ZAMÓW BEZPŁATNY KATALOG! Poznaj najpiękniejsze projekty domów!

Jedyny w swoim rodzaju i do tego bezpłatny katalog projektów domów. Najnowocześniejsze projekty komfortowych i energooszczędnych domów. Pełna oferta projektów domów - katalog "Domy Które Kochacie" wydawana cztery razy w roku, publikując w nim 663 projekty domów autorstwa Pracowni Archon. Prezentowane projekty domów cieszą się popularnością w całej Polsce, a sam katalog jest oceniany jako najbardziej przyjazny dla przyszłych Budujących.

Zalety kosztorysu do projektów domów ARCHON+

Dobry kosztorys jest niezbędny w negocjacjach z wykonawcą - pomocny przy ubieganiu się o kredyt na budowę domu, pozwala na bieżąco kontrolować koszty budowy, aktualizowany na każdy kwartał. Firma zapewnia bezpłatną aktualizację zakupionego wcześniej kosztorysu. Zamów bezpłatny katalog i poznaj najpiękniejsze projekty domów.

Kim jest Biuro Projektów ARCHON?

Biuro Projektów ARCHON+ to firma z 19 letnią tradycją. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 600 projektów funkcjonalnych i ładnych domów, zaprojektowanych z myślą o ekonomice użytkowania. Firma szczyci się zaufaniem kilku tysięcy Inwestorów. Aby utrzymać to zaufanie prowadzone są ciągłe badania oczekiwań i wymagań Klientów, dzięki czemu jakość oferowanych usług jest stałe udoskonalana.

Nowości projektowe: Kolekcja nowoczesnych domów; Aktualne koszty budowy.