Provident Polska - Szybkie pożyczki, pożyczki pozabankowe

Provident Polska jest instytucją finansową, specjalizującą się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych na dowolny cel. Pożyczka Provident – pilna pożyczka dla każdego‎. Szybka pożyczka z tygodniową ratą, pożyczka z miesięczną ratą, pożyczka dla firm lub pożyczka konsolidacyjna – pożyczka na spłatę zobowiązań. Koszt pożyczki już od 1 zł dziennie za każdy pożyczony 1000 zł.

pozyczka provident

Rynek pozabankowy stanowi naturalne uzupełnienie oferty bankowej, dlatego też będzie się on stabilnie rozwijał. O ile dla banków standardowa oferta pożyczki wynosi obecnie około 10 000 zł, o tyle Provident oferuje niskie kwoty pożyczek (średnio 1000–5000 zł), np. na naprawę zepsutego samochodu czy zakup telewizora. Maksymalna kwota pożyczki Provident może wynieść 20 000 zł. Maksymalny termin spłaty pożyczki Provident to 48 miesięcy.

Poniżej znajdziesz aktualne oferty pożyczki Provident! Sprawdź warunki pożyczki w Providencie i weź najtaniej przez Internet. Co, jeśli chcę otrzymać pożyczkę w domu? W takiej sytuacji rozwiązaniem również może być Provident — pożyczka do domu. Złożenie wniosku o udzielenie pożyczki w domu zacznij od wypełnienia wniosku o pożyczkę Provident – znajdziesz go poniżej. Zadzwoni do Ciebie Doradca, z którym uzgodnisz szczegóły.

Szybka pożyczka gotówkowa Provident 15 000 zł

Weź pożyczkę w Providencie nawet do 15 000 złotych. Koszt pożyczki tylko 0,95 zł dziennie przy pożyczce 1000 zł w Pakiecie Standard. Wypełnij krótki formularz (złóż wniosek), a doświadczony konsultant oddzwoni do Ciebie i pomoże dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z małych rat! Plan na pożyczkę online od Providenta jak się patrzy! Np. Pożyczka PRO na 24 miesiące do 15000 zł lub Pożyczka Samoobsługowa Provident od 5000 zł do 20 000 zł albo nowa super prosta pożyczka Provident do 10 000 zł – bankowo dobre warunki pożyczki Provident nawet na 36 miesięcy! Warto również wiedzieć, że Provident udzieli pożyczki na raty tygodniowe, pożyczki na raty miesięczne, pożyczki dla firm, ekspresowej pożyczki, czyli pożyczki przez Internet, pożyczki pozabankowej przez Internet, dobrej pożyczki od ręki, a nawet udzieli pożyczki w domu u klienta.

Sprawdź, jakie jeszcze pożyczki Provident proponuje, w jakie wysokości można będzie spłacać raty oraz jakie promocje są aktualnie dostępne w Providencie.

Pożyczka gotówkowa Provident z gwarancją niskich rat – krótki wniosek

Pożyczka Provident z niską ratą to szybka internetowa pożyczka gotówkowa, która cechuje się maksymalną prostotą i bardzo uszczuplonymi formalnościami, dzięki czemu bardzo szybko i łatwo można ją wziąć. Obecnie pożyczka Provident do 15 000 zł jest dominującą ofertą na rynku – pożyczka na raty z niskimi ratami, po którą sięga coraz więcej ludzi potrzebujących pieniędzy. Wiele osób skorzystało z pożyczki Provident. Szybko otrzymało pieniądze i spłaca niskie raty. Skorzystaj i Ty! Złóż wniosek o pożyczkę Provident. Decyzję kredytową otrzymasz w kilka minut. Provident – TOP pożyczka w promocji dla Klienta indywidualnego.

Pożyczanie pieniędzy w obecnych czasach jest niezwykle proste i szybkie. Wszystko to zasługa firm pozabankowych takich jak Provident, dzięki któremu w kilkanaście minut możemy bezpiecznie załatwić wszelkie formalności bez wychodzenia z domu i otrzymać gotówkę.

Pożyczka Provident: Super Prosta od 500 zł do 10 000 zł

Provident specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, oferowanych Klientom indywidualnym. Klient ma możliwość wyboru sposobu spłat pożyczki między bezpośrednim przelewem na konto bankowe a obsługą pożyczki przez Przedstawiciela i spłatą rat w swoim domu. Oferta z obsługą domową jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie kompleksową obsługę w domu, a szczególnie elastyczność, jaką daje serwis świadczony przez Przedstawiciela.

