Wakacyjna oferta Banku Pocztowego Kredyt Gotówkowy Raz Dwa

Wakacje na Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym. Szybki Kredyt gotówkowy Raz Dwa z niższą ratą to propozycja Banku Pocztowego dla wszystkich, którzy potrzebują pilnie uzyskać środki na sfinansowanie swoich wakacyjnych podróży.

Dla kredytów do 30 tys. zł Bank obniżył stawkę ubezpieczeniową do wysokości 0,2%. Pozostałe parametry pozostają bez zmian - oprocentowanie wynosi od 15% do 20%, a prowizja niezależnie od kwoty kredytu - 4% dla osób posiadających rachunek osobisty w Banku Pocztowym lub 5% dla pozostałych wnioskujących.

Tymczasem dla kredytów powyżej 30 tys. zł bank w okresie wakacyjnym proponuje promocyjne oprocentowanie 16%. Prowizja wynosi 4% lub 5% w zależności od posiadania rachunku osobistego w Banku Pocztowym. W czerwcu 2010r. saldo kredytów detalicznych Banku Pocztowego przekroczyło 1,2 mld zł. Składają się na nie kredyty konsumpcyjne, hipoteczne, w rachunku osobistym i Pocztowym Koncie Firmowym.

Niezawodny Kredyt Raz Dwa Bank Pocztowy

Największymi zaletami Kredytu Raz Dwa są szybkość oraz ograniczone do minimum formalności związane z jego uzyskaniem. Decyzję kredytową - pozytywną, negatywną lub warunkową, dostaje się on-line w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Kredyt Raz Dwa z niższą, wakacyjną ratą otrzymasz - Bank Pocztowy.