Citi Handlowy - Pożyczka gotówkowa - Konta

Spis treści

Pożyczka gotówkowa do 150 000 zł w Citi Handlowy, karta kredytowa z ratami RRSO 0% lub z voucherem do 500 zł na zakupy w sklepach. Takiej wyjątkowej, szerokiej oferty kart kredytowych jak w Citi Handlowym nie znajdziesz w żadnym innym banku. Dzięki karcie kredytowej z ratami RRSO 0% można swobodnie rozłożyć płatności na raty - RRSO 0%. Sprawdź, najnowsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowy i wybierz najlepszy produkt dla siebie.

Citi Handlowy obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy

citi handlowy

Pożyczka gotówkowa to najprostsza forma pożyczania pieniędzy. Citi Handlowy dla klientów decydujących się na pożyczkę gotówkową oferuje minimum formalności, wypłatę gotówki w 1 dzień, kwotę pożyczki nawet do 150 000 zł oraz długi okres kredytowania - do 7 lat. Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy udzielana jest bez poręczycieli i zabezpieczeń na dowolny cel konsumpcyjny.

Nowa Karta Kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity została stworzona z myślą o osobach poszukujących rozwiązań, które sprawią, że życie stanie się prostsze.

 • Bez opłaty rocznej
 • Bez opłaty za przypomnienia o braku spłaty karty
 • Bez opłaty za powiadomienia SMS
 • Na zawsze!

Pozostałe korzyści Citi Simplicity

 • Nieoprocentowany kredyt do 56 dni - 0%Karta dodatkowa bez opłaty
 • Bez opłaty za naklejkę zbliżeniową PayPass
 • Citi Rabaty - zniżki nawet do 50% w ulubionych sklepach
 • Citi World Privileges - korzyści m.in. w wybranych restauracjach, sklepach czy SPA na całym świecie
 • Hotel Privileges - program benefitów w wyselekcjonowanych hotelach na całym świecie

Oferta specjalna! Spłać swoje zadłużenie w innym banku kartą kredytową Citi Simplicity i nie płać odsetek przez 6 miesięcy.

Karta kredytowa Citi Handlowy z gadżetem

Dla klientów, którzy zamówią Kartę Kredytową Citibank i spełnią warunki określone w Regulaminie przygotowano prezent: Telefon LG K30. Dodatkowo za każdą transakcję kartą klient otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody z katalogu. Na powitanie aż 1000 punktów do wykorzystania na spłatę części zadłużenia, vouchery lub inne nagrody! Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz nowy model smartfona od LG.

Karta z pożyczką gotówkową Citi Handlowy

Sięgnij po najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - kartę z pożyczką gotówkową Citi Handlowy od 1000 zł nawet do 150 000 zł z okresem kredytowania od 9 do 84 miesięcy. W ofercie Citi Handlowy znajdziesz proste rozwiązanie pozwalające na realizację bieżących celów. Dzięki sprawnej obsłudze środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu jednego dnia. Otrzymaną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy na dowolny cel

Nowość w Citi Handlowy: Pożyczka z karty do 2000 zł, wypłata środków na dowolne konto, bez opłaty rocznej za kartę, RRSO 0% dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy pozwala klientom na otrzymanie zwrotu pierwszej raty i uzyskanie szybkiej decyzji w wygodnym procesie (również bez wychodzenia z domu). Gotówka może być wzięta na dowolny cel np. na konsolidację innych zobowiązań.


Karty Kredytowe Citi Handlowy

Szeroki wybór kart kredytowych: karty Silver, Gold i Platinum (Visa lub MasterCard) oraz karty partnerskie (LOT, Plus, BP, Elle). Bogaty Program Rabatowy - ponad 4700 sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Kupujesz kiedy chcesz, spłacasz kiedy chcesz - zakupy na raty. Nieoprocentowany kredyt aż do 56 dni. Dodatkowe przywileje z kartami partnerskimi: MotoKarta BP PAYBACK, LOT z Miles&More, Plus z programem 5Plus.

Dzięki karcie kredytowej Citi Handlowy można zaoszczędzić ponad 2000 zł rocznie, zyskać rabat do 50% na zakupy w blisko 5000 punktów, robić wygodne zakupy kartą i spłacać ją nawet po 56 dniach.

Karty Kredytowe Citi - Wybierz Najlepszą Kartę Kredytową


Konto Osobiste, Oszczędnościowe, Rachunek - Citi Handlowy

Zawsze jest dobry czas na realizację zaległych planów i marzeń. Zrealizujesz je już dziś, szybko i bezpiecznie, z Bankiem - Citi Handlowy. wziąć pożyczkę gotówkową, kredyt hipoteczny, albo otworzyć wyjątkowe konto osobiste. Kompleksowo zostaniesz obsłużony. Kupujesz kiedy chcesz, spłacasz kiedy chcesz i otrzymujesz dodatkowe przywileje.

Tak wyjątkowe konto osobiste znajdziesz tylko w Citi Handlowy

 • Citi Mobile - zarządzanie kontem przez komórkę;
 • preferencyjnie oprocentowana internetowa lokata terminowa T-Lokata;
 • prowadzone bezpłatnie dodatkowe rachunki w walutach obcych: EUR, USD, GBP oraz CHF
 • duży wybór atrakcyjnych lokat terminowych w walutach: PLN, USD, EUR, CHF oraz GBP
 • możliwość wnioskowania o Linię Kredytową Citibank;
 • możliwość otrzymywania SMS-ów lub wiadomości e-mail z informacjami o zmianach na koncie za pomocą usługi CitiAlerts;
 • możliwość korzystania z wypłat Cash Back i wygodne wypłacanie gotówki w kasach sklepów, aptek, stacji benzynowych, lub punktów usługowych - w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii - wszędzie tam, gdzie zobaczysz logo MasterCard Cash Back.

Pakiet CitiKonto oferta dla biznesu umożliwi Państwu sprawne zarządzanie finansami firmy.

Dzięki niemu, podstawowe operacje na rachunku będą Państwo realizowali bezpłatnie:

 • 0 zł wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł przelewy krajowe do innych banków w PLN przez Internet w Citibank Online
 • 0 zł wszystkie przelewy wewnętrzne przez Internet w Citibank Online
 • 0 zł prowadzenie wszystkich rachunków w walutach obcych

Konto Osobiste CitiKonto Direct - Konto Bankowe