Expander - Kredyty: Mieszkaniowe, Hipoteczne, Refinansowe

Spis treści

Expander - Kredyty Mieszkaniowe

Kredyt mieszkaniowy z Expanderem to dużo wyższa zdolność kredytowa przy jednocześnie najniższej racie miesięcznej.

tani kredyt hipotecznyExpander jest liderem polskiego rynku doradców finansowych. Expander działalność rozpoczął jako portal internetowy w 2000 roku. Byli pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo zajęła się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. Pierwszy oddział powstał w Warszawie już na początku 2001 roku.

W ciągu kilku lat działalności Doradcy Finansowi Expandera zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O sukcesie Expandera decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.

Misją Expandera jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych, dzięki czemu pomagamy im spełnić najskrytsze marzenia.

O sukcesie Expandera decydują jego Ludzie - Doradcy Finansowi. Inwestują w Pracowników, stwarzając wyjątkowe możliwości rozwoju, które pozwalają im w pełni rozwinąć ich potencjał oraz zainteresowania. Wyjątkowość firmy tworzymy hasło "MY WSZYSCY".

Wyróżniają ich ponadczasowe wartości jak: zaufanie, szacunek, niezależność, doświadczenie, które umiejętnie wcielamy w życie w kontaktach z Klientami i Pracownikami.

Kredyty Mieszkaniowe - Porównaj Ofertę 25 Banków