Bank BGŻ BNP Paribas - Kredyt gotówkowy online lub w Banku

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. to nowoczesny Bank, oferujący szeroką gamę produktów i usług finansowych dla klientów indywidualnych, mikrofirm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Bank BGŻ BNP Paribas oferuje innowacyjne rozwiązania, atrakcyjne kredyty, wymieniając chociażby kredyt gotówkowy online - iGotówka. Doskonała oferta dla osób, które oczekują od Banku atrakcyjnych warunków oraz nowatorskich rozwiązań. Wszystkie swoje plany można szybko zrealizować dzięki kredytowi w Bank BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas

Prawdziwy hit na rynku kredytów gotówkowych! Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas to nie tylko atrakcyjne oprocentowanie (już od 5,49% w skali roku), ale także długi okres kredytowania (do 7 lat), czy aż do 150 000 zł maksymalnej kwoty kredytu.

Kredyt gotówkowy online - szybko, łatwo i tanio

iGotówka Banku BGŻ BNP Paribas to kredyt gotówkowy, który można uzyskać łatwo i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo pieniądze mogą trafić na konto klienta nawet w ciągu 15 minut od wysłania wniosku. Od ręki można skorzystać z kredytu gotówkowego z oprocentowaniem od 7,49% i prowizją od 0%. Wstępną decyzję kredytową otrzymasz niezwłocznie po złożeniu wniosku kredytowego.

Zalety kredytu gotówkowego - iGotówka:

  • kredyt do 10 000 zł dostępny w pełni przez Internet – wystarczy że wybierzesz elektroniczny sposób podpisania dokumentów kredytowych,
  • w przypadku kredytu powyżej 10 000 zł – podpisanie dokumentów kredytowych następuje w dowolnym oddziale Banku,
  • możliwość wypełnienia wniosku kredytowego lub elektronicznego podpisania umowy nawet na tabletach i smartfonach,
  • wstępna decyzja kredytowa niezwłocznie po złożeniu wniosku oprocentowanie stałe już od 7,49%,
  • prowizja za udzielenie kredytu od 0%,
  • ubezpieczenie liczone od miesięcznej kwoty raty kredytu.

Kredyt samochodowy na samochód nowy i używany

Kredyt samochodowy Banku BGŻ BNP Paribas, który można wziąć na okres do ośmiu lat oprocentowany jest jedynie w wysokości 4,99% w skali roku. Można go zaciągnąć na zakup pojazdu do 500 000 zł, nie starszego niż 10 lat. Bank gwarantuje niezmienność rat. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w 30 minut, a w razie potrzeby, doradca dojeżdża do klienta. Ponadto atrakcyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/ASS, przedłużona gwarancja na samochód nawet na 3 lata, wyróżnia kredyt samochodowy w Banku BGŻ BNP Paribas, z pośród innych ofert.

Kredyt gotówkowy Bank BGŻ BNP Paribas

Promocyjny kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas - teraz obowiązuje bardzo przyjazny sposób oceny zdolności kredytowej klienta. Akceptowane są praktycznie wszystkie wnioski prawidłowo wypełnione przez klientów zainteresowanych kredytami. Podczas rozmowy z Call Center należy potwierdzić zainteresowanie ofertą banku oraz posiadać stałe źródło dochodu, brak zaległości i ewentualną zgodę współmałżonka.

Zachęcamy do sprawdzenia i skorzystania z oferty kredytu gotówkowego iGotówka BGŻ BNP Paribas, w której wstępna decyzja kredytowa udzielana jest w procesie online, a klienci mogą otrzymać do 10 000 zł w całości przez Internet. iGotówka to złoty środek na pilne wydatki, plany wakacyjne i marzenia. To również najtańszy na rynku szybki kredyt gotówkowy przez Internet do 10 000 zł.

Kredyt Gotówkowy lub iGotówka - Kredyt Gotówkowy Online

Nowe kredyty gotówkowe BGŻ BNP Paribas w GM PL: Kredyt Przekonujący oraz Kredyt z Różdżką dostępne są jako osobne oferty. Kredyt Przekonujący - jeszcze tańszy kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas nawet do 200 tys. zł z atrakcyjnym oprocentowaniem i wstępną decyzją kredytową przez telefon. Kredyt z Różdżką - jeszcze tańszy kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas nawet do 20 tys. zł z ostatnim rokiem spłaty bez odsetek. Wniosek o kredyt gotówkowy Bank BGŻ BNP Paribas można złożyć online.