W Banku Pocztowym kolejna promocja KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH

Bank Pocztowy kolejny raz obniża oprocentowanie kredytów mieszkaniowych do tego kredyty mieszkaniowe dostępne są bez prowizji. Od 1 października br. w nowej promocji Banku Pocztowego kredyty mieszkaniowe dostępne są bez prowizji oraz z niską marżą 1,7%.

Ledwie, 30 września br., dobiegła końca promocja kredytów mieszkaniowych z marżą 1,9%, a już Bank Pocztowy proponuje swoim klientom jeszcze korzystniejsze warunki uzyskania kredytu hipotecznego. Od 1 października br. kredyty mieszkaniowe oraz kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach rządowego programu Rodzina na swoim, udzielane z pakietem ubezpieczeń AVIVA będą dostępne z jednolitą, niską marżą 1,7% i prowizją 0% niezależnie od poziomu LTV i kwoty kredytu, co jest aktualnie wyróżniającą się na rynku propozycją.

Poza promocją kredyty mieszkaniowe i kredyty mieszkaniowe z dopłatami do oprocentowania z budżetu Państwa w zależności od wysokości wkładu własnego dostępne są z następującymi marżami:

  • dla LTV niższego od 50% - marża od 1,7%
  • dla LTV 50% i wyższego, ale niższego od 80% - marża od 2%,
  • dla LTV 80% i wyższego - marża od 2,2%.

Od początku roku Bank Pocztowy udzielił ponad 1350 kredytów mieszkaniowych,kredytów mieszkaniowych z dopłatami, kredytów konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych na łączną kwotę blisko 290 mln zł. Niezmiennie najlepiej sprzedawały się Kredyty w programie Rodzina na swoim, których w przedstawionym okresie Bank Pocztowy udzielił ponad 600.

W Banku Pocztowym Rodzina na Swoim Najlepsza!

Najatrakcyjniejszy kredyt z dopłatami do odsetek można dostać w Banku Pocztowym – wynika z rankingu Open Finance. Bank wygrał w kategorii kredytu na 90 proc. wartości 50-metrowego mieszkania, jak również gdy przyszło sfinansować zakup nieruchomości w całości.

W wyjątkowo dobrej sytuacji znajdują się klienci z pieniędzmi odłożonymi na wkład własny. Rywalizacja o ich względu jest wyjątkowo mocna i wyrównana. Pierwszej dwójce najlepszych banków w kredycie na 90 procent przypadły Bankowi Pocztowemu, Pekao Bankowi Hipotecznemu, niewiele ustępują kolejni gracze: Pekao, PKO BP oraz Millennium – ich oferty zdobyły identyczną ocenę i niewiele im brakuje do 8 na 10 możliwych do zdobycia punktów.

W przypadku finansowania całości zakupów na podium stanął Bank Pocztowy.

Najlepsze konta bankowe i Internetowe

Najlepsze konta - Ranking kont bankowych

konta bankowe

Warto zmienić konto bankowe na lepsze i bezpłatne. Standardem jest już dostęp do konta przez Internet, możliwość zarabiania na wysokooprocentowanych lokatach bankowych oraz możliwość korzystania z linii kredytowej w koncie. Obsługa w 100% on-line - bankomaty za 0 zł, prowadzenie konta 0 zł, karta 0 zł, przelewy 0 zł. Załóż najlepsze konto osobiste! Wybierz konto bankowe w promocji z premią pieniężną. Sprawdź oferty »

Szybkie pożyczki przez Internet

Pożyczki gotówkowe przez Internet

chwilówki online

Pożyczki przez Internet. Pożyczenie dodatkowej gotówki w dzisiejszych czasach nie jest trudnym zadaniem. Firmy pozabankowe oferują nam wręcz błyskawiczną obsługę. Od momentu wypełnienia wniosku do przelania pieniędzy na konto może minąć jedynie kilkanaście minut. Szybko, wygodnie, korzystnie i bez zbędnych formalności. Gdzie warto wziąć pożyczkę online? Sprawdź oferty »

Pożyczki i kredyty pozabankowe online 24h/7

Szybka pożyczka gotówkowa dla każdego 24/7

szybka pożyczka gotówkowa

Szybkie pożyczki online. Popadając w problemy finansowe, bardzo łatwo stracić głowę. Na szczęście ratunkiem w takich sytuacjach może być szybka pożyczka gotówkowa ratalna lub krótkoterminowa z przelewem na konto. Obie te formy mogą skutecznie podreperować nasz domowy budżet. Gdzie, kiedy i jak wziąć pożyczkę, by cieszyć się najlepszymi efektami? O tym piszemy na stronie. Sprawdź oferty »

Kredyty gotówkowe - porównywarka kredytów gotówkowych

Porównanie kredytów gotówkowych

porównywarka kredytów gotówkowych

Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz najlepszy, najkorzystniejszy dla siebie kredyt gotówkowy z niską ratą. Kredyt gotówkowy szybko pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą Tobie pieniądze na najlepszych warunkach i ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy i zamów go przez Internet. Szybka decyzja kredytowa! Sprawdź ofertę »

Kredyty mieszkaniowe - porównywarka kredytów mieszkaniowych

Porównywarka kredytów mieszkaniowych

kredyty mieszkaniowe

Kredyty hipoteczne. Skorzystaj z najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego spośród wielu banków i zyskaj bezpłatne wsparcie eksperta w całym procesie. Porównaj kredyty hipoteczne, oblicz ratę kredytu na zakup mieszkania i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z prowizją już od 0%, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany mieszkaniowe. Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym lub zmiennym oraz niską marżą. Sprawdź ofertę »