Porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe w naszej porównywarce kredytów gotówkowych, która automatycznie obliczy wysokość raty kredytu w kalkulatorze we wszystkich bankach jednocześnie dla tej samej kwoty i okresu kredytowania. Oblicz raty dla kredytu gotówkowego od 1000 zł do 300 000 zł nawet na 10 lat. Sprawdź najkorzystniejsze oferty kredytów i pożyczek gotówkowych wg doradców Getmoney. Zobacz również ranking kredytów gotówkowych oraz przejrzyj pełne zestawienie kredytów gotówkowych oferowanych przez Banki w Polsce w 2022 roku.

Jeżeli szukasz najtańszego kredytu gotówkowego lub najlepszej pożyczki gotówkowej, skorzystaj ze specjalistycznego narzędzia, którym jest porównywarka kredytów gotówkowych. W opcjach można zaznaczyć, jakie kredyty gotówkowe mają zostać porównane. Do wyboru masz kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach, kredyty gotówkowe bez zabezpieczeń, pożyczki gotówkowe na oświadczenie, pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, kredyty bez zgody współmałżonka oraz kredyty bez ubezpieczeń. W porównywarce kredytów gotówkowych znajdziesz aktualne promocje i oferty specjalne np. pożyczka gotówkowa PKO BP Mini Ratka do 200 000 zł.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych?

Porównywarka kredytów gotówkowych umożliwia obliczenie rat kredytu dla podanej wysokości kredytu, w ratach równych lub malejących.

 • Dane na podstawie których przygotowujemy porównania są na bieżąco aktualizowane przez specjalistów.
 • Zestawienie jest obiektywne i nie zawiera ofert sponsorowanych.
 • Klient może wybrać rodzaj rat (równe, malejące) oraz wskazać Bank, którego jest klientem (wówczas może liczyć na wskazanie preferencyjnej oferty dla klientów Banku),
 • Wyniki porównanie można ograniczyć do: kredytów bez zabezpieczeń, bez zaświadczeń, bez zgody współmałżonka, bez ubezpieczeń.

Porównywarka kredytów gotówkowych szybko porówna wszystkie kredyty gotówkowe w bankach, dzięki temu od razu otrzymasz wyniki i dowiesz się, jaką ratę kredytu bądź pożyczki, zapłacisz przy podanym okresie kredytowania oraz zobaczysz oprocentowania kredytów gotówkowych. W ten sposób wybierzesz najlepszy, najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dla siebie.

Porównywarka kredytów gotówkowych pokaże wszystkie dostępne oferty kredytów i pożyczek gotówkowych, a po przeprowadzeniu porównania kredytów, otrzymasz wyniki uszeregowane rosnąco, zaczynające się od najtańszego kredytu lub pożyczki gotówkowej. Podany jest Bank i nazwa oferty. Wysokość raty, prowizji, RRSO i oprocentowanie. Porównywarka kredytów konsumpcyjnych porówna wszystkie dostępne oferty i wskaże najkorzystniejsze kredyty gotówkowe oraz najtańsze pożyczki gotówkowe. Porównywarka kredytów gotówkowych to idealne narzędzie, by dowiedzieć się, ile kosztuje kredyt gotówkowy w 2022 roku?

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy na wakacje 2022

Porównywarka kredytów gotówkowych 2022 to najkorzystniejsze oferty kredytów gotówkowych w jednym miejscu i zestawieniu. Kredyt gotówkowy na wakacje lub na dowolne wydatki, kredyt na remont mieszkania lub na wyjazdy na wczasy. Gdzie wziąć najlepszy kredyt gotówkowy w 2022 w Polsce? Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, pożyczka gotówkowa na dowolny cel z mikrokoszatmi, kredyt gotówkowy z prowizją 0%, a może kredyt gotówkowy online z kieszonkową ratą? Skorzystaj z porównywarki kredytów gotówkowych 2022 i oblicz, ile będzie wynosiła Twoja miesięczna rata kredytu gotówkowego?

Nasza propozycja dla Ciebie to najlepsza oferta na rynku – kredyt gotówkowy BNP Paribas do 200 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń, okres kredytowania do 10 lat. Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń o dochodach z oprocentowaniem stałym od 7,20% w skali roku i z prowizją już od 0%. Akceptowane wiele źródeł dochodu, w tym również umowa zlecenie. Prawdopodobnie to również najszybszy kredyt gotówkowy na rynku! Szybki kredyt online do 200 000 złotych nawet w 10 minut. Pożyczasz pieniądze online na jasnych zasadach, tanio i z banku.

