Darmowe konto osobiste ‒ czy to możliwe?

Marek Brocki - .

Opłaty za prowadzenie konta w banku, zlecenia stałe czy wypłaty z bankomatów mogą być bardzo uciążliwe i nadszarpnąć nasz budżet, zwłaszcza w dłuższej perspektywie czasowej. Aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych wydatków, warto znaleźć bank, który za prowadzenie konta osobistego nie pobiera żadnych opłat.

Czy otworzenie darmowego konta jest możliwe? Oczywiście, że tak! Poniżej informacje na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Darmowe konto osobiste, czyli jakie?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest darmowe konto. Darmowe konto osobiste to takie, w przypadku którego nie są pobierane opłaty za:

 • uruchomienie rachunku
 • prowadzenie rachunku
 • kartę podpiętą do konta
 • wypłaty z bankomatów
 • przelewy
 • zlecenia stałe i inne tego typu operacje
 • korzystanie z wpłatomatów

Bezpłatne konto w banku

Wracając do postawionego w tytule pytania, założenie darmowego konta jest możliwe. Znajdziemy banki, które za otworzenie, prowadzenie konta i wykonywanie różnego typu transakcji nie pobierają żadnych opłat.

Prowadzenie darmowego konta proponuje wiele banków, czym więc kierować się, wybierając ofertę?

Przekonaj się, jak działa ranking kont osobistych >>

Konto bankowe na co zwrócić uwagę?

Wybierając konto bankowe za 0 złotych, przede wszystkim kierujmy się indywidualnymi potrzebami. Jeśli często korzystamy z wpłatomatów, wybierzmy bank, którego wpłatomaty znajdują się w pobliżu naszych miejsc pracy czy zamieszkania, jeśli często korzystamy z bankomatów, sprawdźmy, gdzie zlokalizowane są bankomaty danego banku. Co więcej, w sieci znajdziemy wiele rankingów darmowych kont, które mogą nam nieco ułatwić podjęcie decyzji.

Jak założyć darmowe konto osobiste?

Założenie darmowego konta bankowego nie jest skomplikowane:

 1. W pierwszej kolejności wybieramy interesujący nas bank.
 2. Kolejny krok to uzupełnienie wniosku o otworzenie konta, tutaj niezbędne będą między innymi numer dowodu osobistego oraz pesel.
 3. Potwierdzenie i uzgodnienie kwestii związanych z podpisaniem umowy to kolejna z procedur.
 4. Podpisanie umowy.
 5. Aktywacja konta.

Czy otworzenie darmowego konta osobistego w banku jest możliwe? Oczywiście! Wiele banków przygotowało oferty, zgodnie z którymi dana osoba nie zapłaci ani złotówki za prowadzenia konta, wpłaty i wypłaty gotówki, korzystanie z karty i inne kwestie. Otworzenie takiego rachunku jest bardzo proste, przebiega w kilku krokach.

Darmowe konto osobiste zapewnia szybki i wygodny dostęp do zgromadzonych pieniędzy (bezpłatne wypłaty kartą do konta ze wszystkich bankomatów w Polsce), a także wiele dodatkowych korzyści: 0 zł za kartę już przy jednej transakcji w miesiącu, 0 zł za trzy wypłaty z bankomatów za granicą oraz promocyjne oprocentowanie w rachunku do regularnego oszczędzania.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »