Bank PKO BP - Max Pożyczka - Kredyty - Gotówkowe - Hipoteczne

Spis treści

Tak łatwo jeszcze nie było... Pożyczka gotówkowa Mini Ratka PKO BP bez zaświadczeń oraz wypłatą gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku. Pożyczka gotówkowa Mini Ratka od 500 zł do 200 000 zł, do 24 000 zł bez zaświadczeń ucieszy każdego, kto potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki na dowolny cel na maksymalnie uproszczonych procedurach bez wymogu dostarczania dokumentów dochodowych.

Pożyczka gotówkowa Mini Ratka, pożyczka konsolidacyjna oraz kredyt mieszkaniowy "Własny Kąt Hipoteczny", to jedne z najbardziej znanych i docenianych przez wielu Polaków produktów w PKO BP. Każdy klient w PKO Banku Polskim może liczyć na wsparcie merytoryczne ekspertów i profesjonalne usługi doradcze. Mając konto osobiste w PKO BP, nie trzeba się ograniczać. Konto bez Granic to 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 0 zł za krajowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty, 0 zł za kartę do konta.

PKO BP pożyczka Mini Ratka, gotówkowa, konsolidacyjna, kredyt konsolidacyjny, mieszkaniowy, konto bez granic, konto za zero, leasing, gotówka

PKO BP wpadł na pomysł, jak znacząco skrócić proces zakładania ROR-u przez internet. Kurier dowiezie nie tylko umowę, ale od razu kartę debetową oraz powiadomi bank SMS-em, że klient podpisał dokumenty. Taka procedura, to rynkowa nowość.

Pożyczka konsolidacyjna Mini Ratka w PKO BP

Dzięki ofercie pożyczki konsolidacyjnej przygotowanej przez PKO BP można liczyć na 200 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami i za pomocą jej skonsolidować wiele różnych zobowiązań jak np. zadłużenie na karcie kredytowej czy limicie w koncie, pożyczki gotówkowe, kredyty samochodowe i ratalne. Pożyczka konsolidacyjna PKO BP to przede wszystkim niskie oprocentowanie, dodatkowa gotówka na dowolne wydatki oraz maksymalna kwota do 200 tys. złotych, której spłatę można rozłożyć nawet na 200 wygodnych rat.

Mini Ratka - pożyczka gotówkowa w PKO BP

Mini Ratka w PKO BP to pożyczka gotówkowa, która może być przeznaczona na dowolny cel wybrany przez klienta. Mini Ratka to również pożyczka dla osób, które posiadają pożyczki w kilku bankach i chciałyby płacić jedną, niższą ratę, ponieważ funkcjonuje także jako kredyt konsolidacyjny. Oprocentowanie oraz prowizja Mini Ratki ustalane są indywidualnie. Pożyczka gotówkowa Mini Ratka jest często objęta różnymi promocjami, dlatego korzystnie mogą na niej wyjść nie tylko dotychczasowi klienci Banku PKO BP.

W PKO BP weźmiesz najnowszą pożyczkę gotówkową na dowolny cel z ratą jak marzenie. Z tańszą pożyczką zyskujesz więcej! Pożycz pieniądze w PKO BP i zrealizuj marzenia.

Mini Ratka PKO BP - pożyczka gotówkowa na dowolny cel


Pożyczka gotówkowa Mini Ratka PKO BP

Oferta pożyczki gotówkowej na dowolny cel Mini Ratka w PKO Banku Polski została odświeżona. Przeszła totalną metamorfozę! Teraz można taniej, szybciej i więcej pożyczyć. Jeszce więcej korzyści dla posiadaczy kont i lokat w PKO BP. Na Mini Ratkę stać każdego. Ubezpieczenie pożyczki gotówkowej w PKO BP nie jest już obowiązkowe.

mini ratka

Jak wygląda nowa pożyczka gotówkowa w PKO BP?

Cokolwiek za Tobą chodzi, teraz możesz to mieć dzięki nowej pożyczce, Mini Ratka daje teraz nowe możliwości:

 • nawet do 200 000 zł na co tylko chcesz
 • atrakcyjne warunki konsolidacji zadłużenia — pożyczkę możesz przeznaczyć na spłatę innych kredytów i płacić jedną ratę
 • preferencje cenowe dla Klientów korzystających z innych produktów PKO Banku Polskiego
 • atrakcyjne niskie oprocentowanie w przypadku ustanowienia zabezpieczenia w postaci blokady środków zgromadzonych na lokatach banku
 • długi okres kredytowania, dzięki czemu raty mogą być niższe i lepiej dopasowane do Twoich potrzeb
 • elastyczna dopasowana do Twoich potrzeb forma wypłaty: na dowolny rachunek lub gotówka w kasie.

Mini Ratka — nowa pożyczka, to również minimum formalności. Teraz możesz otrzymać Mini Ratkę:

 • bez zabezpieczeń nawet do 30 000 zł
 • bez zgody współmałżonka do 15 000 zł
 • do 24 000 zł wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty
 • bez zaświadczenia o dochodach, jeżeli na Twój rachunek w PKO BP wpływa Twoje wynagrodzenie.

Jak otrzymać nową pożyczkę w PKO Banku Polskim?

To proste!

 • Złóż wniosek przez Internet.

Sprawdź jak szybko dostaniesz Mini Ratkę — pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Mini Ratka od 500 zł do 200 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku.

