Expander - Kredyty: Mieszkaniowe, Hipoteczne, Refinansowe

Spis treści

Kredyt mieszkaniowy z Expanderem to dużo wyższa zdolność kredytowa przy jednocześnie najniższej racie miesięcznej. Expander pomożemy Ci znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny na odlotowe mieszkanie! Idealny kredyt mieszkaniowy dopasowany pod kątem Twoich potrzeb. Będziesz mógł zająć się projektowaniem wymarzonego wnętrza i szukaniem nowych mebli, sprzętu AGD i RTV oraz planowaniem przeprowadzki do nowego mieszkania.

tani kredyt hipoteczny

Expander jest liderem polskiego rynku doradców finansowych. Expander działalność rozpoczął jako portal internetowy w 2000 roku. Byli pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo zajęła się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. Pierwszy oddział powstał w Warszawie już na początku 2001 roku.

W ciągu kilku lat działalności Doradcy Finansowi Expandera zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O sukcesie Expandera decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych.

Misją Expandera jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych, dzięki czemu pomagamy im spełnić najskrytsze marzenia.

O sukcesie Expandera decydują jego ludzie — Doradcy Finansowi. Inwestują w pracowników, stwarzając wyjątkowe możliwości rozwoju, które pozwalają im w pełni rozwinąć ich potencjał oraz zainteresowania. Wyjątkowość firmy tworzy hasło "MY WSZYSCY".

Wyróżniają ich ponadczasowe wartości jak: zaufanie, szacunek, niezależność, doświadczenie, które umiejętnie wcielamy w życie w kontaktach z Klientami i Pracownikami.

Kredyty Mieszkaniowe — Porównaj oferty 25 banków