Taniej już nie będzie! Kredyty hipoteczne w ING - Wielkie Wyprzedaże

ING Bank Śląski uatrakcyjnił ofertę i obniżył marżę dla kredytów hipotecznych. Na niższe ceny mogą liczyć klienci posiadający konto w banku lub osoby, które otworzą konto w momencie ubiegania się o kredyt. Nowe zasady obowiązują.

Niedawno zakończyliśmy intensywną kampanię kredytu hipotecznego. W jej okresie przyjmowaliśmy dziennie nawet dwukrotnie wyższą liczbę wniosków o kredyt. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać - powiedział Wojciech Widenka z Wydziału Zarządzania Kredytami Hipotecznymi ING Banku Śląskiego. W odpowiedzi na sytuację na rynku nieruchomości oraz potrzeby klientów postanowiliśmy uatrakcyjnić nasza ofertę poprzez dalsze obniżenie marży dla kredytów hipotecznych - dodał Widenka.

Marże dla kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim zostały obniżone o 0,1 p.p. - 0,9 p.p.

Dodatkowo klienci, którzy w dniu składania wniosku o produkt - kredyt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji:

  • „0% prowizji" za udzielenie produktu hipotecznego, lub
  • „Obniżenie marży" o 0,4 pkt. proc.

Fakt posiadania rachunku nie obliguje Klienta automatycznie do obsługi kredytu za jego pośrednictwem. Oferty „Obniżenie marży" i „0% prowizji" nie łączą się.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości.

Wypełnij wniosek o Kredyt Hipoteczny już teraz!

Taniej na pewno już nie będzie !!! Kredyt hipoteczny w ING.