Alior Bank kredyt gotówkowy online

Spis treści

Alior Bank rozpoczął działalność na rynku finansowym pod koniec 2008 roku. To ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Z usług Alior Banku korzystają najczęściej klienci, którzy potrzebują rzetelnej obsługi na najwyższym poziomie, sprawdzonych i godnych zaufania produktów finansowych, które zapewnią spokój i poczucie bezpieczeństwa oraz potrzebują indywidualnego i profesjonalnego doradztwa inwestycyjnego.

Pożyczka dwuosobowa, pierwsza pożyczka na 10 000 zł i na 5% z gwarancją stałego oprocentowania, pożyczka Internetowa do 200 000 zł, pożyczka gotówkowa na samochód 5% dla każdego klienta, kredy gotówkowy i konsolidacyjny, kredyt hipoteczny, kredyt dla firm z obniżoną prowizją, karta kredytowa, limit odnawialny w rachunku to najlepsze produkty w ofercie w Alior Banku.

Alior Bank, dwukrotnie został nagrodzony przez Newsweeka w rankingu „Przyjazny Bank” jako „Najlepszy bank detaliczny”, „Najlepszy bank dla seniora”, a także „Najlepszy bank dla klientów niepełnosprawnych”. W kategorii „Najlepszy bank internetowy” Alior Bank również zajął wysokie – trzecie miejsce w 2010 roku. Miesięcznik „Forbes” docenił Alior Bank i przyznał drugie miejsce w rankingu „Najlepszy bank dla firm”.

Jednym z czołowych produktów Alior Banku, jest – pożyczka gotówkowa.

Gwarancja najniższej raty jest gwarancją najlepszego wyboru. Takie warunki daje Ci tylko Alior Bank! Nie musisz już zastanawiać się, która oferta jest najlepsza. Alior Bank gwarantuje, że rata pożyczki będzie niższa od oferowanej przez inny bank. Umożliwia wzięci pożyczki online do 200 000 zł.

Pożyczka z gwarancją najniższej raty zapewnia dodatkowe korzyści:

 • Prowizja 0%.
 • Środki zostaną wypłacone nawet w 1 dzień.
 • Pożyczkę do 200 tys. zł otrzymasz bez poręczycieli i zabezpieczeń.
 • W razie potrzeby spłatę rat bezpłatnie zawiesisz nawet na 3 miesiące.

Istotne wzbogacenie oferty, umożliwia także skorzystać z konsolidacji i zamienić wszystkie płatności za kredyty i karty kredytowe w jedną niską ratę, bez zbędnych formalności.

Masz pewność najlepszego wyboru! Gwarancja najniższej raty!

Jeśli przed lub nawet w 2 tygodnie po skorzystaniu z oferty, inny bank zaoferuje Ci mniejszą ratę, Alior Bank zapewnia, że przebije jego ofertę i zapewni Ci jeszcze korzystniejsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie pożyczki.

Pożyczka na dowód Alior Banku – nowa oferta

Pożyczka na klik. Wygodna pożyczka gotówkowa o 5 tys. zł bez zaświadczeń. Klikasz i masz. Główną zaletą pożyczki jest możliwość jej uzyskania bez zaświadczeń o dochodach, także dla osób, które nie są klientami Alior Banku – wystarczy dowód osobisty i Twoje oświadczenie o dochodach. Dla kwoty pożyczki do 5 tys. zł oprocentowanie zmienne wynosi w tej chwili jedynie 7,19%, a prowizja 0%. Okres kredytowania: od 3 miesięcy do 10 lat. Wyklikaj pożyczkę gotówkową online!

Pożyczka dwuosobowa Alior Bank

Weźcie pożyczkę we dwójkę, a niezależnie od kwoty oprocentowanie będzie niższe aż o połowę. Nie musicie być małżeństwem ani krewnymi. W Alior Banku każdy duet zyskuje!

Główne zalety pożyczki to:

 • oprocentowanie niższe o 50% w stosunku do standardowego,
 • wysoka maksymalna kwota pożyczki – do 200 000 zł,
 • okres kredytowania – do 120 miesięcy,
 • możliwość zamiany kilku drogich kredytów na jeden tani!

