Expander kredyty: mieszkaniowe, hipoteczne, refinansowe

Spis treści

Kredyt mieszkaniowy z Expanderem to dużo wyższa zdolność kredytowa przy jednocześnie najniższej racie miesięcznej. Expander pomoże Ci znaleźć najlepszy kredyt hipoteczny na odlotowe mieszkanie! Idealny kredyt mieszkaniowy dopasowany pod kątem Twoich potrzeb. Będziesz mógł zająć się projektowaniem wymarzonego wnętrza i szukaniem nowych mebli, sprzętu AGD i RTV oraz planowaniem przeprowadzki do nowego mieszkania lub domu.

tani kredyt hipoteczny

Expander - ogólna charakterystyka. Expander jest liderem polskiego rynku doradców finansowych. Expander działalność rozpoczął jako portal internetowy w 2000 roku. Byli pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo zajęła się doradztwem finansowym dla Klientów indywidualnych. Pierwszy oddział powstał w Warszawie już na początku 2001 roku. Wyróżniają ich ponadczasowe wartości jak: zaufanie, szacunek, niezależność, doświadczenie, które umiejętnie wcielają w życie w kontaktach z klientami i pracownikami.

W ciągu kilku lat działalności doradcy finansowi Expandera zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O sukcesie Expandera decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Misją Expandera jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych, dzięki czemu pomagają im spełnić najskrytsze marzenia.

O sukcesie Expandera decydują jego ludzie — doradcy finansowi. Inwestują w pracowników, stwarzając wyjątkowe możliwości rozwoju, które pozwalają im w pełni rozwinąć ich potencjał oraz zainteresowania. Wyjątkowość firmy tworzy hasło "MY WSZYSCY".

Expander: kredyt hipoteczny na mieszkanie lub budowę domu oraz kredyty gotówkowe z przeznaczeniem na remont nabytego mieszkania. Sprawdź, jak działa Expander? Jak może Ci pomóc w wyborze najtańszego kredytu hipotecznego.

12 kredytów hipotecznych w ofercie Expander

Oferta Expandera to kredyty hipoteczne 12 banków w jednym miejscu. Biorąc odpowiedni kredyt hipoteczny, można zrealizować swoje plany i marzenia! Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego to nie lada sztuka. Z pozoru podobne oferty kilku banków mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Expander pomożemy Ci znaleźć kredyt dopasowany do twoich potrzeb. Zaufany ekspert od kredytów hipotecznych przeprowadzi Cię przez cały proces kredytowy krok po kroku oraz wytłumaczy, jak przebiega proces kredytowania.

Expander doradzi, podpowie, na co zwrócić uwagę zaciągając kredyt na nowe mieszkanie i jakich formalności należy dopełnić w banku, by uzyskać pozytywną decyzję kredytową i finansowanie. Lider w pośrednictwie finansowym w Polsce. NR 1 na rynku. Co 5. kredyt hipoteczny został wzięty dzięki pomocy eksperta finansowego Expandera. Korzystne warunki kredytu. Expander kredyty hipoteczne — mądry wybór.

W ofercie Expandera znajdziesz kredyty hipoteczne, konsolidacyjne oraz kredyty gotówkowe wymienione poniżej. Dowiedz się, w którym banku dostaniesz najtańszy kredyt hipoteczny. Zapraszamy!

Kredyty hipoteczne — porównaj oferty 12 banków

Dlaczego warto skorzystać z usług doradcy kredytowego?

Kiedy staniesz przed koniecznością wzięcia kredytu hipotecznego, masz w głowie różne myśli: Czy dam radę go spłacić? Czy kwota będzie wystarczająca? A co jeśli nie znajdę niczego odpowiedniego? Co zrobić, by koszt kredytu był jak najniższy? Nie jesteś w tej sytuacji sam. Masz pełne prawo skorzystać z bezpłatnych usług doradcy ds. kredytów hipotecznych. Powiem Ci więcej: dla własnego dobra skorzystaj z jego usług.

Poznajcie się!

Najważniejsze jest, byś przedstawił doradcy swoje oczekiwania co do wysokości kredytu hipotecznego oraz czasu, w którym planujesz go spłacać. To moment, w którym musisz się przyznać, jakie są Twoje inne zobowiązania wobec banków. Doradca powinien znać Twoje dochody. Każdy z banków w inny sposób może wyliczać kwotę dochodu na członka rodziny i rolą doradcy jest sprawdzić, w których bankach masz największe szanse na dobry kredyt hipoteczny.

Oszczędzaj czas

Doradca kredytowy zna bieżącą ofertę największych banków. Najczęściej współpracuje z kilkunastoma instytucjami, które udzielają kredytów. Znajomość aktualnych warunków, które musisz spełnić, by dostać kredyt hipoteczny, to jego praca. Jeśli nie chcesz biegać kilka dni po różnych bankach, a potem przez kolejne dwa tygodnie czytać regulaminów udzielania kredytów hipotecznych, skorzystaj z usług doradcy kredytowego.

Gromadzenie dokumentacji kredytowej

Kiedy już wybierzecie najlepszy kredyt hipoteczny, bank będzie potrzebować od was szeregu dokumentów. Zadaniem doradcy będzie je przygotować. Twoja rola, poza dostarczeniem zaświadczenia od pracodawcy, ograniczy się do sprawdzenia poprawności danych wpisanych we wniosku. Rolą doradcy do spraw kredytu hipotecznego jest dopilnowanie, by dokumentacja była kompletna. To on będzie dbał o to, żeby wszelkie formalności zostały zachowane.

Obsługa posprzedażowa

Dostałeś kredyt hipoteczny. Kolejne 20 lub 30 lat to sporo czasu. Na rynku kredytów wiele może się zmienić. Twoja sytuacja finansowa też może ulec zmianie. Nie szkodzi. Doradca kredytowy będzie dbał o to, byś korzystał z najlepszych warunków spłaty zobowiązania, jakie są dostępne na rynku. Jeśli okaże się, że lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku albo będziesz potrzebował kilku miesięcy bez rat, doradca kredytowy tym się zajmie. Jego rolą jest pomóc Ci wtedy, kiedy pojawią się jakiekolwiek trudności związane z kredytem.

Doradca kredytowy pracuje dla Ciebie za darmo

Wynagrodzenie doradcy kredytowego finansowane jest z prowizji banku. Jeśli skorzystasz z jego usług, bank podzieli się z nim prowizją. Jeśli załatwisz wszystko sam, prowizja zostaje w banku. Jako kredytobiorca nie ponosisz żadnych kosztów w związku z tym, że doradca kredytowy znalazł dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny, przygotował wszystkie dokumenty i orientuje się na bieżąco, by pomóc Ci po raz kolejny w razie potrzeby.

Zadbaj o swój komfort

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na długie lata. To również stres. To normalne, że się boisz. Doradca kredytowy zdejmie z Ciebie część napięcia, które wiąże się z szukaniem kredytu hipotecznego. Dzięki niemu nie musisz kilkanaście razy studiować ofert i zastanawiać się, który kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie najlepszy.

Nie będziesz odpowiadał w każdym banku na te same pytania, wypełniał dokumentów, a potem czekał na decyzję kredytową. Doradca bierze na siebie kontakty z bankiem. Jest po to, żeby Ci pomóc. A Twoim prawem jest skorzystanie z pełnej bezpłatnej pomocy przy wybieraniu kredytu hipotecznego i załatwianiu wszelkich formalności z nim związanych.