Bank Pocztowy - Kredyty - Konto Standard, Nestor

Spis treści

Kredyty, Pożyczki, Konta - Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to uniwersalny Bank świadczący przyjazne i przejrzyste usługi finansowe w Urzędach Pocztowych oraz w sieci własnej na terenie całego kraju. Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Akcjonariuszami Pocztowego są Poczta Polska Spółka Akcyjna (75% minus jedna akcja) oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. (25% plus jedna akcja) - znane, renomowane instytucje, cieszące się dużym zaufaniem społecznym.

bank pocztowy, poczta, pocztowe konto standard, pożyczka gotówkowa, szybka pożyczka, kredyt gotówkowy, pożyczka na raty, pożyczka ratalna, pożyczka na dowód

Wyjątkowość oferty Banku Pocztowego polega na szerokim dostępie do świadczonych usług, które dostępne są w blisko 5000 Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju, gdzie oferuje się Klientom między innymi: rachunki osobiste, wpłaty i wypłaty na konto, lokaty złotowe, kredyty gotówkowe.

Klienci Banku Pocztowego mogą korzystać, największej w kraju - blisko 10.000 punktów, sieci bezpłatnego dostępu do zgromadzonych środków. Sieć ta składa się z kilku tysięcy Urzędów Pocztowych, w których możliwe są wpłaty i wypłaty środków.

Bank Pocztowy oferuje także dostęp do środków poprzez:

  • bankowość internetową - usługa Pocztowy24,
  • konsultantów telefonicznych w Call Center,
  • możliwość sprawdzania stanu konta przez SMS.

Konto osobiste. Bezpłatne konto Standard, Nestor