Pożyczka z gwarancją

Pożyczka z gwarancją – taka magia tylko w Alior Banku. Odważ się marzyć i spełniać marzenia... Marzenia są po to, by je spełniać. Spraw, że staną się rzeczywistością do Ciebie, Twoich bliskich i rodziny. Tylko 9 zł – średni miesięczny koszt pożyczki w całym okresie kredytowania za każdy pożyczony 1000 zł. Jeśli weźmiesz pożyczkę na 2000 zł, to 18 zł. Pożyczkę możesz wziąć online – prosto z domowej kanapy.

Pożyczka gotówkowa z najniższą ratą. Szybka wypłata!

Nowość – Pożyczka Internetowa do 200 000 zł Alior Banku. Pożyczka internetowa z oprocentowaniem zmiennym 7,19%, to specjalna oferta dla osób, które lubią załatwiać sprawy zdalnie. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 200 tys. zł, a wypłata środków następuje nawet w jeden dzień. Okres kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat. Sprawdź naszą najbardziej aktualną listę najlepszych ofert Alior Banku.

Oferta na kredyt gotówkowy online Alior Bank, internetowy kredyt konsolidacyjny, rachunek firmowy, konto osobiste oraz kredyt dla firm do 1 mln zł dla mikrofirm, do 3 mln zł dla małych firm: decyzja kredytowa online w 20 minut, wymagany PIT za minimum 10 miesięcy działalności. Szybki kredyt dla firm Alior Bank bez prowizji przygotowawczej.

Alior Bank. Kredyt bez wychodzenia z domu – czy jest to możliwe?

W Alior Banku kredyt bez wychodzenia z domu jest możliwy dla większości osób. Wystarczy kilka kliknięć i można wszystkie formalności dopełnić przez Internet. Oczywiście wiele zależy od indywidualnej sytuacji. Jednak w obecnych czasach dużą dogodnością jest możliwość realizacji wielu transakcji online, co spowodowało, że również kredyt można uzyskać w ten sposób. Nie jest to skomplikowany proces. Warto jednak przy zawieraniu umowy zachować czujność i uważnie się z nią zapoznać.

W jaki sposób wziąć kredyt bez wychodzenia z domu w Alior Banku?

Kredyt bez wychodzenia z domu można wziąć przez internet w Alior Banku, który posiada w ofercie pożyczki online do 200 000 zł. Może być to Alior Bank lub inna instytucja finansowa zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych online. Warto jednak wiedzieć, że zaciągając kredyt online od Alior Banku, krócej się czeka się na decyzję, niż w przypadku innego banku udzielającego pożyczki online.

Kredyt w Alior Banku przez Internet – czy jest możliwy?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, kredyt przez Internet do 200 000 zł jest możliwy w Alior Banku. Jednak trzeba liczyć się z oczekiwaniem na decyzję. Może ona trwać kilka minut, ale czasem też zajmuje kilka godzin. Przede wszystkim na ten fakt ma wpływ osobista sytuacja i zdolność kredytowa klienta, który wnioskuje o kredyt Alior Banku.

W przypadku kwoty pożyczki online do 20 000 zł decyzja może być szybka. Natomiast większe kwoty, przekraczające 50 000 zł mogą wymagać dodatkowych zaświadczeń lub formalności. Warto wspomnieć także o kredycie hipotecznym Alior Banku, w przypadku którego na decyzję czeka się co najmniej trzy tygodnie.

Wiele również zależy od tego, jakie konkretne wymagania ma poszczególny bank. W Alior Banku szybciej można otrzymać pożyczkę gotówkową, natomiast w innych bankach procedura przebiega nieco dłużej.

Gdzie najlepiej wziąć niewielki kredyt online?

Kredyt online opiewający na niewielką kwotę, czyli na kilka tysięcy najlepiej wziąć w Alior Banku. Można wcześniej sprawdzić ofertę pożyczki przez Internet oraz pożyczki gotówkowej oferowaną przez Alior Bank i porównać poszczególne parametry. Taki sposób umożliwia wybranie najkorzystniejszej oferty spośród dostępnych.

