Crédit Agricole - Pożyczki gotówkowe - Kredyty

Spis treści

Dobrze znany wszystkim Bank - Credit Agricole, który od lat podbija serca polskich konsumentów. Szeroka oferta umożliwia dobranie odpowiedniego modelu finansowania. Credit Agricole Bank Polska S.A, oferuje atrakcyjne produkty: Kredyt Prostoliczony, kredyt gotówkowy, szybki kredyt na remont, kredyt na wypoczynek, kredyt dla wybranych grup zawodowych, kredyt konsolidacyjny, szybki kredyt na samochód, kredyt na prawo jazdy, kredyt ratalny, indywidualną linię kredytową, limit remontowy, pożyczka biznes, 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, rachunki walutowe oraz karty kredytowe - Gold, Silver, Standard i karty partnerskie.

logo credit agricoleCredit Agricole to nowoczesny Bank detaliczny, ukierunkowany na kompleksową obsługę finansową klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Bank należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Przyjazność, wygodna i szybka obsługa oraz łączenie zalet banku tradycyjnego i wirtualnego, to cechy, którymi wyróżniamy się na rynku.

Credit Agricole Bank Polska - Kredyty, Konta, Karty Kredytowe

Credit Agricole prowadzi obsługę bankową klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. Jest jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich udzielającym kredytów ratalnych na zakup towarów i usług dla klientów indywidualnych, pożyczek gotówkowych i kredytów samochodowych oraz hipotecznych. W swojej ofercie ma konta osobiste, produkty oszczędnościowe, karty kredytowe z limitem odnawialnym. Wspólnie z sieciami handlowymi proponuje również karty kredytowe placówek handlowych.

Bank oferuje też pakiety finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw dopasowane do ich zróżnicowanych potrzeb. Różnorodność oferty oraz dostęp do nowoczesnych usług finansowych, zarówno w placówkach, jak i przez telefon i Internet sprawia, że Credit Agricole znajduje się w czołówkach rankingów najlepszych banków w Polsce. Wysokie oceny Bank otrzymuje nie tylko od specjalistów, ale również od swoich Klientów.

Od 2001 roku strategicznym akcjonariuszem Credit Agricole, jest francuski bank Credit Agricole. Tym samym Credit Agricole jest częścią jednej z największych instytucji finansowych świata. Oprócz Credit Agricole do grupy Credit Agricole w Polsce należą również Europejski Fundusz Leasingowy, Calyon Bank oraz Cali Europe SA.

Prostoliczony kredyt gotówkowy w Credit Agricole Bank Polska

Prostoliczony kredyt gotówkowy to flagowy produkt tego banku. Wybierając kredyt prostoliczony masz gwarancję, że miesięczny koszt kredytu to tylko 15 zł za każdy pożyczony 1000 zł. Jeżeli masz konto w Credit Agricole Bank Polska, to możesz uzyskać kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o zarobkach o ile od min. 6 miesięcy na Twoje konto systematycznie wpływają środki. Nie masz jeszcze konta w Credit Agricole Bank Polska? Otwórz i korzystaj z udogodnień.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel do 150 000 zł

Weź kredyt gotówkowy aż do 150 000 zł na dowolny cel w Credit Agricole Bank Polska i nie zwlekaj z realizacją swoich planów. Tylko od Ciebie zależy, na jaki cel przeznaczysz uzyskany kredyt.