Bank Millennium - Kredyty - Pilna Pożyczka

Spis treści

Rewelacyjna pożyczka gotówkowa w Banku Millennium w nowej promocji „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki” oraz promocja pożyczki konsolidacyjnej "Zmień bank swojego kredytu na Bank Millennium" z ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka już trwa.

Bank Millennium oferuje atrakcyjne kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, konta osobiste, karty kredytowe, lokaty oraz znane z najniższej raty - pożyczki gotówkowe, które sprawiają, że życie jest przyjemniejsze. Pilna pożyczka gotówkowa to wyjątkowo proste zasady i szybka decyzja.

Pożyczka gotówkowa z Gwarancją Najniższego Oprocentowania

To najlepszy moment na pożyczkę gotówkową lub konsolidacyjną w Banku Millennium! Teraz wraz z gotówką otrzymasz wyjątkową Gwarancję Najniższego Oprocentowania! Bank Millennium oferuje pożyczkę z najniższym oprocentowaniem, jakie można znaleźć na rynku kredytów i pożyczek gotówkowych. Jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy Pożyczki znajdziesz tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, zwróci Ci różnicę już zapłaconych w banku odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki otrzymałeś w innym banku. Zasady promocji zawarte są w Regulaminie promocji.

pożyczka w Banku Millennium

Dzięki której oprocentowanie Twojej Pożyczki będzie najniższe jakie możesz otrzymać to:

 • Niska rata dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania
 • Decyzja kredytowa nawet w 15 minut, a wypłata środków pożyczki nastąpi w ciągu 2 dni
 • Zwrot różnicy i zmiana wysokości oprocentowania na takie samo, jeśli w ciągu 30 dni znajdziesz niższe oprocentowanie
 • Pożyczka od 1000 zł do 80 000 zł, a aktywni Klienci Banku mogą liczyć nawet na 150 000 zł
 • Proste wymagania dokumentowe
 • Jeszcze niższe oprocentowanie dla przelewających swoje wynagrodzenie lub dochód netto na konto w Banku Millennium

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę gotówkową w Banku Millennium?

 • wiek: 25-70 lat
 • wymagany min. dochód 1500 zł netto: umowa o pracę na czas nieokreślony
 • wymagany min. dochód 1000 zł netto: emerytura / renta, umowa o pracę na czas określony, kontrakt menedżerski, świadczenie przedemerytalne, umowa zlecenie, umowa o dzieło
 • wymagany dochód przy działalności gospodarczej 1500 zł netto (średniomiesięczny dochód z ostatnich 3 miesięcy), czas trwania działalności min. 12 miesięcy
 • wymagany czas trwania zatrudnienia dla poszczególnych form umowy: czas zatrudnienia u obecnego pracodawcy wynosi co najmniej 6 miesięcy; emerytura / świadczenie przedemerytalne / renta: bez ograniczeń.

Czego potrzebujesz, by wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium?

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium wybierz dokument zgodnie z Twoim źródłem dochodu: Umowa o pracę / Umowa zlecenie / Umowa o dzieło i dołącz jeden z dokumentów: wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, PIT za ostatni rok lub zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium, dołącz jeden z dokumentów:

 • roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego / ZUS / KRUS
 • książka przychodów i rozchodów

Jesteś emerytem? Chcesz wziąć pożyczkę gotówkową w Banku Millennium? Dołącz jeden z dokumentów: wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc, ostatni odcinek emerytury, ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury, decyzja o przyznaniu emerytury.

Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium to niska rata

Oferta specjalna pożyczki w Banku Millennium! Pożyczasz 5000 zł, 10 000 zł, 15 000 zł lub 20 000 zł i płacisz zawsze tylko 100 zł za każde pożyczone 5000 zł. Pożyczka gotówkowa w Banku Millennium za jedyne 100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki gotówkowej i ani 1 grosza więcej. Promocja "100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki" dotyczy Klientów, którzy wezmą pożyczkę gotówkową na kwotę 5000 zł, 10000 zł, 15000 zł lub 20000 zł na okres do 60 miesięcy. W takiej sytuacji ich rata wyniesie odpowiednio 100, 200, 300 lub 400 zł, a oprocentowanie nominalne 7,42%. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego - wniosek pożyczka gotówkowa Bank Millennium. Promocja pożyczki gotówkowej 100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki trwa do odwołania przez Bank Millennium.

Promocja "Przenieś swoją pożyczkę do Banku Millennium" z ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka dotyczy pożyczek konsolidacyjnych, tj. pożyczek, w których część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na spłatę produktów kredytowych (kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz w limitach w koncie) spoza Banku.

Pożyczka gotówkowa, która zbliża Cię do celu. Promocja "100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki II edycja”. Zrób pierwszy krok w kierunku realizacji swoich marzeń z pożyczką gotówkową Banku Millennium w wyjątkowej promocji.

Wybierz kwotę:

 1. Pożyczka gotówkowa 5 000 zł z ratą 100 zł,
 2. Pożyczka gotówkowa 10 000 zł z ratą 200 zł,
 3. Pożyczka gotówkowa 15 000 zł z ratą 300 zł,
 4. Pożyczka gotówkowa 20 000 zł z ratą 400 zł

Zazwyczaj, pracownik Banku Millennium podejmuje 3 próby kontaktu telefonicznego z Klientem, który wypełnił formularz "złóż wniosek". Niedostępny, zajęty, nie odbiera telefonu - wniosek zostaje odrzucony. Zachęcamy do wypełnienia wniosku, a później do odebrania telefonu w celu poznania szczegółów atrakcyjnej oferty.

Tańsza pożyczka gotówkowa w Banku Millennium dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania. Możesz pożyczyć od 1000 zł nawet do 150 000 zł.