Trwa wyprzedaż kredytów gotówkowych w Getin Banku!

M. Pawlikowski - .

Teraz każdy może pozwolić sobie na spełnienie swojego marzenia o wakacjach w Egipcie, Tunezji, a nawet zakup nowego, dużego telewizora, wyposażonego w potrójny tuner HD, funkcję nagrywania Time Shift +, oraz Media Player, odtwarzacz zdjęć, wideo i muzyki zapisanych w pamięci USB lub na serwerze DLNA w sieci domowej, nie stanowi problemu.

wyprzedaż kredytów gotówkowychZa pożyczone pieniądze można przeprowadzić niezbędny remont w domu, zmodernizować kuchnię lub kompleksowo wyposażyć łazienkę.

Wszystko to można zrobić korzystając z oferty Getin Banku, którego oprocentowanie kredytów gotówkowych zostało obniżone aż o 30% w stosunku do stawek podstawowych obowiązujących poza promocją.

Getin Bank oferuje jedne z najatrakcyjniejszych kredytów gotówkowych dostępnych na rynku, co potwierdzają niezależne rankingi produktów bankowych. Klientów powinna zatem ucieszyć informacja, że wyprzedażą objęte są nowo udzielane kredyty gotówkowe z ofert standardowych, jak i promocyjnych, z okresem kredytowania od 3 do 48 miesięcy.

Maksymalna kwota kredytu, który może zostać przeznaczony na dowolny cel, wynosi aż 150 tys. zł. W ramach wyprzedaży, klienci mogą skorzystać z oferty kredytu gotówkowego z oprocentowaniem już od 6,09%. Dodatkowo Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, a wybór ubezpieczenia został pozostawiony Klientowi.