Bank BPH SA - Kredyty Gotówkowe - Konsolidacyjne

Spis treści

Nikt nie zna Twojego budżetu lepiej od Ciebie. Dlatego Bank BPH stworzył kredyt gotówkowy na dowolny cel, o którego parametrach decydujesz Ty. Bo dobry kredyt gotówkowy to taki, który bierze pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i dostosowuje się do Twoich możliwości. Potrzebujesz czegoś "na już"? Sięgnij po kredyt gotówkowy Banku BPH i zrealizuj swoje potrzeby i marzenia teraz. Nie odkładaj ich na później.

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym.

Kredyt gotówkowy na wymarzony cel - Bank BPH

bph

Bogata oferta Banku BPH zawiera m.in.: kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne oraz kredyty dla firm, konta osobiste i firmowe, rachunki oszczędnościowe i depozytowe, karty kredytowe, usługi maklerskie i produkty skarbowe oraz zarządzanie aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI. Klienci mogą korzystać z sieci ponad 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej. Filozofia Banku BPH opiera się na myśleniu o Klientach Banku oraz jego Partnerach w kontekście bliskiej relacji, opartej na dialogu i wzajemnym zrozumieniu. Uważnie słuchają Klientów, ponieważ widzą w nich cennych Doradców.

Bank BPH jest:

 • Bankiem pierwszego wyboru dla wszystkich grup Klientów BPH
 • Aktywną i innowacyjną instytucją w zakresie operacji skarbowych, a także działalności maklerskiej i zarządzania aktywami
 • Bankiem z nowoczesnym i efektywnym zapleczem, siecią dystrybucji oraz sprawnym systemem zarządzania procesami i ryzykiem finansowym

Jednym z bardziej znanych produktów Banku BPH jest kredyt gotówkowy.

Bank BPH w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz kredytów, które zostały docenione przez liczne grono klientów. Z całą odpowiedzialnością, polecamy: kredyt gotówkowy, kredyt dla firm, kredyt refinansowy oraz kredyt konsolidacyjny, którym można spłacić zobowiązania takie jak: debet w rachunku osobistym, zadłużenie na karcie kredytowej, pożyczkę gotówkową, kredyt samochodowy, kredyt konsumpcyjny i kredyt mieszkaniowy.

Kredyt gotówkowy z szybką wstępną decyzją kredytową

 • Od 1000 do 200 000 zł na dowolny cel
 • Wniosek bez wychodzenia z domu
 • Wstępna decyzja online
 • Kredyt gotówkowy dla nowych Klientów z niższym oprocentowaniem

Dlaczego warto wybrać kredyt gotówkowy Banku BPH?

W Banku BPH wszystko zależy od Ciebie, bo w kredycie gotówkowym Banku BPH proponujesz dzień spłaty i wysokość raty. Jeśli będziesz miał wątpliwości, Doradca chętnie udzieli Ci wszelkich informacji i pomoże w podjęciu decyzji.

Szybkie przypomnienie korzyści, które daje kredyt gotówkowy BPH

 1. Elastyczna spłata dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości - od 6 do 120 miesięcy
 2. Czas do namysłu - aż 21 dni na odstąpienie od umowy, bez ponoszenia kosztów
 3. Jasno i bez "kruczków" - prócz umowy, najważniejsze informacje o kredycie na jednej stronie
 4. Spokój i bezpieczeństwo - możesz ubezpieczyć się od zdarzeń, które w przyszłości mogą uniemożliwić Ci spłatę kredytu, np. od utraty pracy

Kredyt gotówkowy Banku BPH to nie tylko indywidualne podejście do Klienta, ale także wiele innych korzyści.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w BPH?

Wystarczą tylko 3 kroki, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Banku BPH.

 • Wypełnij i wyślij formularz kontaktowy:
 • Pracownik Banku BPH skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a po podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej ustali miejsce oraz czas dostarczenia dokumentacji kredytowej.
 • Po dostarczeniu przesyłki przez kuriera, (który sprawdzi Twoją tożsamość na podstawie dowodu osobistego) wypełnij, podpisz i odeślij dokumenty wraz z wymaganymi załącznikami, określonymi w Liście Przewodnim.
 • W ciągu 48 godzin od wpłynięcia do Banku kompletnej dokumentacji, po ich pozytywnej weryfikacji, pieniądze zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy.

Limit debetowy dla firm Banku BPH SA w koncie firmowym

Limit debetowy dla firm Banku BPH przyznawany jest do rachunku bieżącego na okres 12 miesięcy. Obsługa nie wymaga składania dyspozycji spłaty: każda wypłata zwiększa, a wpłata zmniejsza zadłużenie. Podmiot (mikro- i małe firmy), który wnioskuje o kredyt powinien prowadzić działalność minimum rok, nie powinien posiadać niezapłaconych zobowiązań (ZUS, US, itd.) oraz nie powinien figurować jako nierzetelny kredytobiorca (BIK i inne bazy) oraz powinien posiadać zdolność kredytową i przejść pozytywnie scoring Banku. Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania złóż wniosek kredytowy o konto firmowe Biznes Symetria Direct - 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za przelewy do ZUS i US, 0,4 zł za internetowy przelew krajowy w złotych.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel w Banku BPH

Kredyt gotówkowy w Banku BPH to prosta odpowiedź na Twoją potrzebę pozyskania dodatkowych środków - od 1000 do nawet 200 000 zł. Wybierając kredyt gotówkowy na dowolny cel Banku BPH z okresem spłaty od 6 do 120 miesięcy, otrzymujesz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu aż 21 dni, bez ponoszenia kosztów. Bank BPH, wstępną decyzję kredytową wydaje już podczas pierwszej rozmowy.