Z kredytem hipotecznym warto jeszcze poczekać

Osoby planujące zakup nowego mieszkania i zaciągnięcie na ten cel kredytu mieszkaniowego mogą już szukać taniego mieszkania i taniego kredytu hipotecznego gdyż nie warto już czekać z podpisaniem umowy. Obecnie oferty banków są atrakcyjne i jak twierdzą doradcy finansowi - większych spadków oprocentowania już nie będzie. W atrakcyjnej cenie, można kupić nowe mieszkanie i zamieszkać chociażby w kameralnej inwestycji na Mokotowie i cieszyć się urokami życia w centrum miasta. Obecnie na rynku można upolować okazję - nowe mieszkania z rabatem - 20%. Warszawa: Ursynów, Mokotów, Bielany, Żoliborz, Włochy. Nowe mieszkania w supercenach są na sprzedaż. Na wykończenie i wyposażenie mieszkania tania pożyczka gotówkowa czeka w T-Mobile Usługi Bankowe. Pożyczka gotówkowa oprocentowana na 5,50% z prowizją już od 1,99%.

Najważniejsze zmiany w ofertach kredytów mieszkaniowych

Takiej fali zmian ofert kredytów hipotecznych nie było już od dawna. Banki z dnia na dzień obniżyły marże nowych kredytów, wycofywały się jednak z pożyczek walutowych i podnosiły wymogi wkładów własnych. Teraz zmiany idą w dobrą stronę - spadają marże i oprocentowanie.

  • Atrakcyjne, negocjowane indywidualnie warunki cenowe.
  • Finansowanie do 90% wartości nieruchomości.
  • Długi okres kredytowania - aż do 35 lat.
  • Niższa prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego.
  • Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego.
  • Raz w roku wakacje kredytowe - możliwość zawieszenia spłaty jednej raty.
  • Minimum formalności.

Do którego banku po tani kredyt hipoteczny?

Zmiany w kredytach mieszkaniowych wprowadziły Bank BPH, Bank Zachodni WBK, BOŚ Bank, BNP Paribas Fortis, Bank PEKAO, Citi Handlowy, Millennium, mBank, Eurobank, Alior, Bank Pocztowy, Deutsche Bank PBC, Getin Bank, PKO BP, Credit Agricole Bank Polska, Raiffeisen Polbank i ING Bank Śląski. Najwięcej promocji pojawiło się w ciągu ostatnich miesięcy, a w niektórych bankach oferta była zmieniana kilkakrotnie.

Mieszkanie za pieniądze banku

Jeśli ktoś nie zamierza czekać i w najbliższym czasie chce kupić mieszkanie za pieniądze banku, powinien dokładnie rozejrzeć się w ofertach instytucji finansowych. Obecnie banki kuszą atrakcyjnymi warunkami kredytu na własną nieruchomość. Jeżeli planujemy zakup mieszkania z rynku pierwotnego, dodatkowo możemy wziąć kredyt mieszkaniowy u dewelopera, który zazwyczaj ma podpisane umowy z wieloma bankami.