Tutaj można złożyć wniosek o najkorzystniejszy na rynku kredyt gotówkowy BNP Paribas w 2022 (niska rata tylko 15,99 zł za każdy 1000 zł) i zaplanować wyjazd na wakacje 2022 nad morze lub spędzić wakacje pod palmami dla spragnionych słońca, lub w górach — propozycja dla miłośników pieszych wycieczek. Uzyskanie kredytu w Banku BNP Paribas jest proste i szybkie. Wybierz kredyt gotówkowy i sprawdź najlepsze oferty pożyczki gotówkowej na wakacje i lato 2022.

Kredyty gotówkowe - porównanie wszystkich ofert

Ranking kredytów gotówkowych 2022 zawiera najlepsze kredyty gotówkowe na dowolny cel i pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń, również wybrane oferty pożyczki online, dla wszystkich, którzy potrzebują najlepszej i szybkiej pożyczki gotówkowej. Wybierz kredyt gotówkowy na wakacje, wczasy i wycieczki – najlepszy kredyt gotówkowy na lato 2022 i zaplanuj swój wymarzony urlop. Kredyty gotówkowe na dowolny cel lub na remont mieszkania – najlepsze oferty pożyczki na wczasy i wakacje 2022. Sprawdź nasz najnowszy ranking kredytów gotówkowych, porównaj najlepsze oferty do 300 000 zł, zobacz zestawienie najtańszych kredytów gotówkowych na rynku w 2022 roku.

Porównywarka kredytów gotówkowych 2022

Kredyty i pożyczki gotówkowe. Szybki kredyt online 2022

Sprawdź ofertę szybkiego kredytu online, który zaciągnąć można w banku na dowolny cel konsumpcyjny. Ofertę kredytu gotówkowego do 200 000 zł. Z powyższego rankingu kredytów gotówkowych dowiesz się, które banki oferują najtańszy kredyt gotówkowy na dowolny cel bez poręczycieli i zbędnych formalności oraz jakie warunki należy spełnić, żeby dostać kredyt gotówkowy online na korzystnych warunkach dopasowany do Twoich potrzeb. W porównywarce kredytów gotówkowych obliczysz całkowity koszt kredytu, poznasz wysokość oprocentowania, obliczysz wysokość raty oraz RRSO i sprawdzisz, jaki jest minimalny, oraz maksymalny okres spłaty w dowolnym banku lub SKOK-u.

Czym jest historia kredytowa?

Historia kredytowa to nic innego, jak dane na temat Twoich kredytów. Informacje te zgromadzone są w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Instytucje upoważnione, czyli m.in. sądy, banki, policja, prokuratora i inne placówki pracujące z BIK na zasadzie wzajemności, mają dostęp do Twoich danych. Co więcej, przed przyznaniem Ci kredytu gotówkowego, mogą sprawdzić, czy aktualnie nie spłacasz jakiejś pożyczki, a jeśli tak, ile zostało Ci do spłaty zadłużenia. Na tej podstawie instytucje finansowe podejmują decyzję o tym, czy rzeczywiście pieniądze te możesz otrzymać.

Co ciekawe, niektóre kredyty gotówkowe otrzymasz „bez BIK”. Oznacza to, że dana placówka nie będzie sprawdzała Twojej historii kredytowej, część z nich nie zwraca na te informacje w ogóle uwagi. Wystarczy podać swoje podstawowe dane i okazać dowód osobisty przed podpisaniem umowy.

Skąd biorą się informacje o historii kredytowej?

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że Twoje dane zawsze są przesyłane do BIK, w momencie gdy próbujesz uzyskać kredyt gotówkowy i złożysz wniosek o pożyczkę. Po przyznaniu Ci konkretnej sumy, instytucja, w której wziąłeś kredyt, regularnie przesyła informacje dotyczące spłaty kredytu do BIK. Jeśli spóźniasz się z opłatami, ta informacja również jest zapisywana w Biurze Informacji Kredytowej. Warto zatem regularnie spłacać zadłużenia, gdyż dzięki temu poprawiasz swoją zdolność kredytową oraz jesteś osobą bardziej wiarygodną dla banku lub innej placówki. Ta informacja może w przyszłości zaważyć o przyznaniu Ci innej pożyczki.