Szybka pożyczka gotówkowa. Pożyczka na dowód osobisty

Provident oferuje pożyczki w dwóch wariantach: w Pakiecie Gotówka oraz w Pakiecie Przelew. W Pakiecie Gotówka oferują dostawę gotówki do domu i obsługę Przedstawiciela. W Pakiecie Przelew pieniądze przesyłane są na konto i przez konto spłacane. Pożyczki w Provident Polska są szybko dostępne i bardzo wygodne. Do udzielenia pożyczki nie są wymagani poręczyciele. Koszty pożyczki są stałe i znane przed podpisaniem umowy przez Klienta. Firma nie stosuje żadnych ukrytych opłat.

Jaką sumę można pożyczyć?

Provident Polska udziela pożyczek na 30, 45, 60 i 90 tygodni lub do 36 miesięcy. Nowym Klientom Provident oferuje szybkie pożyczki bez zbędnych formalności w kwocie od 500 do 15 000 zł. Za każdym razem Provident Polska ocenia jednak obecną sytuację Klienta i pomaga ustalić, czy wysokość pożyczki jest odpowiednia dla jego możliwości finansowych.

W celu określenia dokładnej wysokości raty pożyczki zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś wypełnił krótki formularz – złóż wniosek, a przedstawiciel Provident Polska odezwie się do Ciebie.

Pożyczka z miesięczną ratą w Providencie

 • Pożyczka nawet do 15 000 zł.
 • Wygodna opcja spłaty – w ratach miesięcznych.
 • Pożyczka na krótki okres – od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczka z tygodniową ratą

 • Pożyczka nawet do 10 000 zł.
 • Szybka decyzja i dostawa gotówki nawet w jeden dzień, bez wychodzenia z domu.
 • Elastyczny okres spłaty.
 • Minimum formalności.
 • Proste i jasne zasady – zawsze wiesz ile i kiedy spłacasz.

Pożyczka konsolidacyjna

Dzięki pożyczce konsolidacyjnej w Provident Polska zyskujesz zamianę trudnej do spłaty wysokiej jednorazowej kwoty (a w przypadku większej liczby chwilówek nawet kilku takich kwot w jednym miesiącu) na przystępne raty tygodniowe. Zamiana ta odbywa się w wygodny dla Ciebie sposób. Pożyczka udzielana jest w kwocie od 500 zł do 15000 zł na 45, 60 i 75 tygodni. Minimum formalności – wystarczy dowód osobisty i dokumenty (umowy) potwierdzające zadłużenie u innych pożyczkodawców.

Pożyczanie gotówki w Providencie na promocyjnych warunkach

Skorzystaj ze specjalnej oferty pożyczki gotówkowej Provident: szybka pożyczka online na każdy plan. Możesz pożyczyć 5000 zł i zwrócić 5500 zł. Promocyjna oferta produktowa „Pożyczka Samoobsługowa PRO” trwa od 10.11.2021 r. i dotyczy pożyczki Provident oferowanej przez Internet spłacanej w 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki od 300 zł do 15 000 zł. Możesz wziąć ją zdalnie – bez wychodzenia z domu. Możesz płacić niskie raty miesięcznie. Pożyczka od 300 zł do 15 tys. zł na dowolny cel. Bezpieczna gotówka bez ukrytych opłat! Skorzystaj ze specjalnej oferty Provident. Zdecyduj się na pożyczkę na raty online już teraz i zostań na opłacalnych warunkach!

Jestem emerytem – czy dostanę kredyt w Providencie?

Seniorzy chętnie korzystają z drobnych pożyczek w Providencie, które pozwalają im podreperować ich domowy budżet. Często mają niewielką emeryturę czy rentę myślą wiec, że droga do pożyczki jest zamknięta. Niekoniecznie. Seniorzy dla Providenta są cenionymi klientami, gdyż mają stałe źródło dochodu, a co za tym idzie regularne wpływy na konto, które pozwalają na regularne płacenie rat pożyczki.

Nie bez znaczenia jest również wiek pożyczkobiorcy – ci, którzy mają już np. 85 lat, mają małe szanse na finansowanie, ale 60-latek czy 70-latek jak najbardziej tak. Chodzi tu o pożyczki w Providencie do kilkudziesięciu tysięcy złotych na dowolne wydatki (kredyt na mieszkanie na wiele lat nie jest możliwy).