Pożyczka Mini Ratka w PKO BP - wystarczy wyciąg z konta


PKO Bank Polski Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt Hipoteczny

Własny Kąt Hipoteczny, to najpopularniejszy kredyt mieszkaniowy w Polsce ze względu na niską ratę i profesjonalne doradztwo. Kredyt mieszkaniowy w PKO BP to pewność istnienia, gwarancja jakości obsługi i bezpieczeństwo transakcji (zakup nieruchomości) na wysokim poziomie. Najcenniejszym z oferty PKO BP, jest kredyt mieszkaniowy w programie „Mieszkanie dla Młodych”.

kredyt hipoteczny

Kredyt mieszkaniowy PKO BP

 • niska marża
 • finansowanie do 80% wartości nieruchomości
 • okres kredytowania - do 35 lat
 • wakacje kredytowe raz w roku (możliwość zawieszenia spłaty jednej raty)
 • atrakcyjne, negocjowane indywidualne warunki cenowe.

Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny PKO Banku Polskiego Własny Kąt Hipoteczny dzięki silnej i stabilnej pozycji to jeden z najpopularniejszych kredytów mieszkaniowych w Polsce oraz najlepszy kredyt hipoteczny wybrany w plebiscycie organizowanym przez Bankier.pl. W czwartej edycji konkursu PKO Bank Polski zdobył największą liczbę pozytywnych opinii w kategorii najlepszy kredyt hipoteczny zajmując I miejsce. Internauci już po raz trzeci w historii plebiscytu docenili kredyt mieszkaniowy Własny Kąt Hipoteczny PKO Banku Polskiego.

Zalety kredytu mieszkaniowego Własny Kąt Hipoteczny

 • finansowanie nawet do 80% wartości nieruchomości oraz długi okres kredytowania – aż do 35 lat
 • szybka decyzja kredytowa
 • wakacje kredytowe raz w roku (możliwość zawieszenia spłaty jednej raty)
 • karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy
 • nawet 20% kwoty kredytu można przeznaczyć na dowolny cel, np. na spłatę zobowiązań finansowych takich jak karta kredytowa lub debet w koncie
 • indywidualne podejście do każdego Klienta
 • możliwość negocjowania indywidualnego oprocentowania w Oddziałach Banku PKO BP
 • minimum formalności – PKO BP nie wymaga dostarczenia odpisu z księgi wieczystej, jeżeli nieruchomość występuje w Centralnej Bazie Danych Ksiąg Wieczystych i transakcja nie dotyczy zakupu na rynku pierwotnym
 • możliwość skorzystania z ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy i hospitalizacji wraz z assistance medycznym oraz ubezpieczenia na życie oferowanych przez bank, a przygotowanych we współpracy z partnerami zewnętrznymi.

Przeznaczenie kredytu mieszkaniowego Własny Kąt Hipoteczny

 • budowa, dokończenie budowy, wykończenie i wyposażenie, remont, nadbudowa, rozbudowa: domu jednorodzinnego, mieszkania, garażu lub miejsca postojowego, a także budowa domu na działce rekreacyjnej
 • nabycie: domu jednorodzinnego, mieszkania, budynku lub pomieszczenia niemieszkalnego w celu przebudowy na mieszkalne, działki budowlanej, garażu lub miejsca postojowego
 • przebudowa pomieszczeń lub budynków niemieszkalnych na cele mieszkalne
 • nabycie spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego, prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej lub prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego w spółdzielni mieszkaniowej
 • zmianę lokatorskiego prawa na spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
 • zmianę lokatorskiego prawa lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu na prawo odrębnej własności
 • spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku
 • refinansowanie kosztów poniesionych na ww. cele
 • inne cele związane z zaspokojeniem własnych potrzeb mieszkaniowych.

Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt Hipoteczny w PKO BP to jedyny tak korzystny kredyt mieszkaniowy na rynku!

Kredyt mieszkaniowy Własny Kąt Hipoteczny

Kredyt hipoteczny w PKO Banku Polskim — atrakcyjne warunki cenowe, bezpieczeństwo, niskie raty miesięczne — to się liczy. Według 20 ekspertów hipotecznych kredyt mieszkaniowy PKO Banku Polskiego "Własny Kąt" hipoteczny (kredyt hipoteczny), rzeczywiście jest jednym z najlepszych i zarazem najczęściej wybieranych kredytów na zakup nieruchomości w Polsce.

Kredyt hipoteczny PKO BP to gwarancja otrzymania najlepszych warunków na finansowanie do 80% wartości nieruchomości, okres kredytowania do 35 lat oraz wakacje kredytowe — czyli możliwość wnioskowania o zawieszenie spłaty jednej raty kredytu hipotecznego w roku. Sprawdź podstawowe opłaty związane z obsługą Kredytu Własny Kąt hipoteczny oraz sprawdź, czy występują dodatkowe opłaty związane z obsługą Kredytu Własny Kąt hipoteczny.

Kredyt hipoteczny — ważna informacja! Standardowym zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na finansowanej lub innej nieruchomości oraz przelew wierzytelności pieniężnej z umowy ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych nieruchomości. Udzielenie kredytu mieszkaniowe przez PKO BP zabezpieczonego hipoteką, zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Kredyt mieszkaniowy PKO BP — najlepszy kredyt na zakup mieszkania. Sprawdź szczegóły, skorzystaj i kup nowe mieszkanie.