TOP 10 pożyczki na raty czyli pożyczka ratalna w TOP 10

Top 10 pożyczki na raty, czyli, gdzie szukać możliwie najlepszej oferty pożyczki ratalnej w internecie, najlepiej takiej pożyczki na raty online, która znajduje się w Top 10. Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki na raty przez Internet i nie wiesz, która firma oferuje najlepsze warunki, na jakich można wziąć pożyczkę na raty online, koniecznie sprawdź zwycięską dziesiątkę ofert firm pozabankowych i wybierz z Top 10 najlepszą pożyczkę ratalną na rynku szybkich pożyczek długoterminowych.

Każdą pożyczkę ratalną, która znajduje się w Top 10 najlepszych pożyczek ratalnych na rynku, można uzyskać, wypełniając wniosek online. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wzięciu pożyczki na raty z Top 10, prosimy dokładnie sprawdzić, warunki, koszty i opłaty, które po wciśnięciu w przycisk „złóż wniosek” w każdej firmie pozabankowej, która znajdują się w Top 10 najlepszych pożyczek pozabankowych ratalnych, przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Najpopularniejsze pożyczki na raty 2022

Zestawienie 10 najpopularniejszych produktów z kategorii pożyczki na raty pomoże Ci w podjęciu dobrej decyzji finansowej. Przy ustalaniu rankingu brana jest pod uwagę popularność pożyczek w porównywarce Get-Money.pl. Ranking aktualizowany jest raz w miesiącu i jest odzwierciedleniem aktualnych trendów danej kategorii. W zestawieniu prezentujemy także RRSO pożyczki na raty, które ma wpływ na pozycję w rankingu pożyczek na raty.

Pożyczki na raty Top 10 - najlepsze oferty pożyczek ratalnych w internecie

W Top 10 - pożyczka ratalna do 15 000 zł do spłaty nawet w 48 wygodnych ratach, pożyczka na raty bez zaświadczeń do 15 000 zł do spłaty nawet w 36 ratach, pożyczka na raty online do 25 000 zł do spłaty w 48 ratach oraz pożyczka na raty przez Internet do 20 000 zł do spłaty nawet w 60 ratach.

Ponadto w Top 10 potyczek ratalnych znajduje się pożyczka ratalna online do 10 000 zł nawet na 24 miesiące oraz szybka pożyczka na raty (Pożyczka Samoobsługowa w Top 10 pożyczek na raty) od 5000 do 20 000 zł na maksymalnie 48 miesięcy.

Pożyczka ratalna w Top 10 - najlepsze oferty pożyczki na raty w internecie. Sensacja cenowa na rynku od HapiPożyczki: 10 tys. zł na 24 rat online. Pożyczka na raty 24 h/7 online (pożyczka ratalna 24 godziny na dobę), czyli 24/7/365 (pożyczka na raty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku). Pożyczka na raty na 10 000 zł lepsza niż kredyt w banku. Niskie raty, RRSO 9,81%. Przekonaj się!

TOP10 pożyczki na raty

Ranking, oferty pożyczek ratalnych, informacje. Najlepsza pożyczka na raty online nawet do 60 000 zł. Wybierz pożyczkę ratalną z Top 10 - najtańsze, najpopularniejsze pożyczki na raty w bieżącym roku. Zobacz → ranking najpopularniejszych pożyczek online z kategorii ✓ Pożyczka na raty! Najlepsze pożyczki na raty (Top 10 ofert). Przejrzyste warunki. Decyzja w 15 minut. Wypłata dzisiaj 24/7. Pamiętaj, że wszystkie firmy pozabankowe ujęte w zestawieniu, w procesie weryfikacji i wydawania decyzji, sprawdzają klienta pod kątem jego historii kredytowej.

Aby wniosek został zaakceptowany, Klient musi posiadać dochód w wysokości min. 500 zł oraz nie mieć negatywnej historii kredytowej (jego dane nie widnieją w bazach BIK, BIG i ERIF). Firmy pozabankowe przy pożyczce na raty akceptują następujące źródła dochodów: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, renta, emerytura, zasiłek przedemerytalny, kontrakt wojskowy, kontrakt menedżerski, samozatrudnienie, wolne zawody, działalność rolnicza i działalność gospodarcza oraz dodatkowe diety lub świadczenia takie jak 500+ czy renta rodzinna.