Jak długo BIK przechowuje dane klientów?

Biuro Informacji kredytowej przechowuje informacje o kredytach gotówkowych do czasu ich spłaty. Warto jednak podczas brania kredytu zaznaczać opcję przetwarzania danych, dzięki temu możesz budować swoją historię kredytową. To pozwoli Ci w przyszłości uzyskać lepsze warunki pożyczki i na podpisanie korzystniejszej umowy kredytowej. Jeśli oczywiście nie zaznaczysz tej opcji, bank nie zapisze się w Twojej historii kredytowej.

Każdorazowe podpisanie przetwarzania danych pozwoli instytucjom, w których podpisujesz umowę pożyczkową, na pobieranie informacji z BIK przez okres mniej więcej 5 lat. W zależności oczywiście od tego, jakie przedstawią Ci warunki umowy. Co ciekawe, istnieje możliwość podpisania tzw. zgody ogólnej, która uprawni banki i inne placówki do sprawdzenia Twojej historii kredytowej tak długo, jak zostanie to uściślone w zgodzie ogólnej. Dokument możesz podpisać po konsultacji z Centrum Obsługi Klienta BIK.

Co się stanie, jak nie spłacisz kredytu w terminie?

Niestety, jeżeli Twój gotówkowy kredyt nie zostanie spłacony w terminie, BIK może przechowywać te informacje bez Twojej zgody do 5 lat. Muszą być jednak spełnione dwa warunki. Po pierwsze musi nastąpić ponad 60-dniowe opóźnienie w spłacie kredytu. Po drugie musi minąć okres 30 dni od momentu, gdy instytucja, w której zalegasz ze spłatą, poinformowała Cię o tym, że zamierza przetwarzać dane na temat tego kredytu gotówkowego.

Jak zadbać o swoją historię kredytową?

Przede wszystkim warto kontrolować ilość podpisywanych kredytów. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie spłacić wszystkich zobowiązań finansowych, rozsądniej jest nie zaciągać pożyczki. Istnieje również możliwość podpisania kredytu konsolidacyjnego. W tej sytuacji wszystkie Twoje zadłużenia zostaną przekształcone w jeden kredyt. Nie decyduj się natomiast na spłatę swoich zadłużeń kolejnym kredytem gotówkowym, gdyż możesz tym sposobem wpaść w spiralę zadłużenia.

Co więcej, dopilnuj terminu uiszczania opłat pożyczki. Jeśli nie jesteś w stanie spłacać zadłużenia, poinformuj o tym bank. Instytucja ta pomoże Ci wybrać inną formę spłaty, być może poinformuje o tym, w jaki sposób podpisać korzystny kredyt konsolidacyjny. Oferty banków bywają różne i naprawdę atrakcyjne dla osób borykających się ze zbyt wysokim RRSO kredytu. Z pewnością uda Ci się wynegocjować inne zasady i wydłużyć okres spłaty rat.

Co to jest konsolidacja kredytu? Czy się opłaca?

Jeśli nie potrafisz poradzić sobie ze spłatą wszystkich zobowiązań i nawet raty za najtańszy kredyt gotówkowy są dla Ciebie zbyt wysoką sumą, możesz postarać się o kredyt konsolidacyjny. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego kredytu, gdyż po jego podpisaniu, kwota do spłaty znacząco maleje. Wystarczy złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny w swoim banku. Warto jednak wcześniej porozmawiać jeszcze z konsultantem o innych możliwościach spłaty zadłużeń.

Czy kredyt gotówkowy online w formie konsolidacji jest opłacalny? Dla większości osób tak, ponieważ pozwala przede wszystkim na połączenie wszystkich pożyczek, jakie się spłaca oraz na obniżenie miesięcznej raty. Dzięki temu rozwiązaniu nie nadwyrężysz aż tak domowego budżetu. Sporą zaletą tego kredytu jest fakt, że konsolidacji mogą podlegać praktycznie wszystkie, dostępne kredyty, m.in. kredyt samochodowy, gotówkowy, często dotyczy to również kredytów hipotecznych.

Musisz się jedynie liczyć z tym, że wydłuży Ci się nieco okres spłaty zadłużenia, przez co może również wzrosnąć finalna kwota do zapłaty. Przede wszystkim dlatego, że zostaniesz zobowiązany do oddania nieco wyższych odsetek oraz ponownie poniesiesz koszty związane z prowizją za udzielenie pożyczki.

Kiedy warto wziąć kredyt konsolidacyjny?

Istnieje kilka powodów, które przyczyniają się do podjęcia decyzji o konsolidacji. Głównym czynnikiem jest oczywiście zbyt duża ilość zaciągniętych zobowiązań i wysokie kwoty rat. Kiedy jeszcze warto podjąć taką decyzję kredytową?

 • Gdy nie jesteś w stanie pilnować dokładnych dat zobowiązań finansowych, gdyż masz zbyt wiele kredytów gotówkowych,
 • Zmiana sytuacji finansowej na rynku. Niekiedy zdarza się tak, że parametry kredytu i jego spłaty ulegają zmianie, często opłaca się wtedy wziąć kredyt konsolidacyjny i podpisać nową umowę.

Kredyt gotówkowy – w jaki sposób go dostać?

Wykorzystując pomocne narzędzie porównywarki kredytów, możesz starać się o kredyt gotówkowy. Pamiętaj jedynie, by spłacić wszystkie wcześniejsze zobowiązania, dzięki temu Twoja historia kredytowa w BIK będzie dla instytucji finansowej jasna. Co ciekawe, niektóre placówki bankowe oferują naprawdę szybkie kredyty i pożyczki online. Wystarczy wypełnić wniosek online, potwierdzić tożsamość przy wykorzystaniu dowodu osobistego i w ten sposób otrzymać pożyczkę gotówkową. Miesięczna rata spłaty jest ustalana również internetowo. Wszystkie szczegóły transakcji i parametry kredytu można jednak dogadać w oddziale banku, rozmawiając z konsultantem.

Kredyt gotówkowy – gdzie opłaca się go wziąć?

Praktycznie każda placówka bankowa oferuje możliwość podpisania umowy kredytu gotówkowego. W zależności od instytucji RRSO pożyczki jest zmienne, jak zatem wygląda ranking kredytów gotówkowych?

 • Santander Consumer Bank – RRSO wynosi 10,33%,
 • Alior Bank – RRSO 9,02%,
 • PKO Bank Polski – RRSO 7,45%,
 • Bank Pekao – RRSO 8,97%,
 • Bank BNP Paribas – RRSO 8,29%,
 • Getin Bank – RRSO 8,3%,
 • CITI Handlowy Bank – RRSO 10,19%.

Co to jest RRSO?

To skrót od nazwy odnoszącej się do rzeczywistej stropy oprocentowania rocznego. Jest to zatem całkowity koszt oprocentowania kredytu. RRSO jest najbardziej standardową miarą, która pozwoli Ci łatwo policzyć całkowity koszt zobowiązania finansowego. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że na RRSO składa się: oprocentowanie kredytu gotówkowego, prowizja, jaką bierze bank, inne opłaty. Pamiętaj, że RRSO może niekiedy ulec zmianie. Głównie wtedy, gdy w czasie trwania okresu spłaty zadłużenia, zmienia się wartość pieniądza.

Zdolność kredytowa – od czego zależy?

Wnioskując o pożyczkę lub kredyt w banku albo w instytucji pożyczkowej każdorazowo wyrażamy zgodę na weryfikację naszych personaliów w różnych bazach danych. Banki oraz firmy pożyczkowe sprawdzają naszą historię kredytową, żeby ocenić, czy warto pożyczyć nam pieniądze, oraz oszacować w jakiej wysokości.

Nasze dane są sprawdzane najczęściej w Biurze Informacji Gospodarczej InforMonitor (w skrócie BIG), Krajowym Rejestrze Dłużników (KRD), czy też w bazie Biura Informacji Kredytowej (BIK). W tych bazach danych są informacje na temat wcześniejszych zaciągniętych przez nas kredytów, terminowości lub opóźnieniach w spłacaniu pożyczek oraz niespłaconych wierzytelnościach, mandatach czy nieopłaconych fakturach u operatorów telefonii komórkowych. Wszystkie te informacje, a także szereg innych takich jak np. wysokość naszych dochodów są brane pod uwagę przy ocenieniu naszej zdolności kredytowej.

