Bank BNP Paribas - Kredyt gotówkowy online lub w Banku

Kredyt gotówkowy Bank BNP Paribas na różne potrzeby, jedyny niedrogi, a w niektórych przypadkach kredyt gotówkowy bez prowizji (prowizja 0%), jeden jedyny kredyt gotówkowy na dowolne pragnienia do 200 000 zł nawet na 10 lat (kredyt gotówkowy BNP Paribas do 200 000 zł nawet na 120 rat). Bank BNP Paribas oferuje również bardzo atrakcyjny kredyt gotówkowy iGotówka — oprocentowanie już od 6,99% w skali roku dla kredytu online do 30 tys. zł. Bank BNP Paribas to nowoczesny Bank, oferujący szeroką gamę produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych, mikrofirm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

kredyt gotówkowy BNP Paribas

BNP Paribas oferuje m.in. tani kredyt gotówkowy, kredyt gotówkowy online iGotówka, świetny kredyt konsolidacyjny, kredyt hipoteczny na dobrych warunkach, Konto Otwarte na Ciebie (konto osobiste za 0 zł za prowadzenie rachunku z Kartą Otwartą na Świat) oraz Konto Otwarte na Biznes (konto firmowe bez opłat miesięcznych).

Bank BNP Paribas oferuje innowacyjne rozwiązania, atrakcyjne kredyty, wymieniając, chociażby kredyt gotówkowy, który w banku BNP Paribas jest dostępny bez ubezpieczenia lub z ubezpieczeniem dobrowolnym lub obligatoryjnym. Prowizja za udzielenie kredytu w BNP Paribas wynosi 0% w przypadku skorzystania z kredytu z ubezpieczeniem stanowiącym obligatoryjne zabezpieczenie spłaty kredytu. Kredyt gotówkowy dostępny jest w kwocie od 1000 zł do 200 000 zł, na okres od 6 do 120 miesięcy, przy czym na okres od 85 miesięcy dla kwot od 10 000 zł a udzielany w kanałach: System Pl@net/ GOonline, Aplikacja Mobilna GOmobile do 30 000 zł na okres do 84 miesięcy. Doskonała oferta kredytowa dla osób, które oczekują od Banku atrakcyjnych warunków oraz nowatorskich rozwiązań. Wszystkie swoje plany można szybko zrealizować dzięki kredytowi BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas do 200 000 zł — atuty

 • Kredyt od 1000 zł do 200 000 zł.
 • Kredyt na dowolny cel np.: na wakacje, wesele, na zakup sprzętu AGD/ RTV, na remont mieszkania lub domu.
 • Niskie oprocentowanie kredytu.
 • Długi okres kredytowania od 6 do 120 miesięcy.
 • 4 pakiety ubezpieczenia do wyboru.
 • o kredyt gotówkowy mogą ubiegać się dwie osoby.

Kredyt gotówkowy w oddziale Banku BNP Paribas

Prawdziwy hit na rynku kredytów gotówkowych! Kredyt gotówkowy BNP Paribas to nie tylko atrakcyjne oprocentowanie, ale także długi okres kredytowania (do 10 lat) i wysoka kwota kredytu - 200 000 zł. Źródła dochodu akceptowane przez BNP Paribas: umowa o pracę na czas określony, umowa o pracę na czas nieokreślony (umowa o pracę, umowa o dzieło), umowa zlecenie, działalność gospodarcza, zarobki uzyskane za granicą (dochody zagraniczne), emerytura, renta, świadczenie przedemerytalne, własne gospodarstwo rolne (kredyty dla rolników).

