Pożyczka 10 tys. zł - gdzie szukać pożyczki 10 tys. zł online?

Iwona Wasilczuk - .

Pożyczka 10 000 zł na raty to flagowy produkt kredytowy, który znajduje się w ofercie wszystkich banków. Ofertę pożyczki 10 000 zł online bez zaświadczeń znajdziemy również w kilku firmach pożyczkowych. Oferta pożyczki na 10 tys. zł przypadnie do gustu klientom, którym zależy na kwocie 10 000 zł, prostocie i przejrzystej relacji kosztów do wysokości zaciąganej pożyczki oraz możliwości wzięcia pożyczki online. Kojarzona zwykle z kredytem gotówkowym na 10 tys. zł w promocji bez prowizji (0% prowizji), dostępna jest również poza bankiem w ofercie standardowej do 10 000 zł do 6 lat.

pożyczka 10 tys zł

Pożyczka 10 tys. zł na raty lub pożyczka 10 000 zł online bez zaświadczeń — gdzie się ubiegać o 10000 zł pożyczki na raty, jakie warunki trzeba spełnić i na jakie oferty można liczyć w bankach i instytucjach finansowych? Podpowiadamy, w jakim banku najlepiej wziąć kredyt w wysokości 10 tys. zł.

Pożyczka 10 tys. zł na raty – informacje podstawowe

Pożyczka w wysokości 10 000 zł odznacza się stałym kosztem miesięcznym, wygodny, długi okres kredytowania nawet do 10 lat i przystępnymi warunkami. Do oferty produktów kredytowych bankowych należy również standardowy kredyt gotówkowy na 10 tys. zł ze stałym oprocentowaniem obowiązującym przez cały okres spłaty pożyczki. Natomiast pożyczka 10 tys. zł online bez zaświadczeń to produkt finansowy, głównie oferowany przez firmy pożyczkowe. W przypadku pożyczki 10 000 zł przez Internet również oferowana jest ona ze stałym oprocentowaniem obowiązującym przez cały okres spłaty pożyczki, natomiast okres kredytowania dostępny jest od 2 do 60 miesięcy. Przeważnie poszukiwana jest pożyczka 10 tys. zł online bez zaświadczeń na 24 raty.

Gdzie można pożyczyć 10 000 zł i na jak długo?

Pożyczka gotówkowa dostępna jest już od 500 zł, jednak klient może pożyczyć również sumę przekraczającą 10 000 zł i nią sfinansować przedsięwzięcia wymagające większego kapitału.

Pożyczka może być zaciągnięta na krótszy okres, jak i na dłuższy okres w standardowym kredycie gotówkowym w jednym z banków lub w wybranej instytucji finansowej.

Pożyczka gotówkowa 10 000 zł — podstawowe parametry kredytu


 • Minimalna kwota pożyczki: 500 zł.
 • Maksymalna kwota kredytu: 300 000 zł.
 • Kwota maksymalna pożyczki na oświadczenie: 10 000 zł.
 • Minimalny okres kredytowania: 2 miesiące.
 • Maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy (10 lat).

Źródło: Opracowanie własne Get-Money.pl

Pożyczka na 10 tys. zł – jak złożyć wniosek?

Istnieje wiele sposobów złożenia wniosku o udzielenie kredytu gotówkowe w wysokości 10 000 zł lub pożyczki 10 000 zł na raty. Do dostępnych kanałów należą:

 • wniosek online, który można znaleźć na stronie internetowej banku, firmy pożyczkowej oraz na stronie Getmoney,
 • infolinia – klient może zadzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu lub wysłać SMS-a z prośbą o kontakt ze strony banku bądź wybranej instytucji finansowej,
 • oddział bądź placówka banku – do wyboru klienta pozostaje udać się kredyt na 10000 zł bezpośrednio w placówce banku lub umówić się na wizytę z wyprzedzeniem za pomocą odpowiedniego formularza (zamieszczone poniżej).

Dla kogo pożyczka 10 000 zł?

Kto może otrzymać tanie pożyczki 10 tys. zł online na raty? Ten, kto ma dobrą historię kredytową. Wniosek o pożyczkę gotówkową w banku lub w firmie pożyczkowej mogą złożyć:

 • osoby zatrudnione na podstawie umowę o pracę,
 • emeryci,
 • renciści,
 • osoby prowadzące gospodarstwo rolne,
 • osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Klienci, którzy osiągają dochód w inny sposób, niż wyżej wskazany, również mogą mieć możliwość otrzymania pożyczki 10 000 zł. W tym wypadku rodzaj dokumentów poświadczających uzyskiwanie dochodu, a także okres, na który przypadają, będzie uzależniony od indywidualnych ustaleń z wybranym bankiem lub firmą pożyczkową.

Pożyczka 10 tys. zł dla zadłużonych nie jest dostępna. Pożyczka 10000 zł to oferta dla klientów z dobrą historią.

Ile kosztuje pożyczka 10000 zł na raty w firmie pożyczkowej?

Podstawową cechą pożyczki gotówkowej jest ustalenie łącznej sumy kosztów, jakie zobowiązany jest ponieść kredytobiorca z tytułu odsetek, sumy prowizji i opłaty przygotowawczej, doliczanych do raty kapitałowej na stałym poziomie. Np.: oferta Hapi Pożyczki zakłada: 10 000 zł pożyczki z ratą od 459 zł. Okres spłaty – 24 miesiące.

Prowizja od udzielenia pożyczki jest kredytowana i dopisywana do łącznej sumy kredytu do spłaty.

Pożyczka 10000 zł online – informacje dodatkowe

 • Pożyczka spłacana jest w miesięcznych ratach równych.
 • Klient nie zawsze musi posiadać konto osobiste, aby skorzystać z oferty pożyczki 10 tys. zł przez internet.
 • O kredyt w wysokości 10 000 zł mogą ubiegać się zarówno obecni, jak i nowi klienci banków i firm pożyczkowych.

Skorzystaj z przygotowanej oferty, umożliwiającej wzięcie pożyczki 10 tys. zł na raty lub uzyskanie pożyczki 10 tys. zł online bez zaświadczeń. Wykorzystaj pieniądze, na cokolwiek chcesz. Pożyczka 10000 zł na to, co najdroższe dla Ciebie.

↓ Tu znajdziesz najtańszy kredyt gotówkowy na 10 tys. zł z najniższą ratą ↓

Naszym klientom dziękujemy za zaufanie.