Zdolność kredytowa nie jest wartością stałą, zależy od naszej bieżącej sytuacji finansowej, a także wcześniejszej historii kredytowej. Banki podchodzą do tego tak, że im lepsza historia kredytowa i wyższe dochody, tym większa szansa na terminową spłatę oraz pożyczkę w większej wysokości.

Jak szybko obliczyć wysokość raty?

Chcesz w szybki sposób obliczyć ratę kredytu gotówkowego i sprawdzić, czy w innym banku nie mają lepszej oferty? Wszystkie aktualne informacje, parametry kredytów gotówkowych, oferty wszystkich banków wskaże porównywarka kredytów gotówkowych 2022, ranking kredytów gotówkowych 2022, kredyt gotówkowy kalkulator 2022. Dzięki nim poznasz szczegółowe oferty wszystkich banków, dowiesz się, w którym banku miesięczna rata Twojego przyszłego kredytu gotówkowego będzie spełniać Twoje oczekiwania.

Kalkulator kredytu gotówkowego 2022 w szybki sposób obliczy ratę Twojego kredytu gotówkowego i to w każdym banku jednocześnie dla tej samej kwoty kredytu i okresu kredytowania.

Porównanie kredytów gotówkowych 2022 przeprowadzone w porównywarce kredytów gotówkowych (kalkulator kredytu gotówkowego) podpowie, w którym banku czeka na Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy w 2022 roku.

Najlepsze oferty ze wszystkich banków w Polsce w jednym miejscu. Zobacz kredyty gotówkowe polecane przez ekspertów. Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy dla siebie. Skorzystaj z porównywarki kredytów gotówkowych 2022. Zajrzyj do powyższego zestawienia kredytów gotówkowych po najlepsze, tanie i najtańsze pożyczki gotówkowe, by przejrzeć najlepsze pożyczki gotówkowe na rynku 2022 - Ranking pożyczek gotówkowych 2022. Sprawdź, gdzie zapłacisz najniższą ratę za kredyt gotówkowy w tym miesiącu w 2022 roku. Kredyt gotówkowy 5 tys. zł, 20 tys. zł, 10 tys. zł, 15 tys. zł, 30 tys. zł, 40 tys. zł, 50 tys. zł, 60 tys. zł, 70 tys. zł, 80 tys. zł, 90 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 200 tys. zł. Z pewnością dobrze jest znać wysokość rat, gdyż wpływają one bezpośrednio na to, jak będzie wyglądać późniejsza spłata.

Sprawdź, ile wyniesie rata pożyczki gotówkowej w 2022?

Praktycznie każdy audyt kredytów gotówkowych uwzględnia wysokość raty w danym banku czy RRSO. Przeważnie klient ocenia kredyt gotówkowy pod względem oprocentowania, całkowitych kosztów, warunków i wysokości rat, które przyjdzie spłacać przez cały okres trwania umowy kredytowej. Powyżej zamieszczony kalkulator kredytów gotówkowych 2022 pokaże w jednym zestawieniu wszystkie wymienione składniki, które mają wpływ na RRSO i ostatecznie na wysokość raty kredytu bądź pożyczki gotówkowej online.

Oblicz miesięczną ratę kredytu gotówkowego dla 1000 zł, 2000 zł, 3000 zł, 4000 zł, 5000 zł, 6000 zł, 7000 zł, 8000 zł, 9000 zł, 10000 zł, 15000 zł, 20000 zł, 25000 zł, 30000 zł, 40000 zł, 50000 zł, 60000 zł, 70000 zł, 80000 zł, 90000 zł, 100000 zł, 150000 lub 200000 zł. Zastanów się nad wysokością raty pożyczki gotówkowej i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Myśląc o nowym kredycie gotówkowym, przede wszystkim przeglądamy wszystkie kredyty gotówkowe dostępne w polskich bankach w 2022 roku, zwracamy uwagę na jego oprocentowanie, dostępne kwoty przez Internet, okres kredytowania i warunki. Jednak aby podjąć mądrą decyzję, trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty pożyczki, czyli tzw. RRSO. Z nami znajdziesz naprawdę tani kredyt gotówkowy, porównasz go z innymi, i wybierzesz ten kredyt gotówkowy, który Tobie najbardziej pasuje w 2022 - kredyt gotówkowy z najlepszymi warunkami. Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku!