Bank BPH SA - Kredyty Gotówkowe - Konsolidacyjne

Spis treści

Nikt nie zna Twojego budżetu lepiej od Ciebie. Dlatego Bank BPH stworzył kredyt gotówkowy na dowolny cel, o którego parametrach decydujesz Ty. Bo dobry kredyt gotówkowy to taki, który bierze pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i dostosowuje się do Twoich możliwości. Potrzebujesz czegoś "na już"? Sięgnij po kredyt gotówkowy Banku BPH i zrealizuj swoje potrzeby i marzenia teraz. Nie odkładaj ich na później.

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym.

Kredyt gotówkowy na wymarzony cel - Bank BPH

bph

Bogata oferta Banku BPH zawiera m.in.: kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne oraz kredyty dla firm, konta osobiste i firmowe, rachunki oszczędnościowe i depozytowe, karty kredytowe, usługi maklerskie i produkty skarbowe oraz zarządzanie aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI. Klienci mogą korzystać z sieci ponad 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej. Filozofia Banku BPH opiera się na myśleniu o Klientach Banku oraz jego Partnerach w kontekście bliskiej relacji, opartej na dialogu i wzajemnym zrozumieniu. Uważnie słuchają Klientów, ponieważ widzą w nich cennych Doradców.

Bank BPH jest:

 • Bankiem pierwszego wyboru dla wszystkich grup Klientów BPH
 • Aktywną i innowacyjną instytucją w zakresie operacji skarbowych, a także działalności maklerskiej i zarządzania aktywami
 • Bankiem z nowoczesnym i efektywnym zapleczem, siecią dystrybucji oraz sprawnym systemem zarządzania procesami i ryzykiem finansowym

Jednym z bardziej znanych produktów Banku BPH jest kredyt gotówkowy

Bank BPH w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz kredytów, które zostały docenione przez liczne grono klientów. Z całą odpowiedzialnością, polecamy: kredyt gotówkowy, kredyt dla firm, kredyt refinansowy oraz kredyt konsolidacyjny, którym można spłacić zobowiązania takie jak: debet w rachunku osobistym, zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczkę gotówkową, kredyt samochodowy, kredyt konsumpcyjny i kredyt mieszkaniowy.

Kredyt gotówkowy z szybką wstępną decyzją kredytową

 • Od 1000 do 200 000 zł na dowolny cel
 • Wniosek bez wychodzenia z domu
 • Wstępna decyzja online
 • Kredyt gotówkowy dla nowych Klientów z niższym oprocentowaniem

Dlaczego warto wybrać kredyt gotówkowy Banku BPH?

W Banku BPH wszystko zależy od Ciebie, bo w kredycie gotówkowym Banku BPH proponujesz dzień spłaty i wysokość raty. Jeśli będziesz miał wątpliwości, Doradca chętnie udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże w podjęciu decyzji.

Szybkie przypomnienie korzyści, które daje kredyt gotówkowy BPH

 1. Elastyczna spłata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości - od 6 do 120 miesięcy
 2. Czas do namysłu - aż 21 dni na odstąpienie od umowy, bez ponoszenia kosztów
 3. Jasno i bez "kruczków" - prócz umowy, najważniejsze informacje o kredycie na jednej stronie
 4. Spokój i bezpieczeństwo - możesz ubezpieczyć się od zdarzeń, które w przyszłości mogą uniemożliwić Ci spłatę kredytu, np. od utraty pracy

Kredyt gotówkowy Banku BPH to nie tylko indywidualne podejście do Klienta, ale także wiele innych korzyści.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w BPH?

Wystarczą tylko 3 kroki, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Banku BPH

 • Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy:
 • Pracownik Banku BPH skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a po podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej ustali miejsce oraz czas dostarczenia dokumentacji kredytowej.
 • Po dostarczeniu przesyłki przez kuriera, (który sprawdzi Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego) wypełnij, podpisz i odeślij dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami, określonymi w Liście Przewodnim.
 • W ciągu 48 godzin od wpłynięcia do Banku kompletnej dokumentacji, po ich pozytywnej weryfikacji, pieniądze zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy.

