W którym parabanku najtańsza pożyczka przez Internet „Na Już”

Pożyczka pozabankowa przez Internet umożliwia szybkie zdobycie dodatkowych środków bez wychodzenia z domu, na uproszczonych zasadach. Klient ubiegający się o pożyczkę pozabankowa przez Internet nie potrzebuje zaświadczeń, poręczenia, ani zabezpieczenia pożyczki.

pożyczka przez internet

Praktycznie każdy, kto posiada nawet niewielkie dochody: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, renta, emerytura, alimenty, MOPS, działalność gospodarcza i nie został wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych, może pożyczyć od 50 zł do 10 000 zł przez Internet.

Pożyczka typu „przez Internet" udzielana jest w sposób elektroniczny, dlatego do jej otrzymania klient nie potrzebuje żadnych dokumentów, a jedynie adresu e-mail, komputera, podłączenia do Internetu i rachunku bankowego w którymkolwiek z polskich banków.

Ile kosztuje pożyczka przez Internet?

Praktycznie każda firma pożyczkowa, udostępnia kalkulator kredytowy, w którym od ręki można sprawdzić, ile będzie kosztowała pożyczka? Dokonując takich szybkich obliczeń, dowiemy się, jaką będziemy mieli całkowitą sumę do zapłaty i od razu możemy porównać ją z konkurencyjną firmą, udzielającą pożyczek przez Internet. Mając do dyspozycji kilkanaście ofert pożyczek pozabankowych w jednym miejscu, porównanie kosztów jest łatwiejsze i wygodniejsze. Nie trzeba skakać ze strony na stronę, by sprawdzić, gdzie pożyczka przez Internet będzie najtańsza?

Reprezentatywne przykłady pożyczki przez Internet

Na pierwszy rzut pod lupę poszła „ szybka pożyczka na jasnych zasadach" - Provident.

Rezultaty pożyczki w opcji „Przelew"

Pożyczka Provident - reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 6 000,00 zł; czas obowiązywania umowy – 60 tyg.; wysokość tygodniowych rat: 116,56 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 79,50%; łączne zobowiązanie do spłaty – 6 993,35 zł.

Pożyczka przez Internet Vivus - reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 280 zł; całkowita kwota do zapłaty 2280 zł; RRSO 392%.

Pożyczka przez Internet NetCredit - dla pożyczki 600 zł na 30 dni RRSO wynosi 1410,33%. Koszt pożyczki 150 zł w tym prowizja 105,00 zł; ubezpieczenie 45 zł. Całkowita kwota do spłaty 750 zł.

Pożyczka przez Internet Wonga - reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 500 PLN; czas obowiązywania umowy 18 dni; odsetki 3,08 zł; prowizja 110 zł; całkowita kwota do zapłaty 613,08 zł; RRSO 459%.

Podsumowując, pożyczki przez Internet drogo kosztują, lecz pomimo tego, cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na uproszczone formalności i szybkość z jaką można otrzymać pieniądze - przelew przez Internet na konto. To właśnie sprawia, że coraz więcej osób chętnie korzysta z tego typu pożyczek.

Pożyczki przez Internet zwykle zaciągamy na stosunkowo niewielkie kwoty i krótkie okresy, przeważnie na 30 dni. Taka szybka pożyczka nierzadko służy również finansowaniu większych wydatków takich jak wyjazd na wakacje, święta, wyprawka dla dziecka do szkoły, a nawet spłata innej pożyczki lub chwilówki. Wtedy szczególnie warto poświęcić nieco czasu na porównanie ofert poszczególnych firm pożyczkowych, gdyż różnice w kosztach są ogromne. Koszt najdroższej oferty może być blisko 3-krotnie wyższy niż najtańszej.