Citi Handlowy - Pożyczka gotówkowa - Konta

Spis treści

Pożyczka gotówkowa do 150 000 zł w Citi Handlowy, karta kredytowa z ratami RRSO 0% lub z voucherem do 500 zł na zakupy w sklepach. Takiej wyjątkowej, szerokiej oferty kart kredytowych jak w Citi Handlowym nie znajdziesz w żadnym innym banku. Dzięki karcie kredytowej z ratami RRSO 0% można swobodnie rozłożyć płatności na raty - RRSO 0%. Sprawdź, najnowsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowy i wybierz najlepszy produkt dla siebie.

Citi Handlowy obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy

citi handlowy

Pożyczka gotówkowa to najprostsza forma pożyczania pieniędzy. Citi Handlowy dla klientów decydujących się na pożyczkę gotówkową oferuje minimum formalności, wypłatę gotówki w 1 dzień, kwotę pożyczki nawet do 150 000 zł oraz długi okres kredytowania - do 7 lat. Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy udzielana jest bez poręczycieli i zabezpieczeń na dowolny cel konsumpcyjny.

Nowa Karta Kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity została stworzona z myślą o osobach poszukujących rozwiązań, które sprawią, że życie stanie się prostsze.

  • Bez opłaty rocznej.
  • Bez opłaty za przypomnienia o braku spłaty karty.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS.
  • Na zawsze!

Pozostałe korzyści Citi Simplicity

  • Nieoprocentowany kredyt do 56 dni - 0%Karta dodatkowa bez opłaty.
  • Bez opłaty za naklejkę zbliżeniową PayPass.
  • Citi Rabaty - zniżki nawet do 50% w ulubionych sklepach.
  • Citi World Privileges - korzyści m.in. w wybranych restauracjach, sklepach czy SPA na całym świecie.
  • Hotel Privileges - program benefitów w wyselekcjonowanych hotelach na całym świecie.

Oferta specjalna! Spłać swoje zadłużenie w innym banku kartą kredytową Citi Simplicity i nie płać odsetek przez 6 miesięcy.

Karta kredytowa Citi Handlowy z gadżetem

Dla klientów, którzy zamówią Kartę Kredytową Citibank i spełnią warunki określone w Regulaminie przygotowano prezent: Telefon LG K30. Dodatkowo za każdą transakcję kartą klient otrzymuje punkty, które może wymieniać na nagrody z katalogu. Na powitanie aż 1000 punktów do wykorzystania na spłatę części zadłużenia, vouchery lub inne nagrody! Zamów Kartę Kredytową Citibank i odbierz nowy model smartfona od LG.

Karta z pożyczką gotówkową Citi Handlowy

Sięgnij po najlepsze rozwiązanie dla Ciebie - kartę z pożyczką gotówkową Citi Handlowy od 1000 zł nawet do 150 000 zł z okresem kredytowania od 9 do 84 miesięcy. W ofercie Citi Handlowy znajdziesz proste rozwiązanie pozwalające na realizację bieżących celów. Dzięki sprawnej obsłudze środki mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu jednego dnia. Otrzymaną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy na dowolny cel

Nowość w Citi Handlowy: Pożyczka z karty do 2000 zł, wypłata środków na dowolne konto, bez opłaty rocznej za kartę, RRSO 0% dla przykładu reprezentatywnego.

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy pozwala klientom na otrzymanie zwrotu pierwszej raty i uzyskanie szybkiej decyzji w wygodnym procesie (również bez wychodzenia z domu). Gotówka może być wzięta na dowolny cel np. na konsolidację innych zobowiązań.