BizNest Kredyt dla firm w Nest Banku

BizNest Kredyt dla firm w Nest Banku to finansowanie dla małych firm do 550 000 zł, bez zabezpieczeń i poręczycieli oraz okresem spłaty nawet do 12 lat. Nest Bank oferuje pomoc firmy doradczej przy ubieganiu się o dotacje unijne oraz wysokie limity w kacie kredytowej dla przedsiębiorców. Mało na PIT-cie, dużo w kredycie - tak brzmi domena Nest Banku!

nest bank

Nest Bank działa na polskim rynku od października 2016 roku. Nowy Bank - Nest Bank, powstał z połączenia dwóch znanych marek należących do FM Banku: Banku SMART oraz BIZ Banku. Jego oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców.

Na początek, Nest Banku zamierza otworzyć 350 swoich placówek. W języku polskim słowo „nest” rozumiane jest jako „gniazdo”, które symbolizuje bezpieczeństwo, opiekuńczość i zaradność. Właśnie na tych wartościach Nest Bank zamierza budować swój wizerunek. Ma być to najbardziej rodzinny bank w Polsce dedykowany do obsługi mikro i małych firm, który ma umożliwić przedsiębiorcom szybki i łatwy dostęp do środków finansowych na rozwój i inwestycje.

Finansowanie dla firm w Nest Banku

Finansowanie dla firm dostępne jest dzięki różnego rodzaju nowoczesnym produktom bankowym, o które można ubiegać się za pomocą formularza online, infolinii lub bezpośrednio w placówkach Nest Banku.

Głównym produktem Nest Banku jest BIZnest Kredyt w Ratach:

  1. Profesjonalista - Kredyt dla firm z wysoką kwotą kredytu aż do 550 tys. zł, niskimi ratami i okresem spłaty - nawet do 12 lat. Kredyt jest dostępny bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli, a wstępna decyzja kredytowa dostępna nawet w 1 minutę.
  2. Przedsiębiorca - Kredyt dla przedsiębiorców do 350 tys. zł na dowolny cel firmowy bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli, z wstępną decyzję kredytową nawet w 5 minut, oprocentowanie już od 4,7% i prowizji już od 0% oraz z długim okresem spłaty aż do 144 miesięcy.
  3. EaSI - Kredyt z Gwarancją EaSI Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 100 tys. zł na okres nawet 120 miesięcy dla firm w fazie rozwoju. Bez prowizji i z niską marżą, już od 3,99% dzięki Gwarancji EaSI.

Dlaczego warto wziąć Kredyt dla firm BIZnest Kredyt w Ratach?

W Nest Banku zasady finansowania są proste i przejrzyste. Wszystkie, odsetki i opłaty można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Już podczas wypełniania wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych, które inne banki wciskają na siłę.

Niewątpliwie, dużą zaletą kredytu dla firm w Nest Banku jest możliwość rozłożenia spłaty na okres nawet 12 lat, dzięki czemu rata miesięczna może być bardzo niska, ściśle dopasowana do możliwości finansowych firmy. Warto zwrócić uwagę na fakt, że kredyt z Nest Banku można przeznaczyć na spłatę różnych zobowiązań firmowych, np. drogich kredytów i pożyczek w innych bankach. Doradcy dojeżdżają do klienta, a wstępna decyzja jest wydawana nawet w ciągu kilku minut.

W ofercie Nest Banku znajdziemy również konta osobiste i oszczędnościowe dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz kredyt online do 30 tys. zł.

Nest Bank proponuje BIZnest Limit na Karcie:

  1. Przedsiębiorca - Karta kredytowa Visa dla Przedsiębiorców, której maksymalny limit kredytowy wynosi 100 tys. zł, a maksymalny okres bezodsetkowy 56 dni.
  2. Profesjonalista - Karta kredytowa Visa dla Profesjonalistów - to karta kredytowa Visa z 56-dniowym okresem bezodsetkowym i opcją płatności zbliżeniowych, która pomoże Ci w szybkim finansowaniu bieżącej działalności firmy w kraju, za granicą, przez Internet i telefon.
  3. Przedsiębiorca - odnawialny kredyt krótkoterminowy dla przedsiębiorców - limit kredytowy w rachunku bieżącym do 200 tys. zł na 36 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia. Bez konieczności przedstawiania faktur i biznesplanów.

Kredyt odnawialny, konto z limitem dla firm dedykowane jest przedsiębiorcą, którzy prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej roku i posiadają konto firmowe w Nest Banku. Mając już limit w innym banku, można przenieś go do Nest Baku. W takim przypadku zostanie Ci podwyższona kwotę kredytu aż o 20%.

Kredyt przez Internet, kredyt gotówkowy online - Nest Gotówka na KLIK

Kredyt gotówkowy przez Internet Nest Gotówka na KLIK to nowoczesny produkt bankowy przeznaczony dla klientów indywidualnych. Rodzinne wakacje, zakup sprzętu AGD, remont mieszkania, inwestycje czy niespodziewane wydatki! Bez względu na to, na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze, na Nest Bank możesz liczyć w każdej sytuacji.

Kredyt gotówkowy online Nest Gotówka na KLIK udzielany jest do 20 tys. zł dla nowych Klientów i do 30 tys. zł dla Klientów posiadających konto w Nest Banku z niską prowizją i oprocentowaniem 0%. Kredyt gotówkowy w Nest Banku można otrzymać nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu.

Potrzebujesz gotówki na rozwój biznesu, wyposażenie biura, rozbudowę firmy?

Sprawdź BIZNest Kredyt dla firm z wysoką kwotą, niskimi ratami i okresem spłaty nawet do 12 lat oraz pozostałe produkty Nest Banku.