Promocje i oferty specjalne produktów w okazyjnych cenach

Poruszanie się po rynku promocji to prawdziwe wyzwanie, o czym świadczy choćby fakt, że obniżki na Black Friday wyniosły średnio... 3% w stosunku do cen tydzień wcześniej. A miało być po 40, 70, 90% taniej! Miało być. Warto jednak pamiętać o tym, że promocje mają przyciągnąć klientów, a niekoniecznie być faktycznie atrakcyjne.

Słowo o promocjach

Żaden mechanizm ekonomiczny nie tłumaczyłby promocji, w której nagle pewien produkt staje się ni stąd, ni zowąd o 20% tańszy, nie wspominając o większych obniżkach. Przeglądając oferty promocyjne, warto patrzeć na nie analitycznie i próbować dociec, dlaczego właśnie teraz konkretny produkt lub usługa miałyby być tańsze. Oto kilka przykładów:

Obniżka cen abonamentu telefonicznego może wynikać z tego, że kończy się rok rozliczeniowy i firma musi za wszelką cenę podratować dane dla inwestorów, żeby nie skończyć grubo pod kreską. A może za dwa miesiące zmodernizowana zostanie infrastruktura i trzeba sprzedać pakiety, które później będzie można rozbudowywać?

Obniżka cen za hotel może sięgnąć nawet 70%, ale dlaczego? Na przykład dlatego, że pogoda była kiepska i wiele wycieczek zostało odwołanych i teraz gestorzy próbują pokryć straty. Albo działa mechanizm zakupów grupowych: sprzedamy taniej, ale tylko w dużym pakiecie, bo to gwarancja niższego, ale stuprocentowo pewnego zysku.

Lepsze warunki jazdy próbnej określonym autem też nie pojawiają się znikąd. Może trzeba zbić z podium sprzedaży konkurencyjny model albo po prostu pozbyć się auta, które nie sprzedawało się najlepiej.

Wytłumaczenie, że w tym tygodniu będzie taniej, bo jest piątek, jest absurdalne, nielogiczne i idiotyczne. Data najczęściej nie uzasadnia promocji, dlatego, jeśli masz problem z wyborem sensownej promocji, korzystaj ze sprawdzonych narzędzi weryfikacyjnych.

Padła moda na grupony

Zakupy grupowe dziś już nie są szczególnie atrakcyjne, może poza kilkoma branżami. Szukamy raczej promocji skrojonych pod konkretne potrzeby, a nie okrojonych usług w niskiej cenie. A te pojawiają się często lawinowo, bo firmy reagują na te same zmiany i na ruchy konkurentów. Trudno za tym nadążyć, ale nie jest to niemożliwe.

Sposób dla leniwych

Zamiast przeglądać gazetki promocyjne (hurra! Masło tańsze o 10 groszy!) albo oferty stacji paliw (o, jak przejadę 20 kilometrów, to oszczędzę ze dwa złote na całym baku), możesz po prostu zajrzeć poniżej tego artykułu. Korzystając z zaawansowanych algorytmów, ofert partnerów i doświadczenia redaktorów, wyszukujemy promocje, które są promocjami nie tylko z nazwy.

Oferty specjalne

Między naszymi promocjami będą też oferty specjalne. Te zwykle nie są prostą obniżką cen – trzeba jeszcze spełnić jakieś dodatkowe warunki, np. żeby skorzystać z lepszej oferty na kartę, nigdy wcześniej nie być klientem operatora. Informujemy o wszystkich warunkach, podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, co na rynku powinno przyciągać wzrok.

Strefa okazji – najlepsze promocje zebrane w jednym miejscu

Najlepsze kredyty online w ofercie specjalnej na Getmoney. Sięgnij po najtańszy kredyt gotówkowy online z mikrokosztami w czystej postaci za mniej niż 6 zł za każdy pożyczony 1000 zł lub skorzystaj z oferty pożyczki przez internet w promocji do 3000 zł za darmo (przy terminowej spłacie). Ponieważ liczą się korzyści, zobacz oferty pożyczki na raty w kwocie 5000 zł, 10 000 zł, 15000 zł, i 20 000 zł nawet do 48 miesięcy. W specjalnej ofercie promocyjna pożyczka gotówkowa online Alior Bank do 50 000 zł. Dla kwoty pożyczki online do 50 tys. zł 0% prowizji, oprocentowanie tylko 7,19%.

Okazje, promocje, wyprzedaże – skorzystaj i zyskaj!

Najlepsze konta osobiste i karty kredytowe w ofercie specjalnej z bonusami i voucherami w postaci gotówki na zakupy w RTV Euro AGD! Karty kredytowe z biletami do Cinema Citi, karty kredytowe z ratami 0%, karty kredytowe ze zwrotem do 4% na Booking.com, karty kredytowe ze zniżkami do restauracji, karty kredytowe z bonem do 400 zł i wiele innych. Sprawdź, jak zyskać otwierają promocyjne konto osobiste z bonusami – najbardziej opłacalne konto za 0 zł, jeśli bankujesz głównie przez internet. Konto dla obcokrajowców za 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (konta dla obcokrajowców) lub zyskaj, otwierając konto dla firm w ofercie specjalnej za 0 zł z pakietem dopasowującym się do potrzeb Twojej firmy!

W przypadku produktów finansowych – rachunków firmowych, kont balowych, kredytów i pożyczek, warunkiem otrzymania bonusu jest złożenie wniosku o produkt w trakcie trwania promocji, podpisanie umowy w regulaminowym czasie oraz spełnienie warunku aktywności. Zobacz dostępne w ofercie specjalnej pożyczki przez internet, kredyty gotówkowe, konta bankowe, karty kredytowe i inne produkty pozabankowe w ofercie specjalnej Getmoney. 22%, 50% lub 100% rabatu na pożyczki online, chwilówki, kredyty gotówkowe i inne produkty bankowe i pozabankowe w super cenie. Pożyczki za 0 zł na nowy miesiąc. Pożyczaj pieniądze najtaniej w internecie, wybierając ofertę pożyczki w promocji.

Strefa Okazji – najlepsze promocje na konta bankowe, kredyty gotówkowe, pożyczki gotówkowe i produkty niefinansowe. Okazje, promocje, wyprzedaże. Sprawdź nasze aktualne promocje: