Kredyt gotówkowy pozabankowy Aasa Polska

Pożyczka pozabankowa w Aasa Polska to jedyna prawdziwie nowoczesna pożyczka gotówka przez Internet bez wychodzenia z domu. Pożyczka gotówkowa udzielana nawet na 36 miesięcy. Aasa nadal oferuje najatrakcyjniejszy cenowo produkt na rynku pożyczek pozabankowych, a niski poziom kosztów przyczynia się do akceptacji większych kwot pożyczki.

Firma Aasa Polska wyspecjalizowała się w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych do 15 000 zł dla klientów indywidualnych i do 20 000 zł dla firm – Aasa Bliżej Biznesu: pożyczka dla firm do 20 000 zł, okres spłaty od 1 do 36 m-cy.

Nowoczesna pożyczka przez Internet bez wychodzenia z domu

  • Pożyczka online dla Klientów indywidualnych od 2000 zł do 15 000 zł w Aasa Polska
  • Pożyczki dla firm przez Internet od 1000 zł do 20 000 zł w Aasa Polska
  • Okres spłaty pożyczki Aasa: 36 miesięcy
  • Raty równe
  • Wysokość opłaty przygotowawczej zależy od kwoty pożyczki
  • Możliwa wypłata pieniędzy bez konta bankowego (czek GIRO) – odbiór pieniędzy w dowolnej placówce Poczty Polskiej – wypłata pieniędzy bez konta bankowego (czek GIRO).

O pożyczkę Aasa Polska Klienci mogą ubiegać się w łatwy i szybki sposób, przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu i wizyt w bankach. Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest dostosowany do wygody Klienta i jego nagłych potrzeb, nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani też poręczycieli. Doświadczony i wyszkolony za granicą personel zapewni najwyższą jakość usług.

Kim jest Aasa Polska S.A.

Aasa Polska S.A. należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od wielu lat odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono swoich klientów.

Jakie kryteria trzeba spełniać, aby dostać pożyczkę?

Aasa Polska oferuje pożyczki Klientom, którzy mieszkają na stałe w Polsce, są w wieku od 26 do 80 lat, otrzymują udokumentowany stały dochód w Polsce, posiadają aktywny rachunek bankowy oraz nie widnieją w rejestrze dłużników BIG InfoMonitor.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej i w skrócie:

  • Min. dochód → 800 zł.
  • Pożyczka Aasa nie jest przeznaczona dla klientów ze statusem student, alimenty, zasiłek, niezatrudniony, inny, egzekucja komornicza.
  • Obowiązkowa dobra historia w BIK.
  • Brak zaległości w Infomonitor oraz Erif.

Jak mogę ubiegać się o pożyczkę Aasa?

Ubieganie się o pożyczkę jest łatwe – po prostu należy wypełnić wniosek zamieszczony poniżej.

Dlaczego czasem należy zrobić przelew na 1zł?

Wykonanie przelewu bankowego w wysokości 1 zł jest elementem procesu identyfikacji nowego klienta. Ponadto przelew taki zmniejsza ryzyko wypłaty pożyczki na niewłaściwe konto.

Jakie dokumenty należy przedstawić, aby otrzymać pożyczkę?

Zazwyczaj instytucje finansowe nie żądają żadnych odrębnych dokumentów. Jednakże w niektórych przypadkach, aby zweryfikować zdolność kredytową Klienta, mogą prosić o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument bądź informacje.

Jakie są warunki umowy i opłaty?

Warunki umowy oraz opłaty będą przedstawione telefonicznie lub na spotkaniu. Wszyscy Klienci również otrzymują warunki umowy wraz z pożyczką, zgodnie z polskim prawem.

Pożyczka Aasa – specjalne warunki czekają

Pożyczka dla firm Aasa to do 20000 zł dla początkujących przedsiębiorców, szybka decyzja, wymagany tylko dowód osobisty, formalności ograniczone do minimum. Pożyczka dla firm od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Pożyczka pozabankowa przez Internet: 1000 zł – 20 000 zł

Szybki pożyczki w Aasa Polska do 15 000 zł i do 20 000 zł dla firm. Pożyczka online w Aasa Polska od 2000 zł do 15000 zł pożyczki dla klientów indywidualnych, spłata przez 36 m-cy. Aasa Bliżej Biznesu: pożyczka dla firm w Aasa Polska od 1000 zł do 20000 zł, spłata od 1 m-ca do 36 m-cy. Szybki pożyczki w Aasa Polska. Pożyczki skrojone na miarę.

Złożony wniosek przez Internet będzie rozpatrzony bardzo szybko. Firma dokłada starań, aby Klient otrzymał decyzję jeszcze w tym samym dniu, w którym złożył wniosek. Po pozytywnej ocenie wniosku, cała kwota przyznanej pożyczki znajdzie się na wskazanym rachunku bankowym. Termin wypłaty pożyczki zależy od możliwości skontaktowania się z klientem.

Pożyczka Aasa do 15000 zł i podobne oferty pożyczki do 60000 zł