W naszym rankingu znajdziesz oferty tanich i sprawdzonych pożyczek ratalnych. Porównaj oferty i znajdź najlepszą pożyczkę ratalną online. Ranking pożyczek na raty, a w nim tanie pożyczki pozabankowe na raty pozbawione wielu formalności.

Pożyczanie pieniędzy jest czymś normalnym. Może przecież zdarzyć się, że ich nam zabraknie z różnych powodów. Przeważnie udajemy się po "parę złotych" do najbliższych nam osób, jednak nie zawsze jest to możliwe. Chęć pożyczenia dużych pieniędzy, strach przed odmową czy też powtarzające się prośby – to wystarczające powody, dla których nie decydujemy się na to. Jest jednak alternatywa, która znacząco pomoże otrzymać zastrzyk gotówki i jest to pożyczka długoterminowa, która jest szybka i prosta. Jak ona wygląda od kulis? Dlaczego się warto zdecydować? Dowiecie się tego z poniższego tekstu.

Pożyczka na raty na realizację marzeń

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Thomas Moore mówił „bardziej żyjemy naszymi pragnieniami niż naszymi czynami”. I tak rzeczywiście jest. Często roztaczamy piękne wizje naszej rzeczywistości, która nie zawsze może się spełnić. O ile nie każdemu będzie dane być wielkim aktorem, piosenkarką czy też sportowcem, to jednak można zrealizować marzenia te bardziej przyziemne. Pożyczki pozabankowe długoterminowe w pełni to umożliwiają, a jej zdobycie jest bardzo proste, o czym powiemy sobie później.

Marzenia napędzają człowieka i sprawiają, że mamy motywację, aby je osiągnąć. Dla jednego marzeniem będzie wyjazd do ciepłych krajów, z kolei szczytem marzeń dla kogoś innego może być kupno nowego auta. Ile ludzi, tyle gustów - i bardzo dobrze! Niestety, niektóre z marzeń kosztują niemało, a banki mogą być niekoniecznie chętne do tego, by je udzielić. Aby się dowiedzieć więcej o podmiotach oferujących pożyczki ratalne oraz o dokładnych ich warunkach, zachęcamy do zapoznania się z powyższym rankingiem pożyczek na raty. Wystarczy rzucić okiem, by je porównać, aby w przyszłości złożyć wniosek online tam, gdzie tego będziecie potrzebować.

Pożyczki online na raty są o wiele szybsze niż te bankowe, które często są odwlekane w czasie. Nie dość, że pożyczki na raty przez internet pozwalają na szybkie otrzymanie decyzji, to w dodatku dzięki nim realizacja marzeń nastąpi natychmiastowo. Nie będzie trzeba już myśleć „o niebieskich migdałach” i jak o czymś, co na pewno się nie ziści, tylko stanie się to w pełni realne. Szybkie pożyczki ratalne online idealnie wpisują się w trend szybkiego, globalnego świata, w którym nie mamy czasu praktycznie na nic.

Może przecież się okazać, że nasze marzenie będzie pod wpływem chwili i nie będziemy chcieli czekać zbyt długo na jego realizację. Zresztą długi czas oczekiwania sprawia, że perspektywa jego spełnienia staje się coraz bardziej niepewna. Pożyczki długoterminowe na raty są czymś, co sprawia, że nie będzie trzeba długo czekać, aby je zrealizować – wystarczy dopełnić wszelkich formalności, ale gwarantujemy, że ten okres nie będzie trwać zbyt długo.

Pożyczka ratalna na remont i wyposażenie mieszkania

Remonty z pewnością nie są czymś, co każdy z nas kocha. Co prawda odświeżenie mieszkania potrafi wprowadzić również nowego ducha i chęć do życia, ale niestety, jest to kolejny wydatek. O ile osoby bogate nie mają z tym żadnego problemu, bo dla nich wyłożenie kilku, kilkunastu tysięcy w zależności od zakresu prac nie jest problemem, to jednak osoby mniej zamożne rzeczywiście stają przed trudnym zadaniem. Można nawet powiedzieć, że w słowie „remont” zamyka się tak szeroki zakres prac, że nawet nam brakłoby czas, by o tym mówić.

Wykupienie mieszkania to świetna sprawa. Uczucie bycia na „swoim” daje dużo pewności siebie i sprawia, że wreszcie możemy na naszej liście sukcesów odhaczyć kolejną rzecz. Nasz powyższy ranking pożyczek na raty na pewno będzie czymś, co pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji odnośnie do wzięcia pożyczki na raty przez internet. Wracając do głównego wątku, wykupienie mieszkania to jedno, ale pozostaje jeszcze jego urządzenie. W zależności od metrażu danego mieszkania trzeba będzie zainwestować niemałe środki, aby było ono zgodne z naszą wizją. Zapewne będzie trzeba pomalować ściany, zakupić meble, sprzęt RTV i AGD, a na pewno nie są to wszystkie rzeczy, które muszą się pojawić w domu.

Remont to również prace budowlane, które trzeba przeprowadzić, a tutaj wizja właściciela może popuścić wodze fantazji. Nowe pożyczki na raty jak najbardziej pomagają je spełnić. Pożyczka z miesięczną ratą pozwoli określić jasne i klarowne warunki współpracy, by nie czekać tygodniami na weryfikację, jak ma to miejsce w banku. Nie dość, że możemy po takim czasie czuć zmęczenie, to w dodatku podpisywanie kolejnych dziesiątek, jak nie setek tysięcy dokumentów może wpłynąć na pojawienie się frustracji.

Szybka pożyczka na raty sprawi, że będzie można wziąć się za remont od razu. Nie każdy przecież musi się znać na pracach budowlanych, więc okazuje się, że będzie trzeba wynająć firmę lub też skorzystać z pomocy osób bliskich. To kolejny wydatek, który poza zakupem materiałów oraz różnych sprzętów pochłonie sporą część budżetu rodzinnego, a najtańsze pożyczki na raty, o których dowiecie się z naszego rankingu, pomogą na podjęcie ostatecznej decyzji.

Zdarzają się sytuacje, w których to niestety nasze mieszkanie zostanie zniszczone. Mówi się, że „przypadki chodzą po ludziach” i rzeczywiście tak jest. Czy to zalanie przez sąsiada, czy też pożar bądź też inne sytuacje, które wpłyną na jego stan – sprawa jest prosta, będzie trzeba przeprowadzić remont? Jeżeli nawet mieliście ubezpieczone mieszkanie, to firmy ubezpieczeniowe nie zawsze chętnie będą chciały wypłacać odszkodowania. To kolejny stres, ponieważ byliście pewni, że takie pieniądze wam się po prostu należą. Wpłacaliście do waszego budżetu kolejne pieniądze, których nie jesteście w stanie wyegzekwować. Pożyczka na raty bez weryfikacji w krótkim czasie pozwoli na przeprowadzenie szeregu prac, które postawią wasze mieszkanie na nowo. Szczególnie jest to uciążliwe, gdy w domu są dzieci i nie mają własnego kącika do nauki, a błyskawiczny remont mieszkania z nową pożyczką na raty pozwoli im na to.

Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę ratalną?

Zagadnienie ostatecznego wyboru nie zawsze jest łatwe. Tanie pożyczki pozabankowe na raty to ogromna ilość podmiotów, które oferują tego typu usługi. Nie na co dzień stoicie przecież przed wyborem pożyczki ratalnej. Na pewno pożyczki ratalne mają sporą ilość aspektów, które je od siebie odróżniają.

Istotnym czynnikiem jest to, w jakim okresie chcecie ją spłacić. Temu zagadnieniu z pewnością warto poświęcić więcej czasu. To, w jakim terminie można spłacić daną pożyczkę, jest uzależnione od zarobków. Krótszy termin spłaty będzie być może lepszym rozwiązaniem dla osób, które mają duże dochody, natomiast osoby mniej zamożne będą chętniej wybierać dłuższy okres spłaty. Wydaje się nawet, że jest to najważniejsze zagadnienie odnośnie do pożyczek na raty. Dłuższy okres spłaty na pewno pozwala na większą elastyczność i nawet gdy stracicie pracę, to i tak będziecie w stanie przez cały czas spłacać pożyczkę.

Gdybyśmy mieli wam doradzić jak podejść do tego tematu, to najlepszą opcją byłoby obliczenie waszych domowych wydatków i różnicy, która co miesiąc zawsze zostaje w waszych portfelach. To właśnie ta kwota będzie mogła uzmysłowić, jaką tak naprawdę ratę będziecie mogli spłacać. Nie ma sensu deklarować się, że pożyczka z miesięczną ratą będzie kwotą z powietrza. Przy dużych kwotach ma to spore znaczenia, a nikt nie chce żyć na minimalnym poziomie, gdzie trzeba wręcz sobie odejmować kolejnych przyjemności takich jak jedzenie czy ubrania, które są nam potrzebne do życia. Pożyczki na raty miesięczne przez internet w sytuacji spłaty, muszą być dla was praktycznie nieodczuwalne.

Przypominamy, że w naszej ofercie znajdują się pożyczki pozabankowe na 5 lat, które ze względu na dostępne wysokie kwoty oraz dużą przyznawalność, są chętnie zaciągane online przez klientów z całej Polski. Są to tanie pożyczki pozabankowe na raty, bo mają zminimalizowane koszty. Przekłada się to niską wysokość raty pożyczki.

Jak działają pożyczki online na raty?

Nie każdy ma świadomość tego, jak wyglądają tanie pożyczki pozabankowe na raty. Nic dziwnego, przeważnie oglądając telewizję, jesteśmy zalewni potokiem atrakcyjnych haseł banków, które nam oferują rzekomo dobre warunki. Oczywiście, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej i okazuje się po czasie, że trzeba spłacić zdecydowanie o wiele więcej, niż nam się wydawało. To samo dotyczy chwilówek, które mają być lekiem na nasze problemy finansowe, a ich spłata przeważnie jest jednorazowa i wymaga dużych nakładów, znacznie przewyższających kwotę przez nas deklarowaną do pożyczki.

Pierwszym krokiem, aby otrzymać taką pożyczkę, jest wybór odpowiedniego podmiotu. Pożyczki długoterminowe na raty są coraz chętniej wybieraną alternatywą przez klientów, którzy niekoniecznie ufają już bankom. Oferta jest bardzo bogata, o czym można dowiedzieć się z naszego rankingu, do którego po raz kolejny was odwołujemy. Pożyczki na raty dużą przyznawalność mają już od paru lat, chociaż i tutaj trzeba dopełnić wszelkich formalności. Aby otrzymać szybką pożyczkę na raty, trzeba zaufać konkretnej firmie i zdecydować się na określony termin spłaty. Sporą zaletą jest elastyczność pomagająca dopasować go do naszych możliwości finansowych. Istotny jest tutaj termin spłaty, który może wynosić nawet od kilku dni aż do kilku lat.

Pożyczki na raty przez internet bez zaświadczeń bez BIK to coś, co pomoże osobom mającym „nóż na gardle”, gdy inne podmioty już nie chcą zaufać takim osobom. To nieludzkie podejście, które tylko pokazuje, że patrzy się na człowieka przez pryzmat kolejnych migających cyferek, a nie jego historii oraz losów. Nie można zapomnieć o tym, że szybkie pożyczki ratalne online powinny być w pełni spłacane, ponieważ tego brak wpłynie na sytuację kredytową i w przyszłości wzięcie kolejnej pożyczki może być bardzo trudne, a nawet niemożliwe. Pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń pozwala na unikanie wręcz tłumaczenia się ze swoich być może złych wyborów w przeszłości, co nie dla każdego jest komfortowe.

Kolejną kwestią jest podanie naszych danych do wypełnienia formularza. O ile czasem pojawia się rubryka źródła dochodów czy też cel pożyczki, to jednak większość podmiotów decyduje się tylko i wyłącznie na konieczność podania podstawowych danych. Potem należy zweryfikować dane poprzez wykonanie przelewu na najniższą kwotę, która będzie tylko potwierdzeniem, że to właśnie ty, a nie kto inny wypełnił dany formularz.