Kredyt gotówkowy online - szybko, łatwo i tanio

W banku BNP Paribas, kredyt gotówkowy można uzyskać łatwo i wygodnie, bez wychodzenia z domu — przez Internet. Dodatkowo pieniądze mogą trafić na konto klienta nawet w ciągu 15 minut od wysłania wniosku. Od ręki można skorzystać z kredytu gotówkowego z atrakcyjnym oprocentowaniem i prowizją od 0%. Wstępną decyzję kredytową otrzymasz niezwłocznie po złożeniu wniosku kredytowego. iGotówka to szybki kredyt gotówkowy online z niskim oprocentowaniem! Oprocentowanie kredytu gotówkowego online iGotówka to 6,99% w skali roku dla kredytu do 30 tys. zł (RRSO 10,43% dla reprezentatywnego przykładu),

Zalety kredytu gotówkowego — iGotówka:

 • Kredyt do 30 000 zł dostępny w pełni przez Internet – wystarczy, że wybierzesz elektroniczny sposób podpisania dokumentów kredytowych,
 • w przypadku kredytu powyżej 30 000 zł — podpisanie dokumentów kredytowych następuje w dowolnym oddziale banku BNP Paribas,
 • możliwość wypełnienia wniosku kredytowego lub elektronicznego podpisania umowy nawet na tabletach i smartfonach,
 • wstępna decyzja kredytowa niezwłocznie po złożeniu wniosku oprocentowanie stałe już od 6,99%,
 • prowizja za udzielenie kredytu od 0%,
 • ubezpieczenie liczone od miesięcznej kwoty raty kredytu.

Kredyt samochodowy na samochód nowy i używany

Kredyt samochodowy w BNP Paribas można wziąć na okres do dziesięciu lat. Oprocentowanie kredytu samochodowego wysokości jedynie 4,49% w skali roku (kredyt na: samochód osobowy lub ciężarowy, motocykl, skuter, quad, a nawet jacht). Kredyt samochodowy w BNP Paribas można zaciągnąć na zakup pojazdu do 500 000 zł, przy czym nie ma żadnych ograniczeń wiekowych co do wieku samochodu. Bank gwarantuje niezmienność rat. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w 30 minut, a w razie potrzeby, doradca dojeżdża do klienta. Ponadto atrakcyjne ubezpieczenie OC, AC, NNW, ASS oraz przedłużona gwarancja na samochód nawet na 3 lata, wyróżnia kredyt samochodowy banku BNP Paribas, spośród innych ofert na rynku kredytów samochodowych.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas w promocji

Zachęcamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty kredytu gotówkowego BNP Paribas, w której wstępna decyzja kredytowa udzielana jest w procesie online, a klienci mogą otrzymać do 200 000 kredytu na dowolny cel. Kredyt gotówkowy BNP Paribas to złoty środek na pilne wydatki, plany wakacyjne i marzenia. To również najtańszy na rynku szybki kredyt gotówkowy online do 30 tys. zł. iGotówka - kredyt gotówkowy online do 30 000 zł.

Promocyjny kredyt gotówkowy BNP Paribas - niskie oprocentowanie i bardzo przyjazny sposób oceny zdolności kredytowej klienta. Akceptowane są praktycznie wszystkie wnioski prawidłowo wypełnione przez klientów zainteresowanych kredytem gotówkowym. Podczas rozmowy z Call Center należy potwierdzić zainteresowanie ofertą banku BNP Paribas oraz posiadać stałe źródło dochodu, brak zaległości i ewentualną zgodę współmałżonka.

Kredyt gotówkowy lub iGotówka - Kredyt gotówkowy online

Teraz nowy kredyt gotówkowy BNP Paribas (nowa oferta kredytu gotówkowego) jest jeszcze tańszy niż poprzednio! Obecnie kredyt gotówkowy BNP Paribas oferowany jest nawet na 200 tys. zł z atrakcyjnym oprocentowaniem i wstępną decyzją kredytową przez telefon. Kredyt gotówkowy BNP Paribas nawet z ostatnim rokiem spłaty bez odsetek. Wniosek o kredyt gotówkowy BNP Paribas można złożyć online. Wypełnij formularz. Oddzwonimy i przedstawimy Ci szczegóły.