już od 1 dnia działalności (większość banków oferuje dopiero od stażu 12 miesięcy) oraz ze słabą historią kredytową (BIK C,D, Brak Score).
 • Idea Bank zdolność kredytową liczy na podstawie DOCHODÓW, PRZYCHODÓW (akceptowalna strata do 10% dochodu) oraz NA PROGNOZĘ,
 • OBROTOMIERZ – oferta kredytowa Idea Bank w 5 minut na podstawie wyciągów z konta z ostatnich 6 miesięcy oraz PIT-u,
 • Idea Bank akceptuje również dochody z innych źródeł (etat, umowy zlecenia, kontrakty itp.),
 • Możliwość zabezpieczenia się na KONTRAKT (jedynie kontrakty z możliwością zrobienia cesji),
 • Oferta Specjalna ELITE – lepsze warunki kredytu dla klientów ZZP (zawody zaufania publicznego: lekarz, weterynarz, architekt, komornik, notariusz, adwokat, radca prawny, biegły rewident) oraz dla Klientów z BIK A, oraz stażem działalności powyżej 24 msc.
 • KREDYT NA STAR — finansowanie już od pierwszego dnia prowadzenia działalności do 12 msc; do 100 000 zł — bez zabezpieczenia na majątku, kredyt na start ze wsparciem rządowym; powyżej 100 000 zł — hipoteka na nieruchomości.

Kredyt dla nowych firm

Jeżeli otworzyłeś działalność gospodarczą – masz firmę, to masz kredyt! Kredyt dla nowych firm udzielany jest przez Internet, nawet na bieżące finansowanie działalności gospodarczej – już od pierwszego dnia jej założenia. Ubiegając się o kredyt dla nowych firm, niepotrzebne będą liczne zaświadczenia z ZUS i US, które wymagane są przez inne banki. Dofinansuj już teraz nową firmą! Idea Bank zaproponuje Ci atrakcyjne warunki. Zewnętrzne źródła finansowania działalności gospodarczej – kredyt dla nowych firm, zrealizuje wszystkie Twoje potrzeby związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Kredyt dla firm na oświadczenie

W Idea Banku kredyt bez zaświadczeń udzielany jest, aż do 200 tysięcy złotych — na oświadczenie. Każdy może otrzymasz szybko kredyt dla firm na oświadczenie, który można przeznaczyć na dofinansowanie innowacji i wdrożenie nowych technologii. Elastyczne i indywidualne podejście do Twojej firmy zapewni rzetelne i troskliwe dostosowanie się Banku do złożonego zapotrzebowania i potencjału, jaki tkwi w Twojej firmie.

Jakie są finansowe korzyści kredytu dla firm?

Kredyt dla firm daje szerokie możliwości każdemu przedsiębiorcy na rozwój jego firmy. Potrzebny jest jedynie opracowany pomysł na rozwój-biznes. Popraw płynność finansową w firmie!

Kredyt dla firm bez zabezpieczeń:

 • Maksymalna kwota kredytu to nawet 3 000 000 zł,
 • Długi okres kredytowania,
 • Decyzje kredytowe podejmowane są indywidualnie,
 • Kredyt udzielany jest w Złotych Polskich (PLN),
 • Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel,
 • Szybka wypłata — gotówkę otrzymasz przelewem na wskazane przez Ciebie konto,
 • Kredyt może być spłacany w ratach równych lub malejących,
 • Sam wybierzesz dzień pomiędzy 1 a 25 dniem miesiąca, który chcesz wyznaczyć jako termin spłaty raty,
 • Atrakcyjne oprocentowanie.

Kredyty dla firm — najlepsza oferta kredytów dla firm

Nie wiesz, skąd wziąć fundusze na realizację przedsięwzięcia? Przejrzyj różne formy finansowania firm, małych i średnich przedsiębiorstw i wybierz najlepszą opcję dla siebie!

Kredyt dla firm: bez zaświadczeń, bez ZUS i US, inwestycyjny, obrotowy, online

Kredyt inwestycyjny Idea Banku może być przeznaczony na cel inwestycyjny, m.in. zakup maszyn, remont, modernizację, wyposażenie nieruchomości. Wniosek oraz decyzja kredytowa online — bez konieczności wizyty w oddziale banku. Idea Bank nie wymaga też zaświadczeń z ZUS i US.