Ranking pożyczek na raty

Pożyczki na raty różnią się między innymi dostępnymi kwotami i kosztami. Wybór pożyczki na raty online jest więc częściowo podyktowany potrzebną kwotą i wysokością raty pożyczki. Jaką pożyczkę na raty wybrać? Najlepiej pożyczkę ratalną z naszego TOP-10 najlepszych i najtańszych pożyczek ratalnych dostępnych teraz przez Internet.

Najtańsze pożyczki na raty z naszego rankingu weźmiesz do 200 000 zł online, a spłatę pożyczki ratalnej rozłożysz nawet na 120 miesięcy. Kwota oraz koszt pożyczki wpływają na wysokość raty. Jeżeli potrzebujesz dużej pożyczki na raty, get-money.pl poleca Ci pożyczki ratalne online w większych kwotach z dłuższym okresem kredytowania. Dzięki temu możesz jednocześnie pożyczyć dużą kwotę i płacić niskie raty.

Porównaliśmy pożyczki na raty online również pod kątem warunków, prowizji oraz oczywiście oprocentowania. Do naszego zestawienia trafiły najlepsze pożyczki na raty w swoim przedziale cenowym.

Wzięcie pożyczki na raty to zobowiązanie na lata i konieczność spłaty pożyczki w określonych umową ratach. Dlatego przed podjęciem decyzji o wzięciu pożyczki na raty przez Internet koniecznie zapoznaj się z rankingiem najlepszych pożyczek ratalnych od Getmoney.

Pożyczka gotówkowa TAKTO na podium

TAKTO ma jedną z dwóch najlepszych pożyczek gotówkowych na rynku, wynika z porównania ofert pożyczek ratalnych online przeprowadzonej przez Get Money w maju 2022 roku. Mocne i niedrogie wsparcie finansowe dla osób, które zdecydują się na wzięcie pożyczki na raty od 1 000 do 10 000 zł spłacanej w ratach od 6 do 40 miesięcy. Raz w roku darmowe wakacje pożyczkowe i niższa kwota raty dla najlepiej spłacających pożyczkę Klientów. Nie sztuka dostrzec, a złapać okazję na tańszą pożyczkę ratalną online do 10 000 zł.

Dobrze również wiedzieć, że nastąpiły zmiany w procesie online. Weryfikacja klientów odbywa się poprzez kontomatik bez konieczności identyfikacji poprzez dowód osobisty. Ta szybsza weryfikacja klienta pozwala dużo szybciej przejść przez proces ubiegania się o pożyczkę TAKTO i wypłatę środków.

Ranking pożyczek na raty – maj 2022

Zwycięzcą majowego rankingu pożyczek ratalnych jest Pożyczka Samoobsługowa z Providenta. W przypadku zaciągnięcia modelowego zobowiązania (pożyczka w kwocie 10 tys. zł i okres spłaty 48 m-cy) kredytobiorca zapłaci ratę w wysokości 250 zł 93 gr. Oznacza to RRSO na poziomie 9,87% z czego 5% przypada na oprocentowanie stałe pożyczki Provident.

 • Miejsce 1. Provident – pożyczka Samoobsługowa do 20 000 zł ze spłatą do 48 miesięcy.
  • W związku z otwarciem hoteli i sezonem wiosennym, w którym równie co w wakacje chętnie remontujemy domy i mieszkania oraz podróżujemy, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą pożyczki Provident nawet do 20 000 zł! Pożyczka całkowicie online. RRSO tylko 9,9%. Pożyczka Provident – umowa może być podpisana online lub jest przekierowywana do agenta / doradcy Provident.
 • Miejsce 2. TAKTO – pożyczka gotówkowa do 10 000 zł ze spłatą od 6 do 40 miesięcy.
 • Miejsce 3. Kasa Stefczyka – pożyczka gotówkowa Fit do 200 000 zł ze spłatą do 120 miesięcy.
 • Miejsce 4. Hapi Pożyczki – pożyczka na raty do 10 000 zł ze spłatą do 24 miesięcy.
 • Miejsce 5. Smartney – pożyczka na raty do 60 000 zł ze spłatą do 84 miesięcy.
 • Miejsce 6. Wonga – pożyczka na raty do 20 000 zł ze spłatą do 48 miesięcy.
 • Miejsce 7. SuperGrosz – pożyczka na raty do 15 000 zł ze spłatą do 50 miesięcy.
 • Miejsce 8. Provident – TOP Pożyczka od 2000 zł do 15 000 zł ze spłatą do 36 miesięcy.
 • Miejsce 9. Aasa Polska – pożyczka na raty do 15 000 zł ze spłatą przez 36 miesięcy.
 • Miejsce 10. Zaplo – pożyczka na raty do 10000 zł ze spłatą do 6 miesięcy.

Zobacz także darmowe pożyczki, oferty rekomendowane przez naszych ekspertów: Pierwsza pożyczka za darmo ranking 2022

TOP 10 pożyczki na raty: najlepsze pożyczki ratalne maj 2022

Przedstawiamy najlepsze pożyczki na raty w 2022 roku, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Idealna pożyczka na raty powinna odznaczać się przede wszystkim niskim RRSO. Nasz ranking pożyczek na raty pomoże Ci podjąć decyzję o wzięciu pożyczki na raty online. Oto nasze propozycje pożyczki na raty w 2022 roku.