Ostatnimi etapami procesu pożyczki na raty miesięczne przez internet są: weryfikacja i rozpatrywanie wniosku, które zajmuje raptem kilka minut oraz wypłata środków przebiegająca również w okamgnieniu. Może więc się okazać, że cała procedura pożyczki pozabankowej długoterminowej zostanie zamknięta w mniej niż 30 minut.

Dla kogo jest pożyczka na raty?

Najprostszą odpowiedzią byłoby – dla wszystkich. Jest to prawda, aczkolwiek wielu osobom wzięcie takiej pożyczki kojarzy się z biednymi osobami, bez żadnych szans na odbicie finansowe. To akurat już jest dużym nadużyciem, ponieważ życie bywa przewrotne i zdarza się, że potrzebujemy nagle dużej gotówki.

Najtańsze pożyczki na raty idealnie sprawdzą się na:

  • organizację wesela,
  • wyjazdu na wakacje,
  • zakupu samochodu,
  • rozpoczęcie działalności gospodarczej,
  • remontu mieszkania.

A to nie wszystko! Pożyczki na raty z dużą przyznawalnością proponuje od zawsze kilka firm pożyczkowych z naszego rankingu najlepszych pożyczek ratalnych i warto również wiedzieć, że nawet minimalna pożyczka na raty bez weryfikacji pomoże zorganizować rodzinne przyjęcie czy też urodziny dla dziecka.

Ile się czeka na pożyczkę na raty?

Ci, którzy przyzwyczaili się do pożyczek bankowych, na pewno będą zaskoczeni tym, że pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń jest o wiele szybsza. Kredyty bankowe wiążą się z długimi terminami weryfikacji i podpisywaniem stosów dokumentów. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku pożyczki na raty przez internet bez zaświadczeń bez BIK. Tak naprawdę czas otrzymania pieniędzy na konto zależy od was. Jak to możliwe? A bardzo łatwo.

Może się okazać, że tak naprawdę cały proces pożyczenia pieniędzy na raty będzie zamknięty już w godzinę. Szybkie wypełnienie formularza, w którym będą poprawne dane, znacznie ułatwi zweryfikowanie poprawności danych. Jeżeli przelew potwierdzający tożsamość zostanie wykonany równie szybko, szanse na otrzymanie pożyczki w możliwie najkrótszym czasie rosną błyskawicznie. Weryfikacja danych przebiega już różnie i jest to uzależnione od pracy pożyczkodawcy. Ilość wniosków, ilość pracowników oraz wysokość kwoty – to właśnie te aspekty decydują o tym, jak szybko taka pożyczka na raty może być udzielona. Najszybsze podmioty mogą zamknąć całą procedurą raptem w kilkadziesiąt minut – decyzja o udzieleniu pożyczki może zapaść nawet do 15 minut.

Taka pożyczka może być prawdziwym wybawieniem, gdy potrzebujemy zastrzyku gotówki. Na samym końcu przecież te pieniądze mają pomóc takiej osobie uczynić ją szczęśliwszą. Może być to spłata poprzednich zobowiązań, ale też i realizacja marzeń oraz działań, które trzeba zrealizować błyskawicznie.

Niezobowiązujące zapytanie o pożyczkę ratalną

Potrzebujesz pożyczki na raty? Zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztowała pożyczka na raty, czy zmieścisz się w założonym budżecie na ratę miesięczną lub, czy Twoje zarobki są wystarczające, by firma pozabankowa przyznał Ci pożyczkę ratalną?

Wypełnij formularz „złóż wniosek” już teraz, a doradca oddzwoni, przeanalizuje Twoje potrzeby, sprawdzi, jaka jest Twoja zdolność kredytowa i przedstawi propozycję pożyczki na raty, a za Twoją zgodą prześle ofertę pod wskazany adres e-mail.

Wypełnienie wniosku o pożyczkę ratalną np. TAKTO jest niezobowiązujące, decyzję podejmujesz dopiero po tym, jak firma przedstawi Ci ofertę pożyczki na raty.