Alior Bank w PBL

17 lutego Alior Bank (ci od meloników) dołączył do grona banków obsługiwanych przez PBL. Użytkownicy korzystający z rachunku bankowego w Alior Banku- mają możliwość jeszcze szybszego księgowania środków wpłaconych na poczet inwestycji, spłaty rat, weryfikacji, usług Kokos.pl. PBL to skrót od Pay-By-Link. Jest rozwiązaniem dedykowanym bankowości elektronicznej umożliwiającym klientom danego banku wykonanie szybkiego, bezpiecznego i wygodnego przelewu.

Alior Bank zdecydował się na obniżenie oprocentowania i prowizji pożyczki gotówkowej. Obecnie oprocentowanie pożyczki gotówkowej w Alior Banku wynosi tylko 5%. Pożyczka gotówkowa w Alior Banku do 4 tys. zł udzielana jest bez zaświadczeń o dochodach, natomiast pożyczka Internetowa z prowizją 0% nawet do 200 tys. zł z okresem kredytowania do 5 lat. "Pożyczka Przymiarka" oraz "Pożyczka na Próbę" Alior Banku to nawet 30 tys. zł szybkiej pożyczki i aż 30 dni na zwrot pożyczki bez kosztów. Maksymalny okres kredytowania każdej z dwóch nowych pożyczek gotówkowych wprowadzonych przez Alior Bank na rynek pod koniec 2017 roku to 48 miesięcy. Hasło towarzyszące tej ofercie to "Pożyczkę próbujesz, potem decydujesz". Możesz więc teraz w Alior Banku wziąć pożyczkę na próbę, a jeśli zmienisz plany - zrezygnować bez konsekwencji.

Wnioskowanie o produkty Alior Banku takie jak lokaty, pożyczka gotówkowa, kredyt konsolidacyjny, konto internetowe, Konto Jakże Osobiste, rachunek firmowy czy rachunek partner jest niezwykle proste - wystarczy w internecie wypełnić formularz kontaktowy produktu bankowego Alior Banku, którym jesteś zainteresowani, a konsultant oddzwoni do Ciebie.

O decyzji dotyczącej akceptacji lub odrzucenia wniosku klient dowiaduje się w ciągu kilku minut od zakończenia rozmowy z konsultantem.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku to ponadczasowy produkt bankowy - elastyczny wybór i zmiana korzyści, w zależności od potrzeb! 0 zł za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies., 0 zł za kartę debetową, wystarczy rozliczenie 300 zł transakcji bezgotówkowych co miesiąc! Mobilny dostęp do konta i płatności BLIK, HCE, Android Pay!