Bank Pocztowy - Kredyty - Konto Standard, Nestor

Spis treści

Bank Pocztowy to uniwersalny Bank świadczący przyjazne i przejrzyste usługi finansowe w Urzędach Pocztowych oraz w sieci własnej na terenie całego kraju. Bank Pocztowy powstał w 1990 roku w Bydgoszczy. Akcjonariuszami Pocztowego są Poczta Polska Spółka Akcyjna (75% minus jedna akcja) oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. (25% plus jedna akcja) - znane, renomowane instytucje, cieszące się dużym zaufaniem społecznym.

bank pocztowy, poczta, pocztowe konto standard, pożyczka gotówkowa, szybka pożyczka, kredyt gotówkowy, pożyczka na raty, pożyczka ratalna, pożyczka na dowód

Wyjątkowość oferty Banku Pocztowego polega na szerokim dostępie do świadczonych usług, które dostępne są w blisko 5000 Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju, gdzie oferuje się Klientom między innymi: rachunki osobiste, wpłaty i wypłaty na konto, lokaty złotowe, kredyty gotówkowe.

Klienci Banku Pocztowego mogą korzystać, największej w kraju — blisko 10.000 punktów, sieci bezpłatnego dostępu do zgromadzonych środków. Sieć ta składa się z kilku tysięcy Urzędów Pocztowych, w których możliwe są wpłaty i wypłaty środków.

Kredyt gotówkowy w placówkach Banku lub Poczty Polskiej

W Banku Pocztowym kredyty gotówkowe udzielane są od 300 zł do 200 000 zł, na dowolny cel konsumpcyjny z wyłączeniem konsolidacji zobowiązań w Banku Pocztowym. Pieniądze w Banku Pocztowym można pożyczyć nawet na 120 miesięcy. Kredyt gotówkowy można otrzymać w placówkach Banku lub Poczty Polskiej. W sprawie kredytu gotówkowego można również zadzwonić na Infolinię (801 100 500 lub 52 34 99 499).

Pożyczka gotówkowa na Poczcie

Bank Pocztowy udostępnia Ci możliwość wzięcia kredytu gotówkowego indywidualnego, współmałżeńskiego oraz wspólnego – który możesz wziąć z dowolną osobą. Możesz też zdecydować się na pożyczkę na Poczcie od 300 zł do 3000 zł. Pożyczkę na Poczcie możesz otrzymać na czas od 1 do 12 miesięcy. Żeby otrzymać szybką pożyczkę gotówkową na Poczcie, należy udać się do dowolnej placówki Poczty wraz dowodem osobistym i zaświadczeniem o zarobkach lub odcinkiem renty/emerytury i złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową.

Bank Pocztowy oferuje także dostęp do środków poprzez:

  • bankowość internetową - usługa Pocztowy24,
  • konsultantów telefonicznych w Call Center,
  • możliwość sprawdzania stanu konta przez SMS.

Pożyczka na Poczcie — Kredyt gotówkowy Bank Pocztowy