Limit debetowy dla firm Banku BPH SA w koncie firmowym

Limit debetowy dla firm Banku BPH przyznawany jest do rachunku bieżącego na okres 12 miesięcy. Obsługa nie wymaga składania dyspozycji spłaty: każda wypłata zwiększa, a wpłata zmniejsza zadłużenie. Podmiot (mikro- i małe firmy), który wnioskuje o kredyt powinien prowadzić działalność minimum rok, nie powinien posiadać niezapłaconych zobowiązań (ZUS, US, itd.) oraz nie powinien figurować jako nierzetelny kredytobiorca (BIK i inne bazy) oraz powinien posiadać zdolność kredytową i przejść pozytywnie scoring Banku. Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania złóż wniosek kredytowy o konto firmowe Biznes Symetria Direct - 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy do ZUS i US, 0,4 zł za internetowy przelew krajowy w złotych.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel w Banku BPH

Kredyt gotówkowy w Banku BPH to prosta odpowiedź na Twoją potrzebę pozyskania dodatkowych środków - od 1000 do nawet 200 000 zł. Wybierając kredyt gotówkowy na dowolny cel Banku BPH z okresem spłaty od 6 do 120 miesięcy, otrzymujesz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu aż 21 dni, bez ponoszenia kosztów. Bank BPH, wstępną decyzję kredytową wydaje już podczas pierwszej rozmowy.


Kredyt Konsolidacyjny w Banku BPH

W ramach kredytów hipotecznych Bank BPH, proponuje nisko oprocentowany kredyt konsolidacyjny na spłatę innych zobowiązań finansowych. Jeżeli korzystasz z kilku kredytów czy pożyczek i co miesiąc musisz pamiętać o płaceniu wielu różnych rat, przenieś je wszystkie do Banku BPH, w którym otrzymasz najlepsze warunki spłaty. Twoja rata może być niższa.

Przenosić można różne kredyty łącznie do kwoty 200 000 zł:

 • Pożyczki gotówkowe
 • Kredyty ratalne
 • Kredyt samochodowy
 • Kredyt gotówkowy
 • Kredyt mieszkaniowy
 • Debet w rachunku osobistym
 • Zadłużenie na karcie kredytowej

Spłatę kredyty konsolidacyjnego można rozłożyć nawet na 10 lat aby dopasować ratę do swoich możliwości. Przy okazji konsolidacji, można uzyskać dodatkowe środki na sfinansowanie wszelkich potrzeb mieszkaniowych lub inny, dowolny cel.

Kredyt konsolidacyjny to możliwość dużych oszczędności, a przy tym wygoda:

 • Oszczędności - dzięki długoterminowemu, korzystnie oprocentowanemu kredytowi konsolidacyjnemu możesz płacić jedną, niższą miesięczną ratę.
 • Wygoda - nie musisz pamiętać o spłacaniu kilku zobowiązań w różnych terminach na różne rachunki bankowe. Spłacasz tylko jeden kredyt.
 • Dodatkowe środki - możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.

Kredyt konsolidacyjny w Banku BPH to jedna niższa rata

Skorzystaj, złóż bezpłatny wniosek o kredyt konsolidacyjny z atrakcyjnym oprocentowaniem i wymiksuj się z wielu kredytów. Sprawdź kredyt konsolidacyjny Banku BPH.


Hipoteczny kredyt konsolidacyjny

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny to najlepsze możliwe rozwiązanie, gdy nasze finanse osobiste są zbyt mocno obciążone z powodu spłaty kilku kredytów. Dotychczasowe kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, samochodowe i zadłużenie na karcie kredytowej można zamienić na jeden kredyt. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu Banku BPH, kilka spłacanych zobowiązań z kilku różnych instytucji finansowych, można połączyć w jedno. Ułatwi to spłatę rat oraz sprawi, że zamiast kilku rat będzie tylko jedna i w dodatku niższa. Zapanowanie nad spłatą rat w wyznaczonym terminie, staje się znacznie wygodniejsze.

W poszukiwaniu najlepszego kredyty konsolidacyjnego warto skorzystać z pomocy doradcy klienta w Banku BPH, ponieważ oni są w stanie doradzić każdemu, dobrać i dopasować najlepsze w jego przypadku rozwiązanie. Przenieś swoje kredyty do Banku BPH. Doradca połączy je w jeden nowy kredyt z niskim oprocentowaniem.

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny Bank BPH