W Banku Pocztowym Kredyt Mieszkaniowy otrzymasz z najniższą ratą

Kredyt na dom w Banku Pocztowym. W przygotowanym przez specjalistów rankingu kredytów mieszkaniowych Bank Pocztowy zajął I miejsce wśród kredytów z dopłatami z budżetu państwa. Bank Pocztowy udzieli na najkorzystniejszych warunkach kredytu z dopłatami na 30 lat na kwotę 350 tys. zł, finansując 100% wartości nieruchomości - wynika z przygotowanego przez specjalistów z Gold Finance zestawienia.

kredyt mieszkaniowy w banku pocztowym

W zwycięskim Banku Pocztowym rata takiego kredytu z dopłatami wyniesie zaledwie 1141 zł Bank Pocztowy ma również najlepszą ofertę w ramach rządowego programu Rodzina na swoim dla wszystkich, którzy decydują się na kredyt z 20% wkładem własnym. Eksperci wzięli pod uwagę 18 banków, w których Klienci mogą uzyskać taki kredyt.

Przy kredycie na kwotę 350 tys. zł zaciągniętym na 30 lat z 20% wkładem własnym miesięczna rata może wynieść tylko 915 zł. Jedynym wymogiem w obu przypadkach jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Trwa promocja Banku Pocztowego na kredyty mieszkaniowe oraz kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach rządowego programu Rodzina na swoim.

Klienci będą otrzymywać te kredyty na preferencyjnych warunkach - z niską marżą na poziomie 1,9%, niezależnie od poziomu LTV i kwoty kredytu. Promocja ta dotyczy kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeniowym AVIVA, obejmującym ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie na życie.

Poza promocyjną marżą, główne zalety kredytów mieszkaniowych w Banku Pocztowym, to:

  • brak ograniczeń kwoty kredytu - możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości i poniesionych kosztów około kredytowych
  • długi, nawet 40 letni okres kredytowania
  • możliwość przeznaczenia 20% kwoty kredytu na dowolny cel (nie dotyczy kredytów z dopłatami)
  • możliwość spłaty rat kredytowych bez dodatkowych opłat w każdym Urzędzie Pocztowym
  • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez prowizji
  • karencja w spłacie kredytu - do 36 miesięcy

Wybierz najlepszy kredyt hipoteczny i zamieszkaj na swoim.