10 tys. zł pożyczki na oświadczenie?

Getmoney - .

Do 10 tys. zł pożyczki na oświadczenie? "Szybka pożyczka na oświadczenie krótkoterminowa bądź pożyczka na raty prawie dla wszystkich klientów firm pożyczkowych". Składasz wniosek online o pożyczkę na raty i otrzymujesz przelew środków na konto w banku. Nawet 10 000 zł pożyczki na oświadczenie. Pożyczanie pieniędzy jeszcze nigdy wcześniej nie było takie proste. Zwłaszcza dla wszystkich klientów kilku firm pożyczkowych, które w tym roku (po raz kolejny) oferują pożyczki na oświadczenie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm na korzystnych warunkach.

pożyczka na oświadczenie

Łatwiej być nie może!

Pożyczka na oświadczenie przez Internet to najchętniej wybierana oferta pożyczki w internecie ze względu na znikomą ilością formalności do załatwienia i to bez wychodzenia z domu. Oczywiście, ważne są również atrakcyjne warunki, które musi spełnić klient. Pożyczkobiorca musi jedynie przesłać oświadczenie, jakie dochody miesięczne uzyskuje – bez dodatkowego zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy, bez zaświadczenia o formie zatrudnienia i bez zaświadczenia o dochodach z Urzędu Skarbowego. W szczególnych przypadkach do otrzymania pożyczki na oświadczenie może być potrzebny wyciąg z konta bankowego. Pożyczka na oświadczenie to jedna z najatrakcyjniejszych form finansowania dowolnego celu. Niestety, najczęściej oferowana przez firmy pożyczkowe, gdyż większość banków, nadal wymaga kompletu dokumentów – głównie zaświadczenia od pracodawcy, odcinka emerytury, renty lub innych dokumentów potwierdzających dochody.

Pożyczki na oświadczenie przez Internet zazwyczaj nie są udzielane na wysokie kwoty i przeważnie firma pożyczkowa nie pożyczy nam w takiej uproszczonej formie więcej niż 10 tysięcy złotych. Oczywiście można spotkać się z reklamami pożyczki na oświadczenie do 50 000 zł, a nawet na 100 000 zł nawet na 10 lat, ale najczęściej to tylko reklama pożyczki, która niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Po wczytaniu się w szczegóły oferty pożyczki na oświadczenie okazuje się, że maksymalna kwota dostępna jest tylko dla osób z bardzo dobrą zdolnością kredytową i po przedłożeniu zaświadczenia o dochodach.

Sprawdź, w których firmach pozabankowych, otrzymasz najlepszą pożyczkę na oświadczenie z wszystkimi formalnościami w całości przez Internet – maksymalna kwota to nawet 10 000 zł pożyczki na oświadczenie ze spłatą do 5 lat.

Nowoczesne pożyczki na oświadczenie online stały się bardziej dostępne dla szerokiego grona internautów, gdyż w ostatnim czasie wiele banków i firm pożyczkowych znacznie usprawniło cały proces – niektóre firmy pozabankowe oraz większe banki deklarują, że decyzja i zawarcie umowy o pożyczkę online zajmuje co najwyżej 15 minut. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie wybranej instytucji finansowej i poczekać na decyzję kredytową wraz z umową do podpisania, którą można podpisać bądź też zatwierdzić online, co jeszcze bardziej przyśpiesza cały proces — od aplikowania o pożyczkę aż do chwili otrzymania środków i sprawia, że zainteresowania pożyczkami na oświadczenie ciągle rośnie.

Pożyczka na oświadczenie dla firm

Firmy pożyczkowe kierują swoje oferty pożyczek na oświadczenie (pożyczka dla firm z uproszczonymi formalnościami) także do klientów biznesowych, prowadzącą działalność gospodarczą. Uproszczone formalności przy finansowaniu dla firm, stosowane są zwłaszcza w przypadku pożyczek na bieżącą działalność firmy. Pożyczki na oświadczenie dla firm udzielane się na krótkookresowe potrzeby na niewielkie kwoty (od 1 do 36 miesięcy do 20 tys. zł) oraz na długoterminowe potrzeby firmy na wysokie kwoty (nawet do 200 tys. zł), ale tym razem dla firm działających minimum 12 miesięcy.

"Bezapelacyjnie najlepsza" pożyczka bez zbędnych zaświadczeń z ZUS i US . Ograniczenie formalności do niezbędnego minimum jest w tym przypadku bardzo istotne, ponieważ przedsiębiorcy zwykle potrzebują pieniędzy na "już" i wszelkie zaświadczenia i zawiłe formalności, które w znaczny sposób wydłużają drogę do otrzymania środków, są źle postrzegane zarówno przez małych, jak i dużych przedsiębiorców.

Pożyczka dla firm bankowa czy pozabankowa? Gdzie masz większe szanse?

Tym, co spędza sen z powiek przedsiębiorcą, są skomplikowane i długo trwające formalności. Każdy przedsiębiorca wie, że starając się o kredyt w banku, będzie musiał udokumentować, czy nie posiada zaległości wobec organu podatkowego (Urzędu Skarbowego) i ZUS-u. Potrzebne więc będą specjalne zaświadczenia z ZUS i US. Do tego dochodzą dodatkowe dokumenty m.in. sprawozdanie finansowe – odpowiednie dla rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej i przyjętej formy opodatkowania. To, co może przyspieszyć uzyskanie kredytu dla firm w banku jest oświadczenie o niezaleganiu ze składkami wobec ZUS i podatkami wobec US. Przeważnie właściciel firmy, który stara się o kredyt dla firm w banku, deklaruje pod groźbą surowej kary, że na bieżąco uiszcza wszelkie składki i podatki w terminie oraz że nie posiada żadnych zaległości z tego tytułu.

Skomplikowane procedury bankowe odstraszają wielu właścicieli zwłaszcza małych, często jednoosobowych oraz rodzinnych firm. Znajdują oni finansowanie w pozabankowych instytucjach finansowych, które oferują pożyczki dla firm z minimum formalności. Taka pożyczka pozabankowa dla firm dostępna jest już od pierwszego dnia prowadzenia działalności! Osoby rozpoczynające biznes oraz osoby bez historii prowadzonej działalności gospodarczej również są akceptowane przez firmy pożyczkowe, które zapewniają finansowanie dla firm na dowolny lub sprecyzowany cel. Przykładem jest, chociażby pożyczka tylko dla branży transportowej — oferta finansowania przygotowana specjalnie z myślą o firmach transportowych, małych i średnich przewoźnikach.

Gdy trzeba pokryć koszty działalności, a na rachunku brakuje gotówki, a na kredyt z banku nie można liczyć, bez zbędnych formalności, procedur i barier na pożyczkę pozabankową dla firm zawsze można liczyć.