W przypadku jasnej i przejrzystej historii kredytowej nie powinno być problemów, aby zaciągnąć kredyt online od Alior Banku. Natomiast w przypadku kiepskiej historii lub słabej zdolności jest już większy problem, natomiast nie jest to niemożliwe.

Szybki kredyt online bez zaświadczeń – dostępny dla każdego

W przypadku, kiedy Alior Bank odmawia udzielenia pożyczki, można skorzystać z serwisów, które mają w ofercie kredyty online bez zaświadczeń. To także dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują natychmiastowej gotówki, bo akurat zaszła konieczność wydania pewnej sumy na jakiś cel.

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń to nie tylko chwilówki, ale także pożyczki online na raty. Cieszą się dużą popularnością i skorzystać z nich mogą prawie wszyscy. W przypadku chwilówek nie ocenia się zbyt dokładnie zdolności kredytowej, a także nie wymaga zaświadczeń. Zatem jest to wygodna opcja i szybka. Na konto możliwe jest wpłynięcie określonej kwoty tego samego dnia, nawet po kilku minutach od złożenia wniosku. Przy czym trzeba pamiętać, że suma, na jaką można zaciągnąć zobowiązanie to jedynie kilka tysięcy.

Kredyt bez wychodzenia z domu jest możliwy w dzisiejszych czasach i warto skorzystać z takiej oferty w Alior Banku. Jest to przede wszystkim komfortowe i wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba wybierać się do placówki Alior Banku.

Można spokojnie wypełnić wniosek o pożyczkę przez Internet Alior Banku i załatwić wszystkie formalności w domu, co pozwala też na dokładniejsze zapoznanie się z umową czy wcześniejsze wyszukanie korzystnej dla siebie oferty kredytu w promocji w Alior Banku. Natomiast w przypadku nagłej potrzeby, możliwość zaciągnięcia pożyczki online od Alior Banku za pośrednictwem naszej strony internetowej istnieje nawet w weekend, co jest sporym ułatwieniem. Warto jednak przed zaciągnięciem kredytu zapoznać się z warunkami umowy i dokonać wyboru w sposób rozważny, tak żeby w przyszłości nie wystąpiły problemy związane z jego spłatą.

Kredyt ratalny Alior Bank – czym jest i kiedy warto z niego skorzystać?

Kredyt ratalny Alior Banku to wciąż jeden z najpopularniejszych produktów finansowych wybieranych przez konsumentów. Jego niesłabnąca popularność wynika z możliwości zaspokojenia ponadprogramowych potrzeb klientów bez jednoczesnego drastycznego obciążania budżetu domowego.

Zakup ratalny sprzętu RTV czy innych produktów trwałego użytku jest dobrym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Stosunkowo prosta procedura wnioskowania o kredyt od Alior Banku i niewielka ilość wymagań sprawiają, że po kredyt ratalny przez Internet sięga wiele osób, które chcą między innymi poprawić standard swojego życia. Kiedy warto skorzystać z tego typu finansowania i jak to zrobić?

Kredyt ratalny Alior Bank – co to takiego?

Kredyt ratalny jest rodzajem konsumenckiego kredytu celowego. Udzielają go zarówno banki, jak i firmy pożyczkowe. Jest on udzielany z przeznaczeniem na sfinansowanie konkretnego zakupu. Najczęstszą praktyką jest możliwość jego zaciągnięcia w punkcie sprzedaży, czyli np. w sklepie ze sprzętem AGD i RTV. Sklepy takie podejmując współpracę z bankiem, mogą szybko i sprawnie przeprowadzić procedurę kredytowania. Najczęściej wystarczy dowód.

W przypadku zakupów na wysoką kwotę konieczne będzie przedstawienie również zaświadczenia o dochodach. W taki sposób można sfinansować zakup między innymi sprzętu elektronicznego (laptop, telewizor), wyposażenia kuchni (lodówka, piekarnik), mebli, a nawet samochodu. W tym ostatnim przypadku jest to jednak bardzo rzadka praktyka, gdyż zdecydowanie bardziej opłacalną dla klienta opcją jest kredyt samochodowy w Alior Banku lub kredyt gotówkowy, dzięki któremu można kupić dowolne auto.

Kredyt gotówkowy Alior Banku jest rozwiązaniem idealnym przede wszystkim dla osób, które nie chcą odkładać zakupu do momentu oszczędzenia odpowiedniej sumy pieniędzy pozwalającej na zakup, a także dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na wyłożenie całej sumy na raz, a potrzebują danego sprzętu na już (np. w przypadku zepsucia się pralki).

Mechanizm działania kredytu ratalnego

Zaciągnięcie zobowiązania w formie kredytu ratalnego jest bardzo proste i nie wymaga od nas nawet wizyty w banku, który pożycza nam pieniądze na zakup wybranych rzeczy. W pierwszej kolejności podejmujemy decyzję co do sprzętu, który ma zostać objęty ratami. W punkcie sprzedaży otrzymujemy ofertę kredytu i wybieramy najkorzystniejszą naszym zdaniem ofertę. W zależności od naszych możliwości finansowych i budżetu przeznaczonego na comiesięczną spłatę wybieramy wysokość raty i okres kredytowania.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o pożyczkę gotówkową do Alior Banku, który pożyczy nam pieniądze na sfinansowanie zakupu. We wniosku umieszczamy swoje dane łącznie z informacją o wysokości zarobków i miejscu zatrudnienia.

Konieczne może okazać się dostarczenie zaświadczenia o dochodach oraz oświadczenie o przeciętnych miesięcznych wydatkach, jakie ponosimy w związku z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Jeżeli decyzja Alior Banku po przeanalizowaniu wniosku i naszej sytuacji finansowej jest pozytywna, możemy podpisać niezbędne dokumenty i cieszyć się zakupem. Wraz z podpisaniem dokumentów o kredytowanie zobowiązujemy się do regularnych spłat zgodnie z harmonogramem ustalonym w umowie.

Czy da się zaciągnąć kredyt ratalny przez Internet w Alior Banku?

Obecnie, aby zaciągnąć kredyt ratalny, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Kiedyś zakup ratalny wiązał się z koniecznością wizyty w sklepie stacjonarnym. W tej chwili mamy możliwość zakupu na raty w sklepie internetowym. Wraz z udostępnieniem tej opcji klientom zmniejszyła się też ilość formalności związanych z zaciągnięciem zobowiązania. Jest to zdecydowanie ukłon w stronę wygody klienta.

Wniosek o kredyt ratalny online w Alior Banku (pożyczka internetowa) możemy złożyć w prosty sposób przez Internet. Decydując się na tę opcję, musimy wypełnić wniosek z wszystkimi wymaganymi przez daną instytucję informacjami i czekać na informację zwrotną od banku bądź instytucji pożyczkowej. Weryfikacja zdolności kredytowej klienta trwa zazwyczaj od kilku godzin do jednej doby. Wtedy to otrzymujemy decyzję o przyznaniu bądź odmowie przyznania finansowania.

Na co można przeznaczyć kredyt ratalny?

Dzięki kredytowi ratalnemu możemy sfinansować zakup rzeczy i sprzętów, na które nie byłoby nas stać, wykładając jednorazowo całą kwotę. Dzięki temu możemy bez nadmiernego nadwyrężania domowego budżetu nabyć produkty takie jak:

 • sprzęty kuchenne i pozostałe AGD np. lodówka, robot wielofunkcyjny, pralka, suszarka czy piekarnik;
 • sprzęt elektroniczny i RTV np. smartfon, sprzęt grający, komputer, konsola, czy telewizor;
 • droga biżuteria np. pierścionek zaręczynowy;
 • meble.

Dzięki możliwości rozłożenia zakupu na korzystne dla klienta raty, sprzęty z wyższej półki lub niespodziewane zakupy związane np. z awarią dotychczas użytkowanego sprzętu, są dostępne dla szerokiego grona klientów. Zakupy takie możemy poczynić jednak tylko w sklepach, które współpracują z instytucjami finansowymi mającymi w ofercie kredyt ratalny lub pożyczkę ratalną. Co ważne, kredyt ratalny Alior Banku jest przyznawany tylko i wyłącznie na konkretny cel.

Kredyt online Alior Bank – dla kogo?

Z kredytu gotówkowego przez Internet od Alior Banku może skorzystać niemal każdy, kto osiąga stałe dochody. Co ważne nie zawsze musi to być dochód osiągany z tytułu umowy o pracę. Instytucje finansowe, w tym również Alior Bank honorują także inne źródła dochodów jak np. umowa zlecenie, renta czy własna działalność gospodarcza. To otwiera drogę do finansowania dla wielu osób, które normalnie nie mogłyby sobie pozwolić na dany zakup.

Najważniejsza dla Alior Banku jest dobra historia kredytowa i odpowiednia zdolność kredytowa. Banki w celu weryfikacji potencjalnych klientów korzystają z baz dłużników w tym między innymi z bazy danych Biura Informacji Kredytowej. Jest to konieczny krok, który ma na celu upewnienie się, że kredytobiorca jest rzetelny i jednocześnie będzie w stanie spłacić zobowiązanie.

Problemy z zaciągnięciem takiego zobowiązania będą miały osoby, które są zadłużone. W przypadku Alior Banku w zasadzie przekreśla to możliwość uzyskania finansowania. Osoby takie mogą jednak starać się o pożyczkę ratalną lub chwilówkę bez weryfikacji baz dłużników w instytucjach pozabankowych. Również tutaj nie ma jednak gwarancji, że pożyczka zostanie nam udzielona.

Kredyt gotówkowy Alior Bank a weryfikacja klienta

Wszyscy klienci, którzy chcą skorzystać z zakupu na raty, są weryfikowani pod kątem rzetelności i zdolności kredytowej. Banki, zgodnie z zaleceniem Komisji Nadzoru Finansowego są zobowiązane do przeprowadzenia szczegółowej weryfikacji kredytobiorców. Biorąc pod uwagę tę rekomendację, nie ma w zasadzie możliwości, by Alior Bank udzielił kredytowania osobom zadłużonym lub bez odpowiedniej zdolności kredytowe.

Instytucje finansowe, również spoza sfery bankowej korzystają przede wszystkim z BIK-u (Biura Informacji Kredytowej) oraz innych baz dłużników. Co więcej, klient, który chce zaciągnąć zobowiązanie, musi udokumentować osiągane dochody. Może to nastąpić na podstawie oświadczenia kredytobiorcy i częściej na podstawie zaświadczenia wystawianego przez pracodawcę lub organ wypłacający świadczenie.

W przypadku zakupów dokonywanych za znaczne kwoty Alior Bank może żądać od klienta również wyciągów z konta, dzięki którym zweryfikuje regularność otrzymywanych wpłat i średnie miesięczne wydatki, które obniżają zdolność kredytową. To pozwala oszacować, czy kredytobiorca będzie w stanie terminowo spłacać zobowiązanie wynikające z zaciągnięcia kredytu.

W przypadku niektórych firm pożyczkowych klienci mogą liczyć na finansowanie również wówczas, gdy są zadłużeni. Zobowiązania takie są jednak zazwyczaj obwarowane dodatkowymi wymaganiami.

Źródła dochodu akceptowane przez kredytodawcę

Jak już wcześniej wspomniano umowa o pracę i dochody osiągane z jej tytułu nie są jedynym źródłem dochodów akceptowanym przez instytucje finansowe w tym przez banki przy udzielaniu kredytu ratalnego.

Rodzaje honorowanych źródeł dochodów są ustalane przez daną instytucję indywidualnie i mogą obejmować między innymi dochody z pracy na umowę zlecenie czy o dzieło, a także świadczenia w postaci rent i emerytur. Katalog ten jest jednak znacznie szerszy, a na finansowanie mogą liczyć również klienci utrzymujący się ze stypendiów czy osiągający dochody z własnej działalności gospodarczej. Co więcej, niektóre banki dopuszczają również dochód z najmu prywatnego.