Zazwyczaj, aby otrzymać pożyczkę w Providencie, wystarczy dowód osobisty oraz potwierdzenie dochodu, czyli wpływ świadczenia na konto lub decyzja np. ZUS. W tej sprawie banki mają bardziej sformalizowane wytyczne i niechętnie udzielają pożyczek emerytom.

Provident pożyczka do domu

Pożyczki z dostawą do domu Provident pomogą ci uniknąć ryzykownych pożyczek udzielanych w lombardach pod zastaw wartościowych rzeczy. Szukasz pożyczki z umową pożyczkową zawieraną w domu? Pożyczki do domu bez ukrytych kosztów i niejasnych zapisów? Skorzystaj z oferty Provident – pożyczka do domu. Najprostszy sposób na szybki zastrzyk gotówki dostępny dla polskich rodzin. Dzięki pożyczce Provident wspierającym polskie rodziny nie musisz martwić się o finanse na święta, na wakacje, w Dzień I Komunii Świętej (pieniądze na prezent na komunię), a nawet gdy organizujesz wesele lub przyjęcie okolicznościowe.

Nawet 10000 zł w kieszeni. Provident pożyczka do domu – pożyczka na telefon do domu, pożyczki tygodniowe do domu, pożyczki na oświadczenie w domu klienta, pożyczki tygodniowe cała Polska – szybka oraz dogodna forma dostarczenia środków pieniężnych. Pożyczka, z którą możesz więcej. Wnioskuj o pożyczkę Provident wygodnie, oczywiście on-line, dzięki czemu łatwo i szybko otrzymasz pieniądze.

Pożyczka przez Internet: w Providencie łatwiej!

Provident jest finansową instytucją pozabankową, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Popularność zawdzięcza ona przede wszystkim stosowaniu uproszczonych procedur i niewygórowanych warunków przy udzielaniu pożyczek w domu u klienta oraz przez Internet.

Dzięki Providentowi łatwiej o dostęp do pieniędzy przez Internet, a regulacje prawne i rozwój rynku pożyczek pozabankowych sprawiły, że spadły też koszty pożyczki od Providenta. Natychmiastowa decyzja, a także brak zbędnych formalności, tym charakteryzuje się pożyczka przez Internet w Providencie – pożyczka do 20 000 zł bez wychodzenia z domu (Provident Pożyczka Samoobsługowa)!

Obecnie cały proces pożyczkowy w Providencie może odbyć się bez wychodzenia z domu, a konsultant może porozmawiać z nami przez telefon i ewentualnie może pomóc zdalnie wypełnić wniosek o pożyczkę.

Pożyczka w Provident do wyboru:

 • pożyczki miesięczne na konto,
 • pożyczki miesięczne w gotówce,
 • pożyczki tygodniowe w gotówce.

Nic więc dziwnego, że z roku na rok o pożyczki w Providencie chętniej ubiegają się również osoby, które zamiast pożyczki przez Internet wolą otrzymać pożyczkę w domu. Pamiętaj, że promocja Provident gwarantuje ci najlepsze rozwiązanie dla chwilowych problemów z brakiem gotówki, którą łatwo zdobędziesz dzięki najnowszej ofercie promocyjnej Provident. Co istotne, biorąc pożyczkę w Providencie, szybko pozbywasz się problemów finansowych i realizujesz każdy założony plan z korzystną pożyczką online.

Promocja pożyczki Provident

 • Pożyczka Samoobsługowa – pożycz do 20 000 zł w promocji Provident.
 • Super Prosta Pożyczka – pożycz do 10 000 zł w promocji Provident.
 • Pożyczka przez Internet – pożycz do 5000 zł w promocji Provident.

W Providencie mają dla każdego atrakcyjne oferty pożyczek. Sprawdź, co firma przygotowała dla stałych klientów – Provident oferta dla stałych klientów. Przejdź do oferty pożyczki Provident, którą znajdziesz powyżej i poznaj oferty pożyczki online oraz udzielane w domu, przygotowane specjalnie dla Ciebie. Dopasuj pożyczkę pod Twoje potrzeby! Pamiętaj jednak, aby decyzję o zadłużeniu podejmować z rozwagą i zawsze przeczytać umowę pożyczki przed jej podpisaniem.

Pożyczki Provident z atrakcyjnym oprocentowaniem. Proste i szybkie formularze zgłoszeniowe. Nie trać czasu! Sprawdź oferty.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę w Providencie?

Wnioskowanie o pożyczkę Provident wiąże się ze spełnieniem kilku wymogów. Otrzymasz finansowanie do 20 000 zł na maksymalnie 48 miesięcy, jeśli:

 • jesteś osobą powyżej 18 roku życia,
 • otrzymujesz stały dochód,
 • mieszkasz na stałe w Polsce,
 • masz polskie obywatelstwo,
 • masz aktywny numer telefonu i adres e-mail,
 • masz ważny dowód osobisty,
 • posiadasz aktywne konto bankowe,
 • nie figurujesz w rejestrach dłużników: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD,
 • posiadasz zdolność kredytową.

Ostatecznym warunkiem udzielenia pożyczki przez instytucję finansową Provident Polska jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 9,73%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 5500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 500 zł (w tym: prowizja 230 zł, opłata przygotowawcza 40 zł, opłata za elastyczny plan spłat 230 zł, odsetki 0 zł), 23 miesięczne równe raty w wysokości 229,17 zł, ostatnia (24.) miesięczna rata w wysokości 229,09 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.01.2022 na reprezentatywnym przykładzie "Pożyczki Samoobsługowej PRO".

Jak się rozwija rynek pozabankowy?

Mimo że banki posiadają obecnie bardzo przekrojową ofertę, nawet te, które do tej pory zajmowały się consumer finance, w tej chwili, ze względu na koszty obsługi niskich pożyczek, pozostawiły trochę ten rynek niewykorzystanym.

Przy niewielkich pożyczkach udział kosztów stałych jest znaczący, dlatego też banki z reguły preferują wyższe kwoty pożyczek. Banki także nie są w stanie dostarczać gotówki Klientom w szybkim czasie, nawet dowożąc ją do domu. Provident bazuje na bardzo jasnych procedurach i transparentnych zasadach. Usługa szybkiej pożyczki pozwala na uzupełnienie rynku i oferowanych przez inne instytucje propozycji.

Dlaczego potencjalny Klient powinien wybrać firmę Provident i skorzystać z jej usług?

Dlatego, że warto zaufać doświadczeniu i jakości obsługi. Provident jest międzynarodową instytucją finansową ze 130-letnią tradycją, z ich usług skorzystało już kilka milionów osób w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Węgrzech oraz w Meksyku. Jak pokazują badania, możliwość otrzymania pożyczki w mniej niż 48 godzin jest dla Klientów najważniejsza.

Oprócz szybkiej dostawy gotówki Provident daje Klientom możliwość wyboru sposobu jej spłaty. Provident działa na jasnych i przejrzystych zasadach. Klienci wiedzą, ile zapłacą, a w umowie nie ma żadnych gwiazdek.

Provident został wyróżniony w VI Rankingu Odpowiedzialnych Firm Gazety Prawnej. Provident zajął 6. miejsce w VI Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii: bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy. Ranking Odpowiedzialnych Firm to najbardziej profesjonalny konkurs na polskim rynku, oceniający działania CSR prowadzone przez firmy. Organizatorem Rankingu jest Dziennik Gazeta Prawna oraz firma doradcza PwC. Provident dołączył również do grona firm zrzeszonych w „Koalicji na rzecz odpowiedzialnego biznesu". Projekt powstał z inicjatywy organizacji Pracodawcy RP. Głównym celem projektu jest pomoc we wdrażaniu przez przedsiębiorców zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

Inne wyróżnienia:

 • Drugie miejsce w sektorze Bankowym i Ubezpieczeniowym w IX edycji konkursu Perły Polskiej Gospodarki.
 • Laureat konkursu dobrych praktyk w zakresie zarządzania kadrami FlexiLider 2011.
 • Złoty Platan Uczelni Łazarskiego w kategorii: Partner Innowacyjnego Kształcenia.
 • Wyróżnienia w konkursach: European Business Awards 2011 oraz Employee Volunteering Award.

Pożyczka Provident, to zobowiązania finansowe, które bardzo łatwo zaciągnąć. W wielu przypadkach wystarczy jedynie dowód osobisty, numer telefonu oraz numer konta bankowego.