Podsumowując, do akceptowalnych źródeł dochodów, które pozwalają ubiegać się o kredyt ratalny, są:

 • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę;
 • wynagrodzenie osiągane na podstawie umów cywilnoprawnych, czyli umowy zlecenie i o dzieło;
 • świadczenia w postaci emerytur i rent;
 • stypendia;
 • dochody osiągane w związku z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej;
 • dochody osiągane w związku z najmem nieruchomości – chodzi tu o najem prywatny.

Dzięki szerokiemu spektrum akceptowanych źródeł dochodu, z kredytu gotówkowego Alior Banku może skorzystać szerokie grono potencjalnych klientów.

Dokumenty niezbędne do zaciągnięcia kredytu online w Alior Banku

W trakcie procesu ubiegania się o kredyt gotówkowy online instytucja go udzielająca (w tym przypadku Alior Bank) będzie potrzebowała kilku podstawowych dokumentów. Podstawą jest ważny dowód osobisty, na podstawie którego weryfikowana jest tożsamość kredytobiorcy. W niektórych przypadkach wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Prosta deklaracja klienta o wysokości osiąganych regularnie wpływów do budżetu gospodarstwa domowego.

Niekiedy samo oświadczenie nie wystarczy i klient ma obowiązek do wniosku o kredyt gotówkowy Alior Banku dołączyć również zaświadczenie o dochodach, które wystawia pracodawca. Warto również wiedzieć, że we wniosku zobowiązani jesteśmy podać pełne dane pracodawcy, łącznie z danymi kontaktowymi. Alior Bank może w celach weryfikacyjnych skontaktować się z naszym pracodawcą, by potwierdzić dane z wniosku.

Jakie są koszty kredytu gotówkowego?

Nie można ogólnie określić, ile będzie kosztował dany kredyt gotówkowy, firmowy czy też ratalny. Zależy to bowiem od kwoty, jaką musimy zapłacić za dane produkty oraz okresu kredytowania. Każdorazowo całkowity koszt kredytu gotówkowego ustalany jest indywidualnie dla klienta. Zasadniczo składnikami, które mają wpływ na ostateczną wartość kredytu, to: oprocentowanie, okres spłaty i ewentualne prowizje.

Obecnie na rynku dużo jest ofert kredytów ratalnych z RRSO 0%. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli spłacamy raty na czas i w pełni wywiążemy się ze zobowiązania, koszt kredytu wyniesie finalnie 0 zł. Płacimy więc tylko za produkt, nie martwiąc się o odsetki i inne opłaty. Przed podpisaniem umowy warto jednak dokładnie przeanalizować wszystkie jej wpisy, gdyż może okazać się, że aby koszt kredytu wyniósł 0 zł, musimy np. wykupić ubezpieczenie.

Czy można mieć więcej niż jeden kredyt ratalny?

Zasadniczo nie ma przepisów limitujących ilość zaciągniętych kredytów ratalnych. O tym, jaka łączna kwota zakupów ratalnych wchodzi w grę, decydują tak naprawdę dwa czynniki. Pierwszym z nich jest zdolność kredytowa. Wylicza się ją z uwzględnieniem obecnych zobowiązań. Każdy kolejny zakup ratalny obniża więc naszą zdolność kredytową. Jest to swego rodzaju forma limitu.

Drugim ważnym czynnikiem jest nasza dotychczasowa historia kredytowa. Jeżeli do tej pory nie mieliśmy problemów ze spłatą kredytów i budujemy solidną historię kredytową, łatwiej nam będzie uzyskać kredyt gotówkowy w Alior Banku.

Wszystkie banki bardzo skrupulatnie weryfikują swoich potencjalnych klientów. Muszą mieć pewność, że udzielony kredyt zostanie spłacony, a instytucja kredytująca nie poniesie strat. Jeżeli więc mamy już uruchomiony kredyt ratalny, ale nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, gdyż mamy odpowiednią zdolność kredytową, nie ma przeszkód, by zaciągnąć kolejne